33 sposoby spełnienia minimalnych wymagań dotyczących wydatków na karcie kredytowej

17.02.2021
Category: Kredytowa Jest

Pełne ujawnienie: Możemy otrzymać rekompensatę finansową, gdy klikniesz linki i zostaniesz zatwierdzony do produktów kart kredytowych od naszych partnerów reklamowych. Opinie i rekomendacje produktów na tej stronie są naszą wyłączną własnością i nie były one przedmiotem wpływu, przeglądu ani zatwierdzenia przez emitenta. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu dla reklamodawców. Doceniamy twoją pomoc!

Gratulacje, właśnie otrzymałeś nową kartę kredytową ze świetnym bonusem za rejestrację! A teraz najważniejsza część; aby otrzymać ten bonus , musisz spełnić wymagania dotyczące minimalnych wydatków w określonym czasie.

Dla niektórych to nic wielkiego, ale dla wielu może to być trudne zadanie. Jeśli Twoje wydatki są niskie, możesz nie być pewien, jak możesz spełnić te minimalne wymagania dotyczące wydatków.

Oto 33 sposoby, które pomogą Ci spełnić wymagania dotyczące minimalnych wydatków bez kupowania dodatkowych rzeczy, których nie potrzebujesz. Jeśli od dawna jesteś użytkownikiem gotówki lub karty debetowej, niektóre z tych sposobów mogą Cię zaskoczyć.

Spis treści

Spis treści

Wskazówki dotyczące osiągnięcia minimalnych wydatków

Większość sprzedawców akceptujących karty kredytowe nie ma wymaganej minimalnej kwoty przy zakupie. Oznacza to, że jeśli chcesz, możesz naładować te 50-procentowe opakowanie gumy. Możesz spojrzeć z ukosa od kasjera, ale będziesz o krok bliżej do osiągnięcia minimalnej wymaganej kwoty.

Niektóre placówki mają narzucone przez siebie minimum do korzystania z karty kredytowej. Często, jeśli powiesz im, że karta kredytowa jest jedyną formą płatności, którą posiadasz, pozwolą ci z niej skorzystać. Czasami mogą twardo trzymać się swoich minimalnych wymagań, ale nie zaszkodzi zapytać.

Na usługodawcach, takich jak salony fryzjerskie lub paznokci, firma będzie miała znak wskazujący, że napiwki przyjmowane są wyłącznie w gotówce. Chociaż preferowane może być dawanie napiwku w gotówce, jeśli akceptują karty kredytowe, przyjmą napiwek z karty kredytowej. Podobnie jak powyżej, po prostu poinformuj kasjera, że ​​wszystko, co masz, to karta kredytowa, a często pozwolą ci obciążyć kartę napiwkiem.

33 sposoby spełnienia minimalnych wymagań dotyczących wydatków na karcie kredytowej

Większość kart kredytowych z dużą premią za rejestrację ma również minimalny wymóg wydatków, który musisz wypełnić w określonym czasie.

Najczęstszym wymogiem są wydatki w wysokości 3000 USD w ciągu pierwszych 3 miesięcy po otwarciu konta. Dlatego w przypadku większości kart będziesz musiał wydać co najmniej 1000 USD miesięcznie, aby osiągnąć ten cel.

Gorąca wskazówka: Jak tylko otrzymasz nową kartę kredytową, dokładnie sprawdź, co jest wymagane, aby otrzymać bonus rejestracyjny. Najpopularniejsza kwota to 3000 USD w ciągu 3 miesięcy, ale może się ona różnić, więc sprawdź swoją konkretną kartę. Dobrym pomysłem jest również zaznaczenie tej daty w kalendarzu, aby nie zapomnieć.

Nie czekaj do ostatnich kilku dni, aby osiągnąć minimalne wydatki. Czasami zaksięgowanie opłaty może potrwać dłużej niż oczekiwano, a nie chcesz stracić premii z powodu złego czasu.

Oto 32 sposoby wykorzystania karty kredytowej, aby osiągnąć minimalne wymagania dotyczące wydatków:

1. Artykuły spożywczeArtykuły spożywcze mogą stanowić dużą pozycję w budżetach większości rodzin. Płacenie kartą kredytową za każdym razem, gdy jesteś w sklepie spożywczym, to łatwy sposób na zapewnienie sobie minimalnej kwoty wydatków. Tak, naładuj go, nawet jeśli biegniesz tylko po bochenek chleba.

Jeśli pracujesz nad uzyskaniem premii za rejestrację, rozważ zaopatrzenie się w niepsujące się przedmioty, których używasz przez cały czas. USDA wskazuje, że średni miesięczny koszt czteroosobowej rodziny z umiarkowanymi wydatkami na artykuły spożywcze wynosi 896,20 USD. Trzy miesiące zakupów to prawie koniec!

Spraw, aby wydatki na zakupy były jeszcze bardziej korzystne, użyj karty, która zapewnia dodatkowe punkty na artykuły spożywcze. Oto kilka świetnych kart z bonusami do wydatków na artykuły spożywcze:

Karta kredytowa z nagrodami w sklepie spożywczym / supermarkecie
Nagrody za zakupy w sklepie spożywczym / supermarkecie
Karta American Express® Gold 4 punkty Membership Rewards / 1 USD w supermarketach w USA (25 000 USD na rok kalendarzowy zakupów, następnie 1 punkt / 1 USD). Obowiązują warunki.
Blue Cash Preferred® od American Express 6% Cash Back w supermarketach w USA (ograniczone zakupy do 6000 USD rocznie, a następnie 1%).
Blue Cash Everyday® od American Express 3% zwrotu gotówki w supermarketach w USA (do 6000 USD rocznie w zakupach, a następnie 1%).

2. Gaz

Oto kolejny łatwy i koszt, który większość ludzi ponosi regularnie. Zawsze go ładuj, a te dolary zsumują się, aby pomóc Ci spełnić Twoje wymagania dotyczące wydatków.

Kiedy nie pracujesz nad uzyskaniem premii na określonej karcie kredytowej, jak najlepiej wykorzystaj zakupy benzyny, używając karty kredytowej, która zapewnia punkty bonusowe na stacjach benzynowych, takich jak te:

3. Potrzeby gospodarstwa domowegoPotrzebujesz pasty do zębów, ręczników papierowych i kuwety dla kotów? Naładuj to wszystko.

Niektóre karty kredytowe, takie jak Target REDcard , oferują zniżki przy korzystaniu z ich karty. Jeśli jednak starasz się spełnić wymagania dotyczące minimalnych wydatków, zaleca się odłożenie karty sklepu do czasu uzyskania premii.

4. Telewizja kablowa, Internet i telefonCzęsto możesz automatycznie odliczyć te rzeczy z konta czekowego, ale nie zdobędziesz w ten sposób żadnych punktów. Skonfiguruj wszystkie te powtarzające się opłaty na karcie kredytowej. Co miesiąc Twoje konta będą obciążały Twoją kartę kredytową, a Ty będziesz zdobywać punkty.

Jeśli wydajesz dużo na opłaty za telewizję kablową, internet lub telefon, rozważ kartę, która oferuje dodatkowe punkty za opłaty w tych kategoriach. Chase Ink Business Preferred® zdobywa 3x punkty Ultimate Rewards za usługi kablowe, internetowe i telefoniczne.

Gorąca wskazówka: Skonfiguruj wszystkie rachunki cykliczne, takie jak internet, telewizja kablowa i telefon, aby co miesiąc automatycznie obciążały Twoją kartę kredytową. Jest to tak proste, jak pobieranie opłat z konta rozliczeniowego, a za korzystanie z karty kredytowej będziesz zdobywać cenne punkty.

5. Domowa rozrywkaNetflix, Hulu, HBO Go, Audible itp. Za wszystkie te rzeczy można zapłacić kartą kredytową. Jeśli masz już ustawione płatności automatyczne, przenieś płatności na kartę, na którą próbujesz zarobić bonus.

6. WyżywienieNie ma znaczenia, czy zasiadasz do 4-daniowej kolacji, czy kupujesz muffinkę w lokalnej kawiarni; użyj karty kredytowej, aby zapłacić. Ta kategoria jest szczególnie łatwa do zdobycia punktów bonusowych. Istnieje wiele kart kredytowych, które oferują dodatkowe punkty za zakupy w restauracji.

Jeśli wolisz zwrot gotówki, istnieje wiele kart, które oferują zwrot gotówki w restauracjach:

Karta kredytowa Zwrot gotówki w restauracjach
Karta American Express Blue Business Cash 2% zwrotu gotówki (do 50 000 USD rocznie)
Karta kredytowa Capital One® Savor® Rewards 4% zwrotu gotówki
Karta kredytowa Chase Freedom® 5% zwrotu gotówki w określonych porach roku

7. Podróż

Podczas podróży należy zawsze używać karty kredytowej. Oprócz zdobywania punktów wiele kart kredytowych oferuje dodatkowe korzyści dla podróżnych, takie jak ubezpieczenie podróży lub dostęp do poczekalni na lotnisku.

Podróże to również kategoria bonusowa w przypadku wielu wspaniałych kart kredytowych, dzięki czemu możesz szybko gromadzić punkty, używając karty kredytowej na pokrycie kosztów podróży.

8. Podróże służbowe podlegające zwrotowi kosztówJeśli podróżujesz do pracy, sprawdź, czy jesteś w stanie zapłacić za podróż osobistą kartą kredytową, a następnie prześlij wydatki do zwrotu. To idealna sytuacja, ponieważ punkty karty kredytowej zarabiasz w zasadzie za nic! Nawet jeśli masz firmową kartę kredytową, korzystanie z niej może nie być wymagane. Sprawdź w swojej firmie szczegółowe zasady.

9. Przedpłata za nadchodzące podróżeJeśli lubisz podróżować, prawdopodobnie w danym momencie masz zaplanowanych wiele wycieczek. Za takie rzeczy, jak hotele lub rejsy, często nie musisz płacić w całości w momencie rezerwacji. Ale jeśli masz minimalne wydatki, przedpłata za nadchodzące wycieczki może być szybkim sposobem na osiągnięcie tego minimum.

Możesz również dokonać częściowych płatności na poczet zbliżającej się podróży w dowolnej kwocie, jakiej potrzebujesz, aby spełnić wymagania dotyczące wydatków.

10. Karnety na siłownięKażdy rodzaj karnetu na siłownię, zajęcia fitness, studio jogi, a nawet zajęcia fitness online można opłacić kartą kredytową. Równie dobrze możesz stać się zdrowy, zdobywając te punkty bonusowe!

Karta kredytowa Chase World of Hyatt oferuje nawet kategorię bonusów fitness! Ta karta daje 2 punkty World of Hyatt za każdego dolara wydanego na kluby fitness i karnety na siłownię; może to obejmować takie rzeczy, jak studia jogi, a nawet trenerzy osobi.

11. Zajęcia dla dzieciJeśli jesteś rodzicem, wiesz, jak drogie potrafią być dzieci. Równie dobrze możesz zdobyć punkty, płacąc za wszystkie ich działania. Możesz użyć karty kredytowej, aby zapłacić za wszystko, od zajęć tanecznych, pływania i piłki nożnej po prywatne lekcje w szkole lub przedszkole.

12. Twoja poranna kawaJeśli każdego ranka zatrzymujesz się w lokalnej kawiarni na szybką przekąskę z kofeiną, pamiętaj, aby zapłacić kartą kredytową; nawet jeśli to tylko dolar lub 2. Kawa za 2 dolary 5 dni w tygodniu to 40 dolarów miesięcznie na poczet minimalnych wydatków. Liczy się każdy dolar!

Używaj karty kredytowej nawet do drobnych zakupów, takich jak poranna kawa. Pomoże Ci to szybko spełnić wymagania dotyczące wydatków. Zdjęcie dzięki uprzejmości Shutterstock.com.

13. Lunch w pracyChwytasz szybką kanapkę między spotkaniami? Użyj swojej karty kredytowej. Jeśli jesz z grupą, możesz zaoferować, że zapłacisz wszystkim za obiad kartą kredytową i poprosisz ich o przekazanie gotówki.

14. PrezentyJeśli zbliżają się urodziny lub święta, kup prezenty wcześniej, pracując nad bonusem rejestracyjnym. Szybciej zarobisz bonus i będziesz wdzięczny za dokonane zakupy, gdy nadejdą urodziny lub święta.

15. Datki na cele charytatywneMożesz zrobić coś dobrego dla swojej społeczności lub przekazać darowiznę na rzecz, która ma dla Ciebie znaczenie, przeciągnięciem karty kredytowej. Wpłaty na cele charytatywne są nie tylko odliczeniem od podatku, ale otrzymujesz te punkty i pomagasz w osiągnięciu minimalnej kwoty wydatków.

16. Przebudowa domu / zagospodarowanie terenuPierwsze pytanie, które powinieneś zadać każdemu, kogo rozważasz zatrudnienie do przebudowy lub kształtowania krajobrazu, brzmi: „Czy przyjmujesz karty kredytowe? Chociaż możesz się z tego śmiać, większość wykonawców i architektów krajobrazu przyjmuje karty kredytowe. Punkty sumują się i zbliżasz się do minimalnej kwoty wydatków.

17. Naprawy domowe / Złota rączkaJeśli potrzebujesz zatrudnić profesjonalistę do wykonania jakiejś pracy w domu, najczęściej przyjmą karty kredytowe. Dlatego następnym razem, gdy będziesz potrzebować hydraulika, elektryka, stolarza lub innego pracownika serwisu, zapytaj, czy przyjmują karty kredytowe.

18. Maid ServiceJeśli możesz cieszyć się luksusem, że ktoś inny posprząta Twój dom, pamiętaj, aby umieścić go na karcie kredytowej, jeśli możesz.

19. Higiena osobista: strzyżenie / masaż / manicure / pedicureZafunduj sobie świeżą fryzurę, masaż lub mani / pedi i pamiętaj, aby zapłacić kartą kredytową. Często tego typu usługi wymagają napiwku w gotówce. Jednak nawet jeśli wolą napiwek gotówkowy, możesz poprosić o umieszczenie go również na karcie kredytowej. Najczęściej z przyjemnością to zrobią.

20. Pralnia chemicznaCzyszczenie na sucho jest dla wielu osób koniecznym wydatkiem i można je łatwo obciążyć kartą kredytową. Wiele pralni chemicznych znajduje się w sklepach spożywczych i można je zakodować jako koszt sklepu spożywczego. Oznacza to, że często możesz zdobyć punkty bonusowe, używając karty kredytowej, która zapewnia dodatkowe punkty za zakupy spożywcze, takie jak karta American Express® Gold.

21. Karty podarunkoweJeśli spieszysz się ze spełnieniem minimalnych wydatków unikaj kupowania rzeczy, których nie potrzebujesz. Zamiast tego możesz kupować karty podarunkowe w sklepach, w których często robisz zakupy, jak karta podarunkowa do sklepu spożywczego. Jeśli wybierasz się tą drogą, spróbuj kupić karty podarunkowe w sklepie, który oferuje punkty bonusowe, aby zmaksymalizować każdego wydanego dolara.

Jeśli masz kartę kredytową Ink Business Cash℠, kup karty podarunkowe w sklepie z artykułami biurowymi, aby otrzymać 5% zwrotu gotówki. Jeśli masz złotą kartę American Express®, kup karty podarunkowe w supermarkecie w USA, aby otrzymać 4 punkty Membership Rewards za każdego dolara.

22. Zwrot kosztów od przyjaciół i rodzinyMożesz oferować pobieranie opłat za zakupy dla znajomych i rodziny za pomocą karty kredytowej. Następnie mogą dać ci gotówkę na pokrycie swoich wydatków. Działa to dobrze, jeśli jesteś na kolacji grupowej; zaproponuj, aby obciążyć Twoją kartę, a każdy może Ci zapłacić, zamiast wymagać, aby wszyscy płacili osobno.

Jeśli jesz z grupą, zaproponuj obciążenie karty kredytowej rachunkiem. Wtedy każdy może dać Ci gotówkę lub wysłać szybką płatność przez Venmo lub PayPal. Zdjęcie dzięki uprzejmości Shutterstock.com.

23. Dodaj autoryzowanego użytkownikaMożesz dodać upoważnionego użytkownika do swojego konta, który otrzyma własną kartę. Wtedy ta osoba może obciążyć Twoją kartę wydatkami, a kwota będzie wliczać się do minimalnego wymogu wydatków. Mogą dać ci gotówkę za zakupy lub wysłać płatność za pośrednictwem usług takich jak Venmo lub PayPal.

Ponieważ ponosisz ostateczną odpowiedzialność za wszystkie obciążenia nałożone przez autoryzowanego użytkownika, rób to tylko z zaufaną osobą.

24. Rachunki za mediaWiększość ludzi płaci czekiem za rachunki za media. Jednak prawdopodobnie będziesz w stanie zapłacić za te rachunki za pomocą karty kredytowej. Czasami jest niewielka opłata, ale jeśli pracujesz nad minimalnym wymaganiem dotyczącym premii za rejestrację, może być tego warte.

25. PlastiqW idealnym świecie za wszystko można by zapłacić kartą kredytową. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​istnieje wiele dużych wydatków, takich jak czynsz, kredyt hipoteczny i podatki, których nie można zapłacić kartą kredytową. Plastiq to usługa, która pozwala na opłacenie tego typu wydatków kartą kredytową niezależnie od tego, czy sprzedawca akceptuje karty kredytowe.

Jest jednak pewien haczyk. Plastiq pobiera opłatę serwisową w wysokości do 2,5%. Jednak w niektórych sytuacjach zebrane punkty bonusowe mogą przewyższać opłatę pobieraną przez Plastiq.

Aby dowiedzieć się więcej o Platiq, przejdź do naszego kompletnego przewodnika po Plastiq, w którym znajdziesz wszystkie informacje i informacje.

26. MelioMelio jest nowym konkurentem Plastiq w zakresie płacenia rachunków. Porównaj zakres odbiorców płacących rachunki i opłat z Plastiq, aby uzyskać najlepszą aktualną ofertę.

27. PayPalJeśli obciążasz swoją kartę kredytową opłatami znajomych, PayPal jest dla nich łatwym sposobem na spłatę bez konieczności korzystania z gotówki.

Możesz również wysyłać płatności przez PayPal za pomocą karty kredytowej, ale są to opłaty. PayPal pobiera opłatę w wysokości 2,9% plus dodatkową stałą opłatę zależną od używanej waluty.

Dobrze wiedzieć, że jest to opcja, ale prawdopodobnie jest to dobry pomysł tylko w bardzo szczególnych sytuacjach.

28. VenmoVenmo to kolejny łatwy sposób na spłatę pieniędzy znajomym bez konieczności płacenia za pieniądze. Możesz również przesyłać płatności kartą kredytową. Ta funkcja pobiera opłatę w wysokości 3%, więc nie jest to coś, co chcesz robić regularnie. Ale w pewnych okolicznościach może być tego warte.

29. Odsprzedawać przedmiotyJeśli chcesz być naprawdę kreatywny, możesz zająć się odsprzedażą. Obejmuje to kupowanie przedmiotów i odsprzedawanie ich w witrynach takich jak eBay czy Amazon. Nie jest to jednak pozbawione ryzyka, więc upewnij się, że wiesz, w co się pakujesz, zanim zaczniesz zajmować się odsprzedażą i przestrzegaj wszelkich przepisów stanowych.

30. Wydatki małej firmyJeśli prowadzisz małą firmę, możesz przelać wydatki biznesowe na swoją osobistą kartę kredytową, jeśli chcesz osiągnąć minimalny wymóg wydatków. Chociaż może to nieco skomplikować księgowość, może to być świetny sposób na szybkie uzyskanie premii za rejestrację.

31. Naprawy / konserwacja samochodówPłacenie za naprawy lub konserwację samochodu nie jest przyjemne, ale jest to wydatek konieczny. Nałóż więc te opłaty na swoją kartę kredytową, aby przynajmniej wiedzieć, że zbliżasz się do uzyskania premii za rejestrację.

32. Myjnia samochodowaBrudny samochód? Przeprowadź go przez myjnię samochodową i naładuj.

33. Opłaty w serwisie eBayJeśli sprzedajesz przedmioty w serwisie eBay, wiesz, że ze sprzedażą wiążą się opłaty. Możesz odebrać te opłaty z twoich zarobków, ale lepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na pobranie tych opłat z karty kredytowej. Konfiguracja zajmuje tylko minutę lub 2, a będziesz na najlepszej drodze do zdobycia większej liczby punktów za pomocą karty kredytowej.

Co nie jest wliczane do minimalnego zapotrzebowania na wydatki?

Istnieje kilka rodzajów opłat, które nie wliczają się do minimalnego wymogu wydatków. Mogą to być:

 • Roczne opłaty
 • Przelewy saldaZaliczki gotówkoweCzeki podróżneObca walutaPrzekazy pieniężnePrzelewy bankowe lub podobne transakcje gotówkoweLosy na loterięŻetony do gier kasynowych, zakłady na tor wyścigowy lub podobne transakcje bukmacherskieWszelkie czeki mające dostęp do Twojego kontaZainteresowanieNieautoryzowane lub oszukańcze obciążeniaWszelkie inne rodzaje opłatKońcowe przemyślenia

  Jak widać, istnieje mnóstwo sposobów, aby osiągnąć ten minimalny wymóg wydatków na nowej karcie kredytowej bez kupowania wielu rzeczy, których nie potrzebujesz.

  Należy pamiętać, że nie należy obciążać karty kredytowej żadnymi opłatami, których nie można spłacić na koniec miesiąca. Odsetki i opłaty nie tylko obniżają Twoją zdolność kredytową, ale także rekompensują wszelkie korzyści, jakie uzyskujesz z punktów.

  Informacje dotyczące kart kredytowych Chase Freedom Unlimited®, Chase Freedom® i Capital One® Savor® Cash Rewards zostały niezależnie zebrane przez Upgraded Points i nie zostały dostarczone ani sprawdzone przez emitenta.

  Aby uzyskać informacje na temat stawek i opłat Blue Cash Preferred® od American Express, kliknij tutaj.

  Często Zadawane Pytania

  Czy dodanie autoryzowanego użytkownika wlicza się do minimalnych wymagań dotyczących wydatków?

  Tak, wszelkie opłaty wniesione przez autoryzowanego użytkownika będą wliczane do minimalnych wymagań dotyczących wydatków. Następnie autoryzowany użytkownik może zapłacić za zakupy gotówką lub za pośrednictwem usługi takiej jak Venmo. Ponieważ odpowiadasz za obciążenia autoryzowanego użytkownika, dodaj tylko osobę, której naprawdę ufasz.

  Czy opłata roczna wlicza się do minimalnego wymogu wydatków?Nie, żadna opłata roczna, jaką możesz pobrać za swoją kartę kredytową, nie będzie wliczana do minimalnego wymogu wydatków potrzebnego do uzyskania premii za rejestrację.

  Twoja opinia została wysłana. Dziękuję Ci!

  Twoje komentarze traktujemy bardzo poważnie, ponieważ naprawdę pomagają nam one ulepszyć witrynę.

  Jeśli chcesz dodać komentarz do tego artykułu i podzielić się cennymi opiniami i opiniami, kliknij tutaj, aby zostawić komentarz.

  Mynaprawdęto doceniam!

  – Alex i Erin

  Wystąpił błąd. Proszę spróbować później

  O Katie Seemann Zastrzeżenie: Wszelkie komentarze wymienione poniżej nie pochodzą od reklamodawcy bankowego ani nie zostały przez niego sprawdzone ani zatwierdzone. Reklamodawca banku nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze.

  12 komentarzy

  Nie wspomniałeś o sposobie, którego używam, gdy jest to wymagane, aby spełnić minimalne wymagania dotyczące wydatków; zapłać szacunkowe podatki do IRS. Minimalna opłata za to wynosi 1,87%; z wieloma kartami z nagrodami w wysokości 2% lub więcej możesz faktycznie zarabiać pieniądze. Jeśli tego potrzebujesz, IRS nie dba o to, czy zapłacisz więcej niż szacowany podatek za określoną płatność i możesz to nadrobić, wydając mniej przy następnej płatności; Dodatkowo otrzymujesz float, gdy płacisz IRS kartą kredytową. Jeszcze jeden dodatek: firmy kablowe i firmy telefoniczne nie dbają o to, czy płacisz więcej niż miesięczny rachunek. Dadzą ci tylko kredyt, który będzie znikał z miesiąca na miesiąc. Jeśli otrzymujesz kartę, która odracza odsetki od opłat na pewien czas, możesz dokonywać minimalnych płatności, aż wszystko wróci do równowagi.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy