7 najlepszych aplikacji do handlu akcjami Penny w 2020 roku

17.02.2021
Category: Jeśli Jednak

Handluj akcjami grosza online lub w podróży z tymi najlepszymi domami maklerskimi

Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i rekomendują najlepsze produkty i usługi; możesz dowiedzieć się więcej o naszym procesie przeglądu tutaj. Możemy otrzymywać prowizje od zakupów dokonanych za pomocą wybranych przez nas linków.

Akcje Penny to bardzo tanie akcje, które można kupić i sprzedać za mniej niż 5 USD za akcję. Podczas gdy „tania cena akcji oznacza, że ​​można kupić dużą liczbę akcji naraz, akcje groszowe wydają się być dość ryzykowne. Z tego powodu wielu inwestorów unika dodawania akcji groszowych do swoich portfeli.

Jeśli jednak nie zraża Cię ryzyko i chcesz kupić i sprzedać akcje grosza, ważne jest, aby wybrać aplikację maklerską i handlową, która zapewnia łatwą, wygodną i opłacalną platformę do handlu z komputera lub urządzenia mobilnego . Są to najlepsze aplikacje do handlu akcjami grosza zarówno dla początkujących, jak i ekspertów.

 • Charles Schwab : Ogólnie najlepszy
 • Wierność : drugie miejsce TD Ameritrade : najlepszy pod względem doświadczenia użytkownika TradeStation : najlepsze dla aktywnych inwestorów E * TRADE : najlepszy dla narzędzi i zasobówCharles Schwab: Ogólnie najlepszy

  Klienci Charles Schwab mają dostęp do handlu akcjami za grosze za pośrednictwem wielu giełd, w tym rynków pozagiełdowych (OTCQX / OTCQB), różowych papierów wartościowych i innych akcji poza głównymi giełdami.

  Oferuje aplikacje mobilne i stacjonarne z funkcjami spełniającymi potrzeby zdecydowanej większości traderów. JD Power umieścił aplikację mobilną Schwab na pierwszym miejscu wśród 13 domów maklerskich w 2019 roku. Aplikacja mobilna umożliwia zarządzanie rachunkiem i handel akcjami za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Kiedy korzystasz z laptopa lub komputera stacjonarnego, platforma StreetSmart firmy Schwab zapewnia doświadczenie handlowe w stylu Wall Street, które z pewnością spodoba się aktywnym inwestorom.

  Bez powtarzających się opłat lub minimalnych opłat za główny rachunek maklerski Schwab i bez prowizji od transakcji na akcjach, entuzjaści groszowych akcji mogą cieszyć się całkowicie darmowym doświadczeniem w Schwab.

  • Minimum konta : 0 USD
  • Opłaty za konto : 0 USD Prowizja od handlu akcjami online : 0 USD Transakcje akcjami z prowizją 0 USD

   Brak minimalnych kwot lub powtarzających się opłat

   Handluj wieloma papierami pozagiełdowymi i różowymi

   Świetne aplikacje mobilne i stacjonarne

   Opłaty za transakcje telefoniczne (5 USD) i transakcje brokerskie (25 USD)

   Wierność: drugie miejsce

   Fidelity oferuje stacjonarne i mobilne rachunki maklerskie bez minimalnego depozytu, bez powtarzających się opłat i bez prowizji za transakcje giełdowe.

   Kiedy jesteś na laptopie lub komputerze stacjonarnym, Active Trader Pro jest flagową platformą handlową Fidelity. Aplikacje mobilne Fidelity ułatwiają również kupowanie i sprzedawanie akcji za grosze oraz obsługę większości potrzeb związanych z kontami. Handel Fidelity integruje się również z Apple TV i Asystentem Google. Broker ma aplikację – Fidelity Spires – która kieruje Twoimi celami oszczędzania i inwestowania.

   Klienci Fidelity mają dostęp do dużej liczby zapasów groszowych. Uważaj jednak na ryzyko: własna strona internetowa Fidelity ostrzega przed niebezpieczeństwami związanymi z inwestowaniem w akcje groszowe. Jednak aplikacje i platformy działają bardzo dobrze, zapewniając niskie lub bezpłatne doświadczenie w magazynie.

   • Minimum konta : 0 USD
   • Opłaty za konto : 0 USD Prowizja od handlu akcjami online : 0 USD 0 USD prowizji handlowych dla akcji

    Brak minimalnych lub wymaganych opłat dla konta

    Obsługa aplikacji wieloplatformowych na wielu urządzeniach

    Fidelity odradza handel akcjami groszowymi na swojej stronie internetowej

    Firma jest mocno skoncentrowana na funduszach i inwestycjach emerytalnych

    TD Ameritrade: najlepszy dla użytkowników

    Inwestorzy giełdowi Penny będą mogli korzystać z konta TD Ameritrade bez minimalnych lub powtarzających się opłat, bez prowizji za transakcje na giełdach innych niż OTC i do wyboru między wieloma wysokiej klasy aplikacjami handlowymi zarówno dla pasywnych, jak i aktywnych inwestorów. Jednak za obrót akcjami pozagiełdowymi (OTC) pobierana jest opłata w wysokości 6,95 USD, co może podnieść koszty planów obrotu akcjami za grosza.

    Klienci TD Ameritrade mogą wybierać między tradycyjnym doświadczeniem online TD Ameritrade i aplikacją mobilną, a najważniejszym doświadczeniem thinkorswim. Zwykła aplikacja TD Ameritrade jest świetna dla początkujących i pasywnych inwestorów. Thinkorswim, dostępny zarówno na komputery stacjonarne, jak i urządzenia mobilne, zapewnia prawdopodobnie najlepsze doświadczenie w aktywnym handlu spośród wszystkich głównych domów maklerskich.

    W listopadzie 2019 roku Charles Schwab ogłosił, że kupuje TD Ameritrade. Przejęcie ma zakończyć się do końca 2020 roku. Po zamknięciu jest prawdopodobne, że platformy TD Ameritrade i platformy Charles Schwab zostaną połączone w jedną.

   • Minimum konta : 0 USD
   • Opłaty za konto : 0 USD Prowizja od handlu akcjami online : 0 USD  Dwie platformy handlowe

    Brak prowizji handlowych lub wymaganych opłat za konto

    Opłata za transakcję OTC w wysokości 6,95 USD za transakcję

    Oczekująca fuzja z Charlesem Schwabem

    TradeStation: najlepsze dla aktywnych inwestorów

    TradeStation to broker przeznaczony dla aktywnych traderów, doświadczonych handlowców i profesjonalnych zarządców aktywów. Oferuje również platformę idealną dla wielu inwestorów giełdowych groszowych. Zarówno konta TS Select, jak i TS Go są wolne od prowizji w przypadku transakcji na akcjach dokonywanych na urządzeniach mobilnych. Jednak klienci TS Go zapłacą 10 USD za obrót akcjami za pośrednictwem platformy komputerowej TradeStation. Większość inwestorów giełdowych groszowych będzie chciała skorzystać z konta TS Select, które obejmuje dostęp do handlu mobilnego i stacjonarnego bez dodatkowych opłat.

    Aby rozpocząć, konta TS Select wymagają salda co najmniej 2000 USD. Obrót bez prowizji dotyczy do 10000 akcji na transakcję. Poza tym zapłacisz 0,005 USD za akcję.

    Dla handlowców zadowolonych z tego schematu cenowego, aplikacje TradeStation oferują jakość na poziomie instytucji, bezpłatny dostęp do cennych źródeł danych oraz mobilne doświadczenie, które pozwala wykorzystać moc wielu aplikacji komputerowych do kieszeni. Ta kombinacja narzędzi pozwala na szybkie badanie i wprowadzanie transakcji w ciągu zaledwie kilku sekund z dostępem do jednych z najlepszych danych na żywo dostępnych dla każdego tradera. W przypadku transakcji na akcjach o niewielkiej marży groszowej może to być różnica między stratami a zyskami.

    • Minimum konta : 2000 USD dla kont TS Select, 0 USD dla kont TS Go
    • Opłaty za konto : 0 USD Prowizja od obrotu akcjami na telefon komórkowy : 0 USD (transakcje na komputer stacjonarny o wartości 10 USD dla kont TS Go) Profesjonalne platformy handlowe na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne

     Obejmuje dostęp do zaawansowanych plików danych

     Dwa rodzaje kont

     Aplikacja komputerowa TS Select pobiera opłaty, jeśli saldo minimalne jest mniejsze niż 2000 USD

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy