Codzienne czynności czołowego oficera ds. Kredytów w 2020 r

17.02.2021
Category: Kredyt Hipoteczny

Średnia pensja przeciętnego urzędnika zajmującego się kredytami hipotecznymi według wielu portali internetowych jest szokująco niska w 2020 roku. Podobnie jak dla przeciętnego pośrednika w obrocie nieruchomościami. W rzeczywistości jest on tak niski, że większości nie stać na kredyt hipoteczny.

Co kwalifikuje najlepszego specjalistę ds. Kredytów?Ci, którzy zamykają 30-100 pożyczek każdego miesiąca. Mogą z łatwością zarabiać od 25 000 do 250 000 USD każdego miesiąca. Zapoznaj się ze statystykami najlepszych twórców kredytów hipotecznych tutaj, a może całkowicie zaskoczyć Cię, co jest możliwe. Możesz również zapoznać się z naszym pełnym artykułem o tym, jak zostać najlepszym pożyczkodawcą hipotecznym, aby uzyskać kilka wskazówek i sztuczek, które pomogą Ci na tej drodze.

Jeśli zamierzasz nawet znaleźć się w pierwszej dziesiątce w swoim stanie, prawdopodobnie będziesz musiał robić co najmniej 10 zamknięć miesięcznie. Nawet w słabszych stanach. Więc co robią najlepsze wyniki nauczania każdego dnia, aby uzyskać te liczby?

Jak wygląda harmonogram dnia najlepszego specjalisty ds. Kredytów hipotecznych?

1. Rutyny poranne


Może się to wydawać zbyt „ puszyste ”, aby niektórzy mogli w to uwierzyć, ale nie możesz dojść do tych liczb i utrzymać ich bardzo długo, chyba że naprawdę masz rację. Musisz być w stanie kontrolować swój sposób myślenia, być w stanie z łatwością radzić sobie z kilkunastoma sytuacjami awaryjnymi przed lunchem i nadal być niewiarygodnie bliżej dzięki bardzo wysokiemu współczynnikowi konwersji każdego dnia.

Podobnie jak w przypadku wszystkich najlepszych profesjonalistów, większość z nich można zdobyć na długo przed wejściem do biura. Niezależnie od tego, czy chodzi o czytanie celów, prowadzenie dziennika, bieganie, medytację czy chodzenie na siłownię, czołowi producenci opracowują silne poranne rutyny, aby ustawić je na cały dzień.

Jeśli myślisz, że nie masz na to czasu, to naprawdę nie masz czasu, aby tego nie robić.

2. Marketing i pozyskiwanie nowych klientów

Twoje wyniki, liczba zamkniętych transakcji i dochód są bezpośrednio powiązane z liczbą nowych osób, z którymi łączysz się każdego dnia. To najważniejsze zadanie, jakie możesz wykonać. Rozmowa z osobami ubiegającymi się o pożyczkę jest Twoim zadaniem o najwyższym ROI i zapłaci Ci najwięcej dolarów za każdą zainwestowaną minutę.

Jeśli zautomatyzowałeś już swój marketing lub masz silny zespół marketingowy, który po prostu przekazuje potencjalnych klientów godzina po godzinie, to wszystko jest gotowe. Jeśli tak się nie dzieje, Twoim najważniejszym zadaniem jest wykonywanie takich telefonów, wysyłanie wiadomości osobistych lub organizowanie działań marketingowych, aby telefon zadzwonił, wnioski o kredyt hipoteczny przychodziły online i ludzie odwiedzali Twoją witrynę kredytową.

Może nie jest to twoje ulubione zadanie, ale najważniejsze. Więc znokautuj to, gdy jesteś świeży. Zablokuj co najmniej 2 godziny rano, aby wygenerować nowe leady. Nie sprawdzaj poczty głosowej, Facebooka, skrzynki odbiorczej ani nie organizuj żadnych spotkań, dopóki nie zostanie to zrobione. Nawet jeśli są to potencjalni klienci, mogą poczekać do przerwy na lunch, są już w przygotowaniu.

3. Nadrabianie zaległości i delegowanie


Po odliczeniu czasu marketingu i pozyskiwania klientów możesz sprawdzić wszystkie swoje urządzenia i wiadomości. Mam nadzieję, że Twój asystent już je przefiltrował. Zwróć najpilniejsze. Skontaktuj się ze swoim zespołem i podmiotami obsługującymi pożyczki. Poinformuj ich, jak naprawić wszelkie opóźnienia.

4. Odbieranie połączeń

Teraz możesz odbierać telefony od potencjalnych pożyczkobiorców, obecnych klientów i partnerów polecających. Przesuń je wzdłuż rurociągu.

Gotowy, aby zobaczyć, jak BNTouch może zabrać Cię na szczyt?

5. Przetwarzanie pożyczek


Nieuchronnie prawdopodobnie będziesz musiał gdzieś wskoczyć, aby coś naprawić. Być może będziesz musiał pociągnąć swoją wagę za gwarantowanie emisji, aby uzyskać wyjątek, zrzec się kwestii związanych z tytułem lub wykonać te naprawdę niewygodne telefony, aby udobruchać pożyczkobiorców i poprosić o nowe szalone warunki, które subemitent wprowadził do mieszanki.

6. Dalsze działania

Kontynuacja to codzienna misja. Skontaktuj się z potencjalnymi klientami, byłymi klientami i źródłami poleceń. Prawdopodobnie dotyczy to e-maili, SMS-ów, rozmów telefonicznych, wiadomości prywatnych, a nawet poczty. Uzyskanie pierwszej pożyczki z pożyczkobiorcą lub poleceniem zajmuje średnio siedem kontaktów. Następnie potrzeba ciągłej obserwacji, aby utrzymać je jako dożywotniego klienta lub źródło. Wspaniale jest dodać do tego osobiste akcenty. Jednak jeśli zamierzasz działać na dużą skalę, musisz zautomatyzować. Jeśli prowadzisz firmę od 10 lat i udzielasz tylko 10 pożyczek miesięcznie, oznacza to 1200 byłych klientów, z którymi musisz łączyć się co miesiąc. Mniejsza o wszystkich nowych ludzi.

7. Sieć


Twój dochód i wartość netto są bezpośrednio związane z rozmiarem Twojej sieci. Internet jest niesamowity. Tylko online możesz zarabiać na życie. Jednak uczestniczenie w wydarzeniach sieciowych na żywo to świetny sposób na budowanie prawdziwych relacji i lojalności oraz kierowanie jeszcze większej liczby osób do cyfrowych aplikacji hipotecznych i wniosków pożyczkowych. Najlepsi nauczyciele uczą się na żywo co najmniej kilka razy w tygodniu. Jeśli tego nie robisz, upewnij się, że przynajmniej korzystasz z sieci online.

8. Uczenie się

Jest mnóstwo rzeczy do nauczenia się i opanowania, aby zostać najlepszym oficerem pożyczkowym. Nawet jeśli robisz 30 zamknięć miesięcznie, to nie potrwa, dopóki nie będziesz się ciągle uczyć i doskonalić. Rzeczy toczą się tak szybko. Witryna, którą zrobiłeś w zeszłym roku, prawdopodobnie jest już nieaktualna, Twoi konkurenci hipoteczni codziennie wprowadzają do gry nowe narzędzia cyfrowe, a trendy się zmieniają. Najlepsi spędzają każdego dnia czas na czytaniu i rozwijaniu swoich umiejętności sprzedażowych, znajomości rynku i umiejętności technicznych. Lub regularnie spędzają czas, aby ukończyć nowe kursy i uczestniczyć w targach i konferencjach.

9. Czas dekompresji


Nawet przy wszystkich narzędziach cyfrowych i świetnym zespole biznes hipoteczny jest bardzo stresujący. Przynajmniej jeśli chcesz zarabiać prawdziwe pieniądze i robić więcej niż kilka transakcji miesięcznie. Oznacza to, że czołowi producenci również muszą być równie pilni w dekompresji i znajdowaniu sposobów na stres. Może to być czas na rodzinne kolacje każdego wieczoru, cotygodniowe happy hours z przyjaciółmi, regularne wakacje, uprawianie jogi lub wyjście na łódź.

Wniosek

Jako LO jest wiele do zrobienia, od poszukiwania klientów po sprzedaż, kontynuowanie, nawiązywanie kontaktów, rozwiązywanie problemów i wciąż udaje mu się żyć. Im bardziej możesz wykorzystać technologię, aby poprawić wydajność, produktywność i skoncentrować się bardziej na zamykaniu nowych pożyczkobiorców, tym lepiej. Tutaj zrobisz skok od przeciętnego do czołowego producenta.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy