Ile godzin kredytowych dla stopnia naukowego

Ile godzin kredytowych dla stopnia naukowego
16.10.2020
Category: Jest Również

Definicja stopnia z zakresu administracji biznesowej

Jeśli zdecydujesz się na studia wyższe po ukończeniu szkoły średniej, masz do wyboru wiele opcji. Podczas gdy niektórzy studenci mogą już wiedzieć, że chcą kontynuować naukę przez całą szkołę medyczną lub uzyskać doktorat, być może czujesz, że chcesz zacząć powoli i podjąć kursy w college’u do określonego poziomu, zanim zdecydujesz się na co dalej. A może ścieżka kariery, którą chcesz realizować, wymaga jedynie stopnia naukowego, aby zdobyć stanowisko. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem stopnia naukowego swojego współpracownika, co samo w sobie jest dużym osiągnięciem, będziesz musiał poświęcić określoną liczbę godzin kredytowych, aby otrzymać dyplom i uczestniczyć w ukończeniu studiów.

Studenci muszą zaliczyć 60 godzin zaliczeń semestralnych lub 90 godzin zaliczeń kwartalnych, aby uzyskać stopień współpracownika i ukończyć college. Odpowiada to około 20 kursom na uczelni.

Co to jest stopień współpracownika?

W przeciwieństwie do studiów licencjackich, które wielu studentów decyduje się na zdobycie po ukończeniu szkoły średniej w czteroletniej instytucji, stopień naukowy można uzyskać w krótszym czasie i zapewnia studentom szybką drogę do edukacji na poziomie college’u.

Ludzie decydują się na zdobycie dyplomu współpracownika z wielu różnych powodów, zwłaszcza jeśli praca, którą są zainteresowani, wymaga tylko „niektórych” kursów na uczelni, aby dostać się do pracy. Uzyskiwanie stopnia naukowego to także świetny sposób, aby poczuć się jak w college’u i sprawdzić, czy jest to coś, czym chciałbyś się dalej zajmować. Innym razem ludzie decydują się na uzyskanie stopnia naukowego współpracownika, ponieważ są zainteresowani zmianą kariery i będą musieli uzyskać więcej punktów w dziedzinie, w której chcą się uczyć, przed złożeniem podania o pracę.

Wreszcie, jeśli nie miałeś najlepszych ocen w liceum, zdobycie stopnia naukowego współpracownika jest również doskonałą okazją, aby poprawić swoją pozycję akademicką przed złożeniem podania do wybranej przez siebie czteroletniej szkoły lub co najmniej czteroletniej szkoły. Jeśli dobrze sobie radzisz w programie swojego współpracownika, możesz mieć większą szansę na przeniesienie się do czteroletniego college’u, do którego naprawdę masz ochotę. Stopień naukowy na uniwersytecie społecznym jest również znacznie bardziej przystępny cenowo w porównaniu z tytułem licencjata na czteroletnim college’u, a w przypadku początkowej inwestycji stopień stowarzyszony może zdecydowanie otworzyć więcej możliwości w przyszłości.

Ile czasu zajmuje uzyskanie stopnia naukowego współpracownika?

Ogólnie rzecz biorąc, stopień współpracownika zajmuje tylko dwa lata, jeśli uczęszczasz do szkoły w pełnym wymiarze godzin. Jednak w wielu przypadkach studenci, którzy uczęszczają do college’u społecznościowego, również pracują w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, więc mogą zdecydować się na zdobycie stopnia naukowego swojego współpracownika tylko w niepełnym wymiarze godzin, co oczywiście zajmie trochę dłużej. Czasami może to zająć nawet cztery lata. Ponadto niektórzy uczniowie, którzy uczęszczają do czteroletnich college’ów, mogą mieć możliwość uzyskania zarówno dyplomu współpracownika, jak i licencjata w czasie pobytu w szkole. Kiedy już dostaną się do współpracownika, zwykle mogą rozpocząć pracę w innym miejscu związanym z ich dziedziną, co w międzyczasie jest świetnym sposobem, aby stanąć w drzwiach.

Ile godzin kredytowych dla współpracownika?

Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć, ile czasu zajmie Ci uzyskanie stopnia naukowego współpracownika, musisz dowiedzieć się, ile godzin zaliczenia na stopień naukowy wymaga instytucja, do której planujesz uczęszczać. Aby uzyskać stopień Associate’a, student musi uzyskać zaliczenie 60 godzin semestralnych lub 90 godzin zaliczeń kwartalnych. Ponieważ jeden kurs kosztuje zwykle około trzech punktów, wymóg ten odpowiada około 20 kursom w college’u. Dlatego jeśli jesteś obecnie zapisany na czteroletni program licencjacki i ukończyłeś już te wiele godzin kredytowych, prawdopodobnie kwalifikujesz się do swojego Associate’a podczas kontynuowania pozostałej części studiów.

Jakie kursy są wymagane dla współpracownika?

Ogólnie rzecz biorąc, stopień naukowy współpracownika uzyskuje się po ukończeniu określonej liczby kursów z różnych dziedzin. Biorąc to pod uwagę, w zależności od dziedziny, na której się koncentrujesz i jaki stopień starasz się zdobyć (na przykład Associate in Arts, Associate’s in Science, Associate’s in Applied Science), twoje kursy mogą się nieco różnić. Celem uzyskania stopnia naukowego jest zapewnienie uczniowi podstawowej wiedzy i umiejętności technicznych, które mogą przenieść do pracy lub wykorzystać, aby kontynuować naukę. Zazwyczaj określa się je jako „wykształcenie ogólne” lub „wykształcenie ogólne”. „kursy.

Głównym celem programu twojego współpracownika będą kursy z podstawowych dziedzin: komunikacji, nauk społecznych, nauk humanistycznych i przyrodniczych oraz matematyki. Niektórzy studenci, na przykład ci, którzy starają się uzyskać stopień naukowy w dziedzinie nauk stosowanych, czasami uzyskują mniejszą liczbę punktów w głównych obszarach i więcej punktów w dziedzinie technicznej. Jeśli chcesz zdobyć tytuł licencjata, w pewnym momencie będziesz musiał również zdobyć te wykształcenie.

Gdzie uzyskać stopień naukowy

Obecnie istnieje wiele miejsc, w których można zapisać się do programu w celu uzyskania stopnia naukowego współpracownika. Kolegia lokalne, techniczne, gimnazjum, filie kolegiów i uniwersytetów, a nawet niektóre czteroletnie instytucje oferują programy uzupełniające. Oczywiście można również uzyskać stopień naukowy współpracownika online, ponieważ wiele uczelni oferuje programy nauczania na odległość. Możesz też zrobić połączenie zajęć stacjonarnych i na odległość.

Stopnie naukowe Associate są dość unikalne w Stanach Zjednoczonych, ale istnieją w innych krajach, takich jak Kanada i Hongkong. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem za granicę do szkoły, prawdopodobnie będziesz musiał zdobyć tytuł licencjata. Na szczęście czesne w innych krajach jest ogólnie dużo tańsze niż w Stanach Zjednoczonych, a czasami można dostać licencjata za granicą za tę samą cenę, co w Stanach Zjednoczonych.

Wymagania dotyczące rejestracji w programie dla współpracowników

Jeśli chcesz zapisać się do programu dla współpracowników i do college’u, musisz najpierw spełnić kilka wymagań. Kolegia lokalne będą prosić o dowód uzyskania dyplomu ukończenia szkoły średniej lub GED, a także o minimalny wynik ze standardowego testu, takiego jak ACT lub SAT. Niektóre uczelnie proszą również o listy referencyjne, a także esej z uczelni do podania. Chociaż może się to wydawać dużo, wiele kolegiów społecznościowych ma otwarte przyjęcia, więc teoretycznie możesz przyjść i złożyć wniosek w dowolnym momencie.

Wymagania dotyczące ukończenia Community College

Aby ukończyć college, musisz uzyskać wystarczającą liczbę punktów, aby uzyskać dyplom, więc musisz znać wymagania dotyczące stopnia naukowego współpracownika. Jeśli ukończysz studia, oznacza to, że wykorzystałeś wymaganą liczbę niezbędnych godzin kredytowych. Jeśli nie zaliczysz wymaganych godzin zaliczenia, nie możesz zdobyć dyplomu współpracownika i nie możesz ukończyć college’u.

Oczywiście, oprócz uzyskania wymaganej liczby godzin zaliczenia, może być konieczne spełnienie innych wymagań, aby ukończyć college. W większości przypadków musisz upewnić się, że zapłaciłeś czesne w całości lub przynajmniej wyłączyłeś wszystkie pożyczki. Poszczególne uczelnie społecznościowe mają własne wymagania dotyczące ukończenia studiów, co oznacza, że ​​być może będziesz musiał sprawdzić inne rzeczy z listy, oprócz uzyskania potrzebnych godzin kredytowych. Najlepiej skonsultować się ze swoim doradcą akademickim na temat wymagań ukończenia studiów, abyś był przygotowany do chodzenia na początku.

Różnica między współpracownikiem a licencjatem

Główna różnica między stopniem prawnika a tytułem licencjata polega na tym, że stopień współpracownika jest tym, co otrzymujesz po zaliczeniu 60 godzin kredytowych w college’u, podczas gdy tytuł licencjata to to, co otrzymujesz po ukończeniu 120 godzin kredytowych. Oba można ukończyć we własnym tempie, ale generalnie liczba godzin zaliczenia studiów licencjackich jest wyższa i zdobycie ich zajmuje dwa lata więcej niż stopień współpracownika.

Nie ma wątpliwości, że chociaż z pewnością możesz zdobyć przyzwoitą pracę ze stopniem współpracownika (stopień współpracownika może być w rzeczywistości lepiej dopasowany do twojej ścieżki kariery), to tytuł licencjata zwykle prowadzi do lepiej płatnych miejsc pracy i więcej możliwości. Ponadto niektórzy uczniowie wolą uczęszczanie do czteroletniej szkoły niż uczęszczanie do dwuletniej szkoły. Chociaż czasami ludzie lubią elastyczność, która wiąże się z uczęszczaniem do college’u. Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju studentem jesteś, jakiego rodzaju doświadczenie w college’u chcesz mieć, jakie są Twoje cele zawodowe i ile pieniędzy chcesz ogólnie przeznaczyć na swoją edukację.

Jak przenieść się z Associate’s do Bachelor’s

Być może po ukończeniu dwuletniej szkoły i zdobyciu dyplomu współpracownika jesteś zainteresowany przejściem do czteroletniej szkoły i uzyskaniem tytułu licencjata. Ludzie robią to cały czas i jest to dość powszechna praktyka. Aby to zrobić, musisz tylko upewnić się, że Twoje 60 godzin kredytowych zdobytych w programie dla współpracowników można przenieść na czteroletni uniwersytet, na który chcesz uczęszczać.

Jeśli jest to coś, o czym myślisz, zanim jeszcze wybierzesz się do współpracownika, powinieneś wziąć udział w kursach z czegoś, co jest istotne dla twojego potencjalnego programu licencjackiego. Dzieje się tak, ponieważ kiedy nadejdzie czas, aby ogłosić swój kierunek studiów, wiele czteroletnich uczelni będzie chciało zobaczyć, że masz już pewne doświadczenie w dziedzinie studiów, którą chcesz kontynuować. Jeśli nie masz wymaganego przygotowania do kursu, być może będziesz musiał wziąć udział w dodatkowych zajęciach przed ponownym złożeniem wniosku lub po uzyskaniu akceptacji.

Oferty pracy dla potencjalnych współpracowników

Stopień współpracownika jest nadal niesamowitym osiągnięciem i z pewnością może pomóc ci w znalezieniu pracy, nawet jeśli nigdy nie będziesz dalej kontynuował nauki. Istnieje wiele różnych branż, które chętnie zatrudniają kogoś ze stopniem współpracownika:

 • Kierownictwo budowy

 • Higienistka stomatologiczna

 • Kontroler ruchu powietrznego
 • Technik
 • Asystent ds. Administracyjnych
 • Asystent prawny
 • Usługi człowieka
 • Projektowanie stron
 • Pomocnik paraprofesjonalny / asystent nauczyciela
 • Księgowy i rewidujący
 • Realtor
 • Kierownik Sprzedaży

Chociaż każdy menedżer ds. Rekrutacji jest inny, jest prawdopodobne, że szanse na zdobycie jednej z tych miejsc pracy po uzyskaniu stopnia naukowego są znacznie wyższe niż bez niego. Biorąc to pod uwagę, nadal prawdopodobnie będziesz musiał przejść serię kursów szkoleniowych przed rozpoczęciem pracy na stopień naukowy.

Co należy wziąć pod uwagę przed zapisaniem się do programu dla współpracowników

Przed zapisaniem się na program stowarzyszony (zwłaszcza jeśli rozważasz to w programie licencjackim), należy rozważyć kilka rzeczy. Przede wszystkim zdobycie jakiegokolwiek stopnia, w tym stopnia naukowego, wymaga dużo czasu i wysiłku. Nawet jeśli możesz nie spieszyć się z programem, pamiętaj o ciężkiej pracy związanej z uzyskaniem stopnia naukowego. Nie przychodzi to łatwo, a jeśli istnieje choćby niewielka szansa, że ​​później pójdziesz na studia licencjackie, musisz zrobić wszystko, aby uzyskać jak najwyższe oceny. Ponadto ważne jest, aby pamiętać, że stopień naukowy współpracownika, choć z pewnością tańszy niż licencjat, nadal kosztuje. Koniecznie przyjrzyj się wszystkim wydatkom związanym z pozyskaniem współpracownika ”s stopień naukowy przed zapisaniem się na college.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy