Co robisz i czego nie potrzebujesz, aby otrzymać kartę kredytową

17.02.2021
Category: Twojej Zdolności
 • Centrum zasobów kredytowych
 • Podstawy karty kredytowejEdukacja w zakresie zdolności kredytowejCo robisz i czego nie potrzebujesz, aby otrzymać kartę kredytowąW dobie uwierzytelniania odcisków palców i zakupów jednym kliknięciem można by pomyśleć, że złożenie wniosku o kartę kredytową byłoby tak proste, jak przesunięcie palcem w prawo. Chociaż jeszcze nas tam nie ma, otwarcie pierwszej karty kredytowej nie musi być skomplikowane, o ile wiesz, czego potrzebujesz – a czego nie.

  Czego potrzebujesz

  Jeśli zamierzasz ubiegać się o kartę kredytową, powinieneś przynajmniej trochę wiedzieć, dlaczego jej potrzebujesz i jak to działa.

  Karty kredytowe mogą przynieść wiele korzyści – bardziej bezpośrednie, takie jak zwrot gotówki lub punkty podróżne, oraz długoterminowe, takie jak ustanowienie kredytu na zakup samochodu lub domu. Pomyśl o swoich celach finansowych; nie musisz jeszcze tego wszystkiego planować; poświęć chwilę i zastanów się, co ma dla Ciebie zrobić ta karta.

  Porozmawiajmy o wymaganiach . Gdy będziesz gotowy do wypełnienia wniosku, będziesz chciał mieć w pobliżu kilka podstawowych informacji dotyczących tożsamości i finansów; znacznie ułatwi to proces.

  • Będziesz potrzebować dowodu tożsamości. Musisz podać swoje oficjalne imię i nazwisko, numer ubezpieczenia społecznego, datę urodzenia, numer telefonu i adres, pod którym możesz i odbierać pocztę. Jeśli jesteś studentem mieszkającym w mieszkaniu na terenie kampusu lub poza nim, rozważ zapisanie swojego bardziej stałego adresu, choćby po to, aby zmniejszyć ryzyko zgubienia poczty podczas przeprowadzki.
  • Musisz wykazać „zdolność kredytową. Będziesz musiał podać informacje na temat swoich dochodów i aktywów finansowych – rachunków bankowych, otwartych pożyczek, wszystkiego o Tobie i pieniądzach. Jeśli masz mniej niż 21 lat, być może będziesz musiał okazać dowód dochodów (odcinki wypłaty, W-2).
  • Aby wybrać najlepszą dla siebie kartę, musisz znać swoją historię kredytową. Hej, czy sprawdziłeś już swoją zdolność kredytową? Jest wolne! Gdy już to zrobisz, możesz przeanalizować swoje opcje. Jeśli masz niewielką historię kredytową lub nie masz jej wcale, możesz złożyć wniosek o zabezpieczoną kartę kredytową. W takim przypadku musisz podać informacje o istniejącym koncie bankowym, aby połączyć się z kartą. Większość zabezpieczonych kart kredytowych, takich jak zabezpieczona karta Discover it ®, wymaga początkowego depozytu w wysokości co najmniej 200 USD, więc upewnij się, że możesz rozstać się z taką kwotą pierwszego dnia. Oto więcej informacji o tym, jak działa karta kredytowa Discover it secure.Inną opcją jest złożenie wniosku o studencką kartę kredytową, taką jak Karta studencka Discover it ®, która pozwala budować kredyt, uczyć się odpowiedzialności finansowej i zdobywać nagrody. Dla tych, którzy chcą budować historię kredytową bez stałego dochodu, możesz rozważyć zostanie autoryzowanym użytkownikiem karty rodziców, aby rozpocząć budowanie historii kredytowej. Jak widać, dostępnych jest kilka opcji, więc przeprowadź badania i znajdź najlepszą dla siebie.

   Czego nie potrzebujesz
   • Nie spiesz się z uzyskaniem kredytu. Weź oddech, bo na pewno nie musisz spieszyć się z uzyskaniem kredytu. Chcesz mieć pewność, że podejmujesz dobrą decyzję, więc nie wahaj się cofnąć, odpocząć przez chwilę, a następnie rozpocząć badania.
   • Nie staraj się o zbyt wiele kart kredytowych naraz. Nie musisz też ubiegać się o tony kart. Nie komplikuj! Złożenie wielu wniosków oznacza zobaczenie wielu trudnych zapytań w raporcie kredytowym, co może zaszkodzić Twojej zdolności kredytowej, zwłaszcza jeśli odmówiono ci któregokolwiek z nich. A nawet jeśli zostaniesz zatwierdzony na kilka kart naraz, możesz narazić się na gromadzenie salda niemożliwego do zarządzania. Nie wyolbrzymiaj swojej zdolności kredytowej. Zdecydowanie nie musisz wyolbrzymiać swojej zdolności kredytowej. Zgodnie z prawem federalnym kłamstwo na wniosku jest nie tylko niezgodne z prawem, ale może to spowodować większe problemy, jeśli ujdzie Ci to na sucho i zaczniesz gromadzić ogromne rachunki. Po prostu nie warto. Bądź uczciwy i zdobądź ten kredyt jak większość ludzi, zaczynając od niskiej linii kredytowej, wydając w ramach swoich środków i płacąc w całości rachunki co miesiąc. Po roku lub dwóch odpowiedzialnym korzystaniu z karty kredytowej możesz dokładniej ocenić swoją sytuację finansową i zdecydować, czy powinieneś ubiegać się o podwyższenie linii kredytowej.Nie zapomnij sprawdzić swoich opcji! Zarówno karta Discover it ® Student Cash Back, jak i karta Discover it ® chrome dla studentów zapewniają premię w postaci zwrotu gotówki za codzienne zakupy oraz 20 dolarów kredytu na wyciągu każdego roku szkolnego, Twój GPA wynosi 3,0 lub więcej przez następne 5 lat. * Nieźle za pierwszą kartę, prawda?

    Nagroda Good Grade jest dostępna tylko dla nowych posiadaczy kart w dniu 23.07.2015 lub później, którzy w zgłoszeniu zaznaczą, że są obecnie zapisani na studia i których konta są aktualne i pozostają otwarte, gdy zażąda się nagrody Good Grade. Uczniowie posiadający kartę Discover it® lub Discover it® Chrome, którzy mają GPA 3.0 lub wyższą (lub odpowiednik) w trakcie roku szkolnego (wrzesień – sierpień) mogą ubiegać się na Discover.com o środki w wysokości 20 USD („Good Grade Reward ). Jedna nagroda za dobrą ocenę na rok szkolny, na konto, maksymalnie przez pięć (5) kolejnych lat od daty otwarcia konta. Warunki oferty nagrody Good Grade mogą ulec zmianie.

    Zastrzeżenie prawne: ta witryna służy do celów edukacyjnych i nie zastępuje profesjonalnych porad. Materiały w tej witrynie nie mają na celu udzielania porad prawnych, inwestycyjnych ani finansowych i nie wskazują dostępności żadnego produktu ani usługi Discover. Nie gwarantuje, że Discover oferuje lub poleca produkt lub usługę. Aby uzyskać szczegółowe porady dotyczące swoich wyjątkowych okoliczności, możesz skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy