Inwestowanie w akcje Kompletny kurs! (11 godzin)

17.02.2021
Category: Możesz Użyć

Чему научите

Т

Опи

Dołącz do ponad 60 000 studentów w ramach nr 1 najlepiej sprzedającego się kompletnego kursu inwestowania w akcje na Udemy!

„Doskonale. Ładne dema i świetne informacje. Nie mam doświadczenia w inwestowaniu w akcje, a ten kurs naprawdę pomaga. Instruktor jest również entuzjastycznym prezenterem i wyjaśnia wszystko. -Micah Coomer

Inwestowanie na giełdzie może być opanowane przez każdego a ci, którzy naprawdę poznają kluczowe koncepcje i najlepsze praktyki, będą w stanie osiągnąć najtrudniejsze cele finansowe i wieść życie, o którym marzą.

Niestety, wiele osób nie otrzymuje kluczowych informacji edukacyjnych i najlepszych praktyk które decydują o sukcesie lub porażce podczas inwestowania w akcje.

TEN KOMPLETNY KURS POKAZUJE CI, JAK BYĆ SUKCESEM INWESTOREM AKCJI.

Nie nudna teoria. Dowiesz się praktycznych wskazówek i najlepszych praktyk od instruktora, który zaczynał od niczego (w rzeczywistości 10 000 dolarów w pożyczkach studenckich mieszkających w mieszkaniu z jedną sypialnią nad śmietnikami) do budowania portfela inwestycyjnego za milion dolarów . Żadnego spadku ani szczęścia, tylko dobre, dźwiękowe działania na przestrzeni lat, o których dowiesz się podczas kursu i które możesz powtórzyć w swojej osobistej sytuacji.

Nie ma szybkiego planu wzbogacenia się lub kursu, który ma na celu sprzedaż usług konsultingowych.Ten kurs ma jedną misję i polega na dzieleniu się doświadczeniem i mądrością od odnoszącego sukcesy długoterminowego inwestora giełdowego i nauczeniu Cię, jak możesz zastosować go we własnym cele i horyzont czasowy.

Na tym kursie dowiesz się wszystkiego o:

Czy możesz zarabiać na akcjach i ile .

W jaki sposób akcje są klasyfikowane od wzrostu i dochodu przez kapitalizację rynkową do sektorów giełdowych.

Zrozumienie ryzyka i bezpłatne narzędzia, które pomogą Ci określić profil ryzyka i jak łatwo określić ryzyko i zmienność dowolnych akcji za pomocą pojęć takich jak odchylenie standardowe i beta

Jakie typy akcji kupować z koszyka indywidualnych akcji, funduszy powierniczych, funduszy giełdowych (ETF) lub ich kombinacji.

Kluczowe strategie, których możesz użyć, takie jak inwestowanie w wartość, inwestowanie we wzrost, inwestowanie w dywidendy, wzrost za rozsądną cenę (GARP) i inne.

Jak łatwo ocenić stan zapasów, korzystając z informacji jakościowych i ilościowych .

Jak korzystać z najwyższych wskaźników, aby określić, czy akcje są dobrym wyborem. Bardzo proste i nie są wymagane żadne obliczenia a zobaczysz, gdzie można bezpłatnie znaleźć informacje.

Demonstracja DARMOWYCH podstawowych i zaawansowanych przesiewaczy zapasów, dzięki czemu łatwo jest zawęzić wybór, aby przeprowadzić dalsze badania i znaleźć świetne akcje.

Demonstracja, podczas której kupujemy akcje w obszarach takich jak akcje wzrostowe, akcje dywidendowe, akcje wartościowe. dzięki czemu możesz zobaczyć krok po kroku narzędzia używane przez instruktora i proces przemyślenia podczas oceny zapasów, których możesz użyć do własnych przyszłych wyborów.

Te rzeczywiste mechanika zakupu akcji od przegląd brokerów Online Zniżka Brokers takiego jak eTrade i TD Ameritrade Financial Planners nawet nowsze zautomatyzowane Planiści Robo-finansowych, takich jak Wealthfront i Poprawy.

Jak faktycznie złożyć zamówienie na akcje, takie jak zlecenia rynkowe i zlecenia Stop Loss oraz inne, abyś mógł skorzystać z najlepszego sposobu, aby faktycznie złożyć zamówienie na akcje.

Nietypowe sytuacje, z których możesz skorzystać, takie jak pierwsze oferty publiczne (IPO), podziały akcji, wykup akcji, spinoffy i inne.

Techniki obniżania podatków i opłat , abyś mógł zatrzymać dla siebie więcej pieniędzy.

Kluczowe działania, które możesz podjąć, aby zacząć stosować to, czego się nauczyłeś.

To niesamowity flagowy kurs, który oznacza, że ​​otrzymujesz:

Godziny i godziny lekcji wideo .

Dożywotni dostęp do kursu, dzięki czemu otrzymujesz aktualizacje i nowe dodatkowe lekcje ZA DARMO.

Quizy , które sprawdzą i potwierdzą Twoją wiedzę.

Możliwość uczestniczenia w dyskusjach online dzielenia się pomysłami z innymi studentami i uzyskiwania odpowiedzi na pytania od instruktora, który odpowie na każde pytanie.

Zadawaj pytania bezpośrednio instruktorowi a na każde z nich również uzyskasz odpowiedź.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy – pokochaj kurs lub zwróć go dzięki polityce Udemy easy bez zadawania pytań.

Zastrzeżenie Uwaga: ten kurs służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych. Nie będzie rekomendacji żadnych konkretnych inwestycji, takich jak konkretne akcje lub fundusze inwestycyjne, ponieważ tylko Ty wiesz, co jest odpowiednie dla Twojego portfela i komfort związany z ryzykiem i zmiennością. Skonsultuj się ze specjalistą, aby uzyskać szczegółowe porady. Kurs służy wyłącznie do celów edukacyjnych i instruktor nie ponosi żadnej odpowiedzialności związanej bezpośrednio lub pośrednio z jakąkolwiek stratą lub szkodą.

Inwestowanie w akcje może być zabawne i naprawdę zabawne, jeśli robisz to dobrze!

Żadne ryzyko związane z rejestracją i wpływem może zmienić życie. Ucz się z mojego doświadczenia i szybko idź naprzód szybciej dzięki wiedzy, którą się z tobą podzielę. Nie zwlekaj.

Kliknij przycisk WYPRÓBUJ TEN KURS w prawym górnym rogu i zacznijmy!

Wielkie dzięki i dziękuję za zainteresowanie i mam nadzieję, że do zobaczenia na kursie!

Для ко этот ку

  • Kurs jest idealny dla początkujących lub nowszych inwestorów, którzy chcą nauczyć się wszystkich kluczowych praktycznych aspektów inwestowania w akcje, ponieważ pod koniec kursu staną się ekspertami.
  • Doskonałe dla bardziej doświadczonych inwestorów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności, poznać nowe spostrzeżenia lub zyskać większą pewność siebie, jeśli chodzi o inwestowanie w akcje.Jeśli szukasz kursu, który koncentruje się na Day-Trading lub jakiegoś rodzaju programu szybkiego wzbogacenia się, nie bierz udziału w tym kursie, ponieważ nie będzie on odpowiadał Twoim pragnieniom.Изб отзы /h2>

    Мате ку

    Wprowadzenie 3 лекции 23 мин

    Kluczowe pojęcia 35 мин

W jaki sposób klasyfikowane są akcje i dlaczego ma to znaczenie dla inwestorów 32 минZrozumienie ryzyka na giełdzie 3 лекции 22 минCo kupić: akcje indywidualne, fundusze powiernicze i ETF: fundusze giełdowe 59 минStrategie inwestycyjne na giełdzie 1 ч 23 минJak oceniać akcje i wskaźniki zapasów 1 ч 30 минDemonstracja: Kupmy razem kilka akcji 1 ч 14 минAnaliza techniczna: korzystanie z wykresów, wzorców i trendów 1 ч 24 минJak kupować akcje: mechanika maklerów i nie tylko 1 ч 15 минП

INSTRUKTOR INWESTYCJI I FINANSÓW OSOBISTYCH NR 1 UDEMY. DZIĘKUJEMY STUDENCI!

Mocno wierzymy, że inwestowanie może odnieść sukces, a edukacja jest kluczem.

Trzy filary:

1. Zapewnij naukę o ogromnej wartości dzięki kompletnym kursom ze wskazówkami, taktykami i narzędziami, które można zastosować natychmiast.

2. Wykorzystaj osobisty sukces jako zwykła osoba, która zbudowała milion dolarów plus portfel inwestycyjny i codziennie żyje zgodnie z nauczanymi naukami. Jeśli Steve może to zrobić, ty też możesz.

3. Wielkie doświadczenie w nauczaniu jako były dyrektor Global Training w świecie biznesu i jako adiunkt na uniwersytecie. Nie tylko fachową wiedzą, ale może nauczyć ją pomocy. Podstawowym przekonaniem jest pomaganie innym w osiągnięciu sukcesu.

CO MÓWIĄ STUDENCI?

Ten facet jest niesamowity. Cudowny człowiek, ogromna energia odpowiednie sposoby wykonania i fenomenalna prezentacja. Dobra robota! -Mathew M.

Świetny kurs. Mnóstwo bardzo przydatnych informacji, które zostały dobrze wyjaśnione przez prowadzącego. -Nicholas D.

Kurs był dla mnie inspiracją do zarezerwowania innych szkoleń na Udemy w zakresie handlu akcjami . -Martin H.

Absolutnie fenomenalne. Idealny wprowadzający kurs inwestowania. A Steve jest jednym z najbardziej angażujących i zabawnych instruktorów, jakich widziałem na Udemy. Wart pełnej ceny i bez zastanowienia w sprzedaży . -Luc C

Ten kurs jest absolutnie niesamowity. Steve przedstawia podstawy, w jaki sposób i gdzie inwestować, aby uzyskać przychód PASYWNY. Dziękuję Steve za przekazanie wiedzy na temat sposobów inwestowania w różne sposoby, aby regularnie uzyskiwać DOCHÓD PASYWNY. Polecam ten kurs każdemu, kto jest zmęczony posiadaniem tylko jednej ścieżki dochodu. – Brandon B.

Oto kilka bestsellerów, w których można sprawdzić i wyszukać hasło „Steve Ballinger na Udemy, aby zobaczyć całą listę.

Sukces inwestycyjny: ucz się kluczy od inwestora-milionera.

Inwestowanie w akcje: pełny kurs (11 HR)

Kryptowaluta: kompletne Bitcoin, Ethereum, Altcoins. (8 HR)

Inwestowanie w dochód pasywny i biegłość w side-gigach.

Inwestowanie w wzrost dywidendy: kompletny kurs sukcesu w zakresie dywidendy

Oraz wiele innych kursów inwestowania i kursów zawodowych opartych na 25-letnim doświadczeniu Steve’a w przywództwie i zarządzaniu, takich jak prowadzenie, gdy nie jesteś odpowiedzialny i rozmowy kwalifikacyjne: pełny kurs sukcesu podczas rozmowy kwalifikacyjnej 6HR.

Życzę wszystkiego najlepszego i do zobaczenia na kursie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy