Inwestowanie w nieruchomości dla początkujących: 14 wskazówek zapewniających sukces

17.02.2021

Jeśli jesteś tu nowy, możesz zasubskrybować mój kanał RSS. Dzięki za odwiedziny!

 • Ćwierkać
 • Sumo
 • Ćwierkać
 • Ćwierkać
 • E-mailCevherShare
 • Ćwierkać
 • E-mailDopiero zaczynasz?

  Czasami inwestowanie w nieruchomości dla początkujących może wydawać się nieco onieśmielające i łatwo jest zgubić się w światłach i dźwiękach wszystkich blogów, książek i guru telewizji z ich gładkimi włosami. Aby pomóc przebić się przez bzdury, które tam są, chciałem stworzyć krótką listę wskazówek, z których możesz skorzystać, wyruszając w podróż w poszukiwaniu wolności finansowej poprzez nieruchomości.

  Nie, to nie nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć. Mam jednak nadzieję, że ta lista pomoże Ci wskazać właściwy kierunek. W żadnym wypadku nie jest to wyczerpująca lista, wystarczy krótka lista lekcji, których nauczyłem się po drodze i nadziei, które pomogą Ci osiągnąć sukces. Jeśli to czytasz i masz trochę doświadczenia w inwestowaniu w nieruchomości – chciałbym podzielić się swoimi ulubionymi wskazówkami w komentarzach poniżej; ale najpierw – oto czternaście wskazówek dla początkujących inwestorów na rynku nieruchomości.

  1.) Rozwiąż .

  Nieruchomości nie są czymś do zrobienia dla kaprysu. Inwestowanie w nieruchomości to życiowa pogoń za przejęciem kontroli nad swoją finansową przyszłością, a nie sposób na szybkie wzbogacenie się. Jako inwestor – będziesz walczył. Będziesz popełniać błędy. Nie zdasz. Inwestorzy odnoszący sukcesy to ci, którzy mogą wykorzystać te doświadczenia i przekształcić je w lekcje doskonalenia swoich umiejętności.

  2.) Nie musisz być ekspertem w inwestowaniu w nieruchomości.

  Zbyt wiele osób mówi o inwestowaniu w nieruchomości, ale zamiast tego po prostu grzęźnie w ogromnej ilości dostępnych informacji. Kiedyś napisałem artykuł dla BiggerPockets zatytułowany „100 najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy na rynku nieruchomości, w którym opisałem wiele nisz, karier i metod, które inwestorzy wykorzystują obecnie do budowania bogactwa. Chcesz poznać sekret? Jestem dobry tylko w małej garstce. Ludzie często wysyłają do mnie e-maile i pytają o rady w obszarach nieruchomości, o których niewiele wiem. Staram się jak najbardziej pomóc lub przynajmniej wskazać im właściwy kierunek, ale prosty fakt jest taki że nikt nie wie wszystkiego. Nie musisz być ekspertem we wszystkich sprawach związanych z nieruchomościami.

  3.) Musisz odrobić lekcje.

  Na drugim końcu spektrum znajdują się inwestorzy, którzy usłyszeli, że nieruchomość jest świetną inwestycją i skaczą obiema nogami – niepewni, gdzie wylądują. Czasami ci inwestorzy mają szczęście i osiągają sukces (i zwykle zostają kolejnym wielkim guru), ale w większości przypadków ci inwestorzy upadają i ciężko upadają. Nie bądź taki jak oni. Odrób swoją pracę domową. Przestudiuj niszę, w którą chcesz zainwestować, i dowiedz się wszystkiego, co możesz na ten temat.

  4.) Naucz się kochać czytanie.

  Oczywiście czytasz ten artykuł, więc najwyraźniej wiesz, jak czytać. Rób więcej tego. Zapoznaj się z moją listą siedmiu książek, które trzeba przeczytać dla inwestorów na rynku nieruchomości, a także moim postem uzupełniającym: „Siedem WIĘCEJ książek do przeczytania dla inwestorów na rynku nieruchomości. Jeśli nie lubisz czytać – przynajmniej naucz się słuchać wersji audio. Książki zawierają tak wiele informacji i szkoda, że ​​wiele osób traci miłość do książek.

  5.) Jako początkujący, połącz się z lokalnymi inwestorami.

  Nie oznacza to spamowania ich żądaniami – ale po prostu skontaktuj się z nami. Zacznij spędzać czas, gdzie spędzają czas. Poproś ich, aby pokazali Ci niektóre ze swoich właściwości. Większość inwestorów uwielbia chwalić się swoimi osiągnięciami, więc pozwól im poznać każdą ciekawostkę informacji, jaką mogą Ci przekazać. Lokalni inwestorzy będą mieli znacznie lepsze pojęcie o tym, co działa w Twojej społeczności, niż ja lub jakikolwiek inny inwestor internetowy.

  6.) Naucz się żargonu.

  Jeśli nie znasz żargonu – będziesz wyglądać jak głupiec. Jasne i proste. Nie zaczynaj rozmawiać z inwestorem o tym, jak Twoim zdaniem jego stopy kapitalizacji są niewłaściwego koloru. Będziesz po prostu wyglądać głupio i okazywać swoją ignorancję. Bądź szczery, jeśli czegoś nie wiesz i nie staraj się być kimś, kim nie jesteś.

  7.) Bądź kreatywny.

  Jeden z moich ulubionych wersetów w jednej z moich ulubionych książek, Bogaty ojciec, Biedny ojciec, mówi: „Biedni mówią:„ Nie stać mnie na to . Bogaci mówią: „Jak mnie na to stać? Uwielbiam to. Trwałe bogactwo jest budowane poprzez kreatywność . (kliknij tutaj, aby opublikować ten cytat na Twitterze!) Przećwicz zmienianie swoich wzorców myślowych z „nie mogę na „jak mogę w życiu codziennym. Ta prosta praktyka zmieni sposób postrzegania konfliktu we wszystkich obszarach, w tym w branży nieruchomości. Moja żona lubi mi to rzucać, kiedy mówię jej, że nie stać nas na coś, czego ona chce. Jest mądrą dziewczyną.

  8.) Naucz się poświęcać.

  Jak bardzo chcesz wolności finansowej? Jeśli chcesz wykorzystać nieruchomości, aby zacząć żyć życiem, o którym zawsze marzyłeś, będziesz musiał poświęcić. Być może będziesz musiał zrezygnować z wakacji i zamiast tego przeznaczyć pieniądze na zaliczkę. Być może będziesz musiał przejść kilka razy, aby zgromadzić wystarczający kapitał, aby rozpocząć inwestowanie. Być może będziesz musiał nauczyć się używać pędzla i wykonywać własną pracę. Inwestowanie w nieruchomości to najbardziej satysfakcjonująca rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem – ale nie zawsze było to łatwe. Były lata poświęcenia (czasu, pieniędzy i możliwości), aby uzyskać wolność finansową. Jeśli szukasz sposobu na szybkie wzbogacenie się – poszukaj gdzie indziej.

  9.) Naucz się (i ufaj) podstawom matematyki.

  Matematyka związana z inwestycją w nieruchomości to nie rachunek studencki. Mówimy o matematyce w piątej klasie i nie jest trudno się jej nauczyć. Dochód minus wydatki równa się przepływowi gotówki. Galon farby kosztuje 20 dolarów, ale malarz kosztuje 200 dolarów. To rodzaj matematyki, z której musisz być dobry. Nie zakładaj niczego – ale użyj matematyki, aby upewnić się, że umowa jest solidna. Skorzystaj z podstawowego arkusza kalkulacyjnego, aby przeanalizować transakcję lub (bezwstydna wtyczka) wydaj 19 USD i pobierz kalkulator nieruchomości inwestycyjnych, którego używam do analizy każdej transakcji, którą robię. Kiedy już zrozumiesz matematykę – nie odbiegaj od niej. Zaufaj temu. Nie daj się w to wciągnąć. Nieruchomości to gra liczb i najszybszym sposobem na porażkę jest zapomnienie o tym.

  10.) Zrób pisemny plan.

  Nie wybrałbyś się w podróż po kraju bez mapy, więc po co podróżować przez wolność finansową bez mapy? Kiedy po raz pierwszy zacząłem inwestować, usiadłem i stworzyłem plan, jak dostać się z miejsca, w którym byłem, do tego, gdzie chciałem. Chociaż nie podążałem dokładnie za planem (życie nigdy nie podąża za ideałem), trzymałem się zasad, które później zostały wyrażone w moim pierwszym eBooku „7 Years to 7 Figure Wealth, który możesz zdobyć, zapisując się do mojego cotygodniowego biuletynu na u góry tej strony (lub poniżej lub po prawej stronie. To już koniec. Poważnie – jeśli go nie czytałeś… dlaczego nie? To nic nie kosztuje!)

  11.) Dobrze jest zacząć od małego.

  Nie musisz kupować kompleksu apartamentów z 24 apartamentami zaraz za bramą. Być może Twoja pierwsza inwestycja będzie Twoim pierwszym domem. Być może zaczniesz od partnerstwa 50/50 na małym flecie. To jest w porządku. Łatwo jest pod wrażeniem wielkich transakcji, o których mówią guru Internetu, ale nawet oni musieli od czegoś zacząć.

  12.) Traktuj swoją firmę jak firmę.

  Nieruchomości to biznes, więc traktuj to w ten sposób. Utrzymuj porządek, twórz systemy do zarządzania swoim życiem i staraj się poprawić swoją wydajność. Powodem, dla którego tak wielu właścicieli jest wypalonych i nienawidzą tej roli, jest to, że traktują ją jako hobby lub pracę. Nie jest. Jesteś właścicielem firmy i Twoim zadaniem jest zarządzanie firmą w najbardziej odpowiadającym Ci standardzie.

  13.) Zacznij od Good Bookkeeping Now.

  To był dla mnie ogromny błąd. Kiedy zacząłem, papierkowa robota była tylko małym impulsem na moim radarze, w wyniku czego moja książka – do dziś – to gigantyczny bałagan. Powoli rozplątywam bałagan i tworzę system, który działa, ale gdybym zaczął z systemem, odczułbym znacznie mniej stresu (szczególnie w okresie podatkowym). Spotkaj się z księgowym, a także z prawnikiem po pierwszym zakupie i zacznij planować księgowość, podatki i prawny stan posiadania. Twoje przyszłe ja będzie mi wdzięczne.

  14.) Nie rezygnuj z codziennej pracy.

  Inwestowanie ma dwa oblicza: stronę kariery i stronę inwestycji. Nie musi to być jedno i drugie. Obecnie używam nieruchomości, ale szczerze wierzę, że gdyby istniała kariera, którą lubiłbym bardziej, zrobiłbym to, skupiając się tylko na stronie inwestowania. Pozwólcie, że wyjaśnię – odwracanie domów jest częścią „strony kariery, podobnie jak „sprzedaż hurtowa i zarządzanie. Jednak kupując nieruchomości zapewniające przepływ gotówki, reinwestując je w większe i lepsze nieruchomości oraz konfigurując systemy do zarządzania tym biznesem, tworzysz inwestycje na przyszłość. Istnieje zasada, w którą mocno wierzę, zwana „milionerem z minimalną płacą, która mówi, że każdy, niezależnie od wynagrodzenia, może stać się wolny finansowo, jeśli mądrze inwestuje i planuje. Jeśli Twoja idealna praca to „kariera na rynku nieruchomości – zrób to swoją pracą i inwestycją. Jednak,jeśli idealną pracą jest nauczanie na siłowni w miejscowym liceum – zrób to i inwestuj na boku. Znajdź taką pracę, która sprawia, że ​​jesteś najszczęśliwszy i rób to, ale wykorzystaj nieruchomości jako narzędzie inwestycyjne, aby uzyskać wolność finansową.

  Dzisiejszy odcinek został Ci dostarczony przez literę „C

  Litera „c na mojej klawiaturze została złamana i nadal udało mi się wpisać ponad 1600 słów. Za każdym razem, gdy naciskałem „c, musiałem wciskać je pięć razy. Prawdopodobnie w tym poście mam kilka słów typu „Lubię ookies bardziej niż andy.

  Założę się, że z cudownie działającą klawiaturą możesz zrobić o wiele lepiej 🙂 Jeśli byłbyś tak miły, zostaw mi komentarz poniżej: jaka jest jedna wskazówka, która wyciągnęłaś najwięcej z LUB jaką jedną wskazówkę chcesz dzielić się z innymi?

  O Brandonienapisał 199 niesamowitych postów na tym blogu.

  Brandon Turner (G +) jest starszym redaktorem i dyrektorem społeczności BiggerPockets.com oraz właścicielem RealEstateInYourTwenties.com. Jest także aktywnym inwestorem w nieruchomości (lokale, apartamenty i kup i trzymaj), przedsiębiorcą, podróżnikiem po świecie, mówcą w trzeciej osobie i mężem. Spotkaj się z nim na Twitterze!

  PS szukaszpożyczkinaduże pieniądze w Kalifornii? Koniecznie sprawdź moich znajomych na northcoastfinancialinc.com. Mają bardzo konkurencyjne stawki, mogą sfinansować w ciągu tygodnia i specjalizują się wpożyczkach typu fix and fliporaz innych pożyczkach na twarde pieniądze.

  PS Szukasz więcej wiedzy na temat inwestowania w nieruchomości? Jeśli jesteś zainteresowany kursem na najwyższym poziomie, który pomoże Ci zrozumieć tajniki kreatywnego inwestowania w nieruchomości, chciałbym polecić Uniwersytet Wolności Przepływów Pieniężnych Bena Leybovicha. Ben jest bliskim przyjacielem i od lat moim zaufanym doradcą. To sprytny facet, a CFFU jest niesamowity. Kurs jest na liście oczekujących, ale gdy czekasz na otwarcie, Ben wyśle ​​Ci mnóstwo DARMOWYCH treści. Poważnie. Kliknij tutaj, aby to sprawdzić.

  (tak, to jest link partnerski!)

  Jedyne, czego się nauczyłem, to to, że jeśli nie chcesz wskakiwać zbyt wcześnie, musisz czasem wskoczyć. Trudno wiedzieć, kiedy nadejdzie ten czas, ale zawsze będzie jeszcze jedna książka do przeczytania lub jeszcze jeden blog do przeczytania, ale w końcu w pewnym momencie musisz zrobić skok wiary.

  Świetna rada, Brett. Ta „analiza paraliżu zabija wiele snów, zanim zdążą się one utrzymać.

  To świetna lista. # 14 prawdziwych hitów dla mnie. Chociaż uwielbiam biznes RE, być może będę musiał pozostać przy mojej codziennej pracy jeszcze przez kilka lat, aż osiągnę trochę więcej w moich celach finansowych.

  Utrzymuj dobre posty!

  Dzięki Arthur! Z mojego punktu widzenia nieruchomości mają większą moc, gdy masz pracę na dzień, niż gdy próbujesz żyć z dochodów. Założę się, że bez tej pracy nie mógłbyś robić niesamowitych rzeczy, które robisz. Och, Twój dom ładnie się układa! 🙂

  Zgoda. Mój pastor lubi mówić: „Jeśli będziesz czekać, aż warunki będą odpowiednie, nigdy nic nie zrobisz. Moja żona i ja przyglądamy się nieruchomościom od kilku miesięcy i zamierzamy dokonać zakupu do końca roku. Świetny artykuł.

  Hej David, to doskonały cytat. Powodzenia w twoich przedsięwzięciach i daj mi znać, jeśli mogę w jakikolwiek sposób pomóc!

  Ha ha! Idealna Elizabeth! Im wcześniej zaczniesz, tym większą moc ma nasz przyjaciel „wykładniczy wzrost 🙂 Dzięki!

  Nie ma to jak procent składany w czasie! 🙂

  Chciałbym tylko dodać, że nie powinieneś DLACZEGO chcesz to zrobić. Bez jasnego celu, który chcesz osiągnąć, wszystkie przeszkody, które napotkasz, zatrzymają cię martwym krokiem. Upewnij się, że wiesz, dlaczego chcesz wejść w ten biznes i pozwól mu ciągnąć rzucone wyzwania.

  Bardzo prawda, Danny. Myślę, że dlatego wielu inwestorów na rynku nieruchomości się wypala – ponieważ nigdy nie wiedzieli, dlaczego robią to, co robią!

  Świetna rada, Brandon. Jedną rzeczą, którą chciałbym podkreślić, dla nowych inwestorów, jest znaczenie utworzenia odpowiedniego podmiotu LLc, S corp, itp. Większość ludzi może na początku zrobić to samodzielnie i zwykle nie musi się zbytnio martwić. ale w miarę rozwoju cel staje się coraz większy, a w branży wynajmu musisz być chroniony najlepiej, jak potrafisz. Jak tylko będziesz mógł pozwolić sobie na to, żeby profesjonaliści to zrobili, ZRÓB TO … Chciałbym (jak zawsze) zapytać doświadczonych inwestorów, z jakiego prawnika i CPA korzystają. Jestem jak ty, Brandon, mam dziesięć lat i wciąż się od czasu do czasu tasuję.

  To prawda, Bobby! Jest to stosunkowo niedrogie, ale potencjalnie katastrofalne, jeśli nie zostanie wykonane poprawnie. To zdecydowanie nie jest obszar, na którym można skąpić!

  Świetne wskazówki. bardzo wdzięczny za podzielenie się z nami.

  Świetny post Brandon! Identyfikowałem się z kilkoma z nich.

  # 7: Podobał mi się pomysł zmiany wzorca myślowego z Nie mogę na Jak mogę. To jest to, co nazywam bitwą własnym umysłem, zawsze istnieje i musisz być bardzo silny, aby ją utrzymać. Dzięki za przypomnienie!

  # 9, bardzo podobał mi się prosty sposób, w jaki się wyrażałeś, niepowodzenie z liczbami jest również najszybszym sposobem na niepowodzenie w RE (przy okazji, używam twojego kalkulatora arkusza kalkulacyjnego i jest to świetne narzędzie).

  # 14 pokazuje, że wszystko jest perspektywiczne w rzeczywistości, że musisz zrobić coś, aby żyć, aby opłacić rachunki. Bardzo podobała mi się inna perspektywa, którą obecnie kierujesz, jeśli chodzi o odwracanie i sprzedaż hurtową po stronie kariery i kupowanie długoterminowe po stronie inwestycji. Mam nadzieję, że kiedyś tam będę!

  Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi cennymi doświadczeniami z zakresu nieruchomości!

  Alex

  Hej Alex, dzięki za komentarz. Dziękuję za skorzystanie z mojego kalkulatora arkusza kalkulacyjnego. A skoro o tym mowa – muszę wymyślić lepszą nazwę dla tej rzeczy! Jakieś sugestie?!

  Podałeś wiele dobrych informacji. Twój post pomoże wielu osobom zainwestować pieniądze na rynku nieruchomości.

  hej brandon, w jakim wieku zacząłeś inwestować w nieruchomości?

  Mam 21 lat i planuję zainwestować w nieruchomości w ciągu roku (zacznę od małych domów mobilnych).

  jakakolwiek rada? Zaoszczędziłem przyzwoity kapitał na rozpoczęcie działalności.

  Zacząłem w wieku 21 lat od zakupu mojego pierwszego domu (miejsce zamieszkania, które zamieniło się w klapkę, którą sprzedałem po 9 miesiącach). Domy mobilne, z tego, co słyszałem, to świetny sposób na rozpoczęcie – jeśli jesteś mądry o nich. Sprawdź witrynę Johna Fedro pod adresem MobileHomeInvesting.net. To najlepsza strona o inwestowaniu w mobile home, jaką widziałem. Przeczytaj również ten artykuł: Twoja pierwsza nieruchomość inwestycyjna powinna być…

  Hej Brandon, świetny artykuł. Jaki jest najlepszy sposób, aby połączyć się z lokalnymi pośrednikami w handlu nieruchomościami? Jak mogę dowiedzieć się, gdzie spędzają czas? Jak podchodzisz do tych osób?

  Hej Joe – Pośrednicy w handlu nieruchomościami zajmują się łączeniem – więc jest to całkiem proste. Możesz po prostu zadzwonić do agencji i zapytać, który agent sprzedał najwięcej w zeszłym miesiącu, a następnie poprosić tego gościa o kawę. W niedzielne popołudnie można było uczestniczyć w niektórych otwartych domach, prowadząc samochód i szukając znaków. Podejdę do tego jako: „hej, jestem zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości i chciałbym uzyskać twoją radę na temat tego, jakie nieruchomości są w pobliżu. Będą twoim najlepszym przyjacielem. Stamtąd mogą dzielić się radami, kontaktami itp. I to za darmo. Po prostu upewnij się, że kiedy w końcu kupujesz dom w MLS, używasz ich, aby nie tracić czasu!

  Powyższe wskazówki są świetne… ..wielu inwestorów przychodzi na moje dni otwarte tylko dlatego, że słyszeli o mnie i chcą w nieformalny sposób spotkać się ze mną / przeprowadzić wywiad.

  Znajdź agenta, który ma podstawowe pojęcie o kosztach budowy, aby pomóc Ci porównać, jakie ulepszenia zwiększą wartość, poza ich własnym kosztem.

  Zapytaj również, w jaki sposób pomagają w sprzedaży nieruchomości: czy zrobi zdjęcia sam, czy zatrudni profesjonalistę, czy będzie rozprowadzał pocztówki / przesyłki pocztowe w celu sprzedaży nieruchomości, czy będzie dzwonił do sąsiadów.

  Oczywiście nie wszystkie technologie marketingowe. są odpowiednie dla wszystkich nieruchomości, ale powinieneś zacząć mieć pomysł.

  Hej Brandon, dzięki za wzmiankę o BiggerPockets w tym poście. Właśnie wczoraj sprawdziłem tę witrynę i wydaje mi się, że jest to świetne źródło informacji – chciałbym tylko usłyszeć o niej wcześniej!

  Pomocny!

  Myślę, że sama lista (lista) jest najważniejsza. Jestem pośrednikiem w handlu nieruchomościami, który współpracuje z kilkoma inwestorami, każdy na innym poziomie, tutaj w Filadelfii.

  Inwestorzy bardziej dochodowi, z którymi pracuję, nie są często tymi, których określiłbym jako najmądrzejszych – często to oni trzymają się planu.

  W branży nieruchomości myślę, że łatwo jest odstraszyć od własnych critria. Wszyscy widzimy (i zgadzamy się) z listą jak powyżej, ale często dajemy się złapać.

  Na przykład widzę moich klientów, którzy złożyli odpowiednią ofertę dotyczącą nieruchomości, ale gdy ta oferta zostanie odrzucona, mają problem z przeniesieniem uwagi na następną nieruchomość.

  Sprzeciwiają się własnym kryteriom i płacą znacznie powyżej tego, co wiedzą, że jest to odpowiednia cena.

  Twoja lista bardzo mi się podobała. Właśnie zaczynam po 20 latach czytania i myślenia o tym. Chcę się nauczyć tych pojęć moich czterech synów, aby mogli wieść niezależność finansową.

  Świetny blog Brandon! Twoja witryna naprawdę daje mi pewność, że w końcu wkroczę do branży nieruchomości. Mam 21 lat w USF i tego lata kupuję swój pierwszy dom. Dzięki za informację!

  Czy na pewno polecasz kupno domu w sytuacji ekonomicznej? Moi klienci bardzo boją się kupować nieruchomości, ponieważ co trzy miesiące ceny nieruchomości.

  Boją się kupić nieruchomość za 15 lat, a za pół roku za 10 lat. Jak mogę im pomóc w wyborze? Jak mogę zmotywować ich do zakupu domu?

  Świetny blog Brandon! stajesz się lepszy niż się spodziewałem, a Twój post ma doskonałą zawartość.

  To, co mnie najbardziej uderzyło, to numer 8 (naucz się poświęcać). Mając 21 lat, bardzo trudno jest nie wyjeżdżać na wakacje, nie wychodzić z przyjaciółmi w każdy weekend itp. Ale wiem, że jeśli chcę wolności finansowej, muszę być gotów poświęcić. Świetny artykuł, dziękujemy za podzielenie się swoją wiedzą.

  Świetnie, Brandon! Podoba mi się Twój blog. Mam nadzieję, że możesz napisać więcej artykułów na temat nieruchomości.

  Nie mogę się doczekać przeczytania Twojego ebooka

  cześć bracie, dzięki za świetne rady dla początkujących, takich jak ja…

  Doceniam rady, jak traktować biznes jak biznes. Formalności to już mały ból głowy, twoja rada potwierdza i potwierdza moje zobowiązanie do zrobienia tego dobrze dla nas w miarę postępu.

  Świetne wskazówki! Dziękuję … Mam już 22 lata, zamierzam wkrótce kupić moją pierwszą nieruchomość – decydując się na mieszkanie lub dom. Wskazówka, która najbardziej się wyróżniała, to finansowa strona matematyczna tego wszystkiego… Zawsze znajduję proste wyjście i zatrudniam malarza, zamiast malować siebie… ale kiedy piszesz matematykę, naprawdę widzisz, ile oszczędzasz jeden na drugim! Świetna wskazówka, dziękuję!

  Świetny blog, będę śledził moją 18-letnią córkę… Dziękuję!

  Zgodzić się. Pomogę również mojej 28-letniej córce

  # 7 Biedni mówią „nie stać mnie na to, a bogaci mówią „jak mnie na to stać! WSZYSTKO, co czytałem o wolności finansowej, wspomniałem ten cytat i wiele innych wypowiedzi „bogaty ojciec biedny ojciec. Podobał mi się również numer 14. Chciałem przewracać domy, zanim skończyłem liceum. Pomogłem ludziom zmieniać nieruchomości, ale nigdy nie zrobiłem własnych. Czytam wszystko, co mogę i zdobywam jak najwięcej wiedzy na ten temat, zanim jeszcze zrobię kolejny krok w kierunku inwestowania / flipowania. Dziękuję za wiadomość. Bardzo informujące.

  Rozpoczęcie kariery w inwestowaniu w nieruchomości jest bardzo ekscytujące! Inwestowanie w nieruchomości to prosta sprawa. Inwestowanie w nieruchomości może być bardzo dochodową dziedziną, jeśli zostanie przeprowadzone prawidłowo. Upewnij się, że odrobiłeś pracę domową i dokładnie wiesz, w co się pakujesz, zanim wyłożysz duże kwoty pieniędzy na linię.

  Zawsze interesowałem się RE. Otrzymałem nawet licencję na sprzedaż na studiach. Mam teraz 46 lat i czuję, że czas ucieka. Czy ten blog i materiały byłyby przydatne dla kogoś z mojej grupy wiekowej?

  Dzięki!

  -Kev

  Jestem nowym pośrednikiem w handlu nieruchomościami, Twoje słowa dały mi dużo motywacji! Pewnie, że tak. Z całą pewnością przeczytam i kupię wtedy twoje książki i opiekę do dziecka, nauczę się ich i wezmę całą wiedzę, której się uczę i pozostanę pozytywny, co najważniejsze SUKCES. Potrzebowałem tego

  Bardzo dziękuję

  cześć brandon, twoja rada jest świetna. więc tak trzymaj. bardzo pomocny dla każdego inwestora w nieruchomości.

  Jestem początkującym w branży nieruchomości, studiowałem zarządzanie budową i tym się zajmuję. Zawsze chciałem inwestować w nieruchomości i stopniowo uczynić to moją codzienną pracą. Mam przyzwoitą pensję, a czas jest dla mnie najważniejszy. Wspomniałeś powyżej, że ktoś w moim przypadku powinien pozostać w swojej codziennej pracy i inwestować na boku. Jaki byłby przykład? Wiem, że nieruchomości wymagają dużo czasu i wysiłku.

  Najlepszą rzeczą, jaką przeczytałem w tym artykule, był Twój cytat: „Nie mów, nie stać mnie na to… powiedz, jak mnie na to stać. (Lub coś w tym stylu) Obecnie nie inwestuję w nieruchomości, ale pewnego dnia chciałbym to zrobić. Posiadam różne udziały na giełdzie i czerpię ogromną przyjemność z prowadzenia badań spółek, znajdowania najlepszych do inwestowania oraz ustalania przedziałów cenowych, w których chciałbym kupować i sprzedawać akcje. Mając to na uwadze, uważam, że wspomniany cytat to świetna „rada życiowa, a także porada finansowa. Zamiast mówić, że nie mogę tego zrobić… powiedz, jak mam to zrobić? Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, kulturystą czy potentatem na rynku nieruchomości, postawa „da się zrobić jest pierwszym krokiem do osiągnięcia swoich celów!

  Posiadam już 3 nieruchomości.

  Jedna to ta, w której mieszkam, a pozostałe 2 są wynajmowane.

  Zastanawiam się nad zakupem innego, ale nigdy nie prowadziłem żadnych ich ewidencji ani książek

  Brandon, bardzo podobał mi się ten artykuł o rozpoczęciu pracy w REI. Przeczytałem kilka książek o nieruchomościach, ale rozpoczęcie może być trochę przerażające! Podoba mi się twoja rada, bym kontynuował pracę i zaczynał od drobnych rzeczy. Myślę, że interesuje mnie house flip, więc spróbuję znaleźć kogoś w mojej okolicy, kto już to robi. Dzięki za te pomysły!

  Brandon

  naprawdę podobały mi się te 14 wskazówek dotyczących nieruchomości. Szczególnie # 7

  „Biedni mówią:„ Nie stać mnie na to . Bogaci mówią: „Jak mnie na to stać?

  Moim zdaniem ten cytat pokazuje, dlaczego ludziom się to udaje. To pozytywne i zdecydowane podejście, które ZAWSZE znajduje sposób. Jestem zupełnie nowy w branży nieruchomości i nie mogę się doczekać przeczytania Twojego bezpłatnego e-booka. Tak trzymaj, stary!

  Świetny artykuł! Właśnie zacząłem również inwestować w nieruchomości i mogę powiedzieć, że jest to pomocne. Dzięki za udostępnienie.

  dziękujemy za udostępnienie nam tego informacyjnego bloga.

  Dzięki za wskazówki! Późny start (we wczesnych latach pięćdziesiątych) w przygodę z RE, ale nie mogę się doczekać. Na przykład wskazówka dotycząca prowadzenia dokumentacji i księgowości. Spędziłem lata w branży spożywczej i nie mogę powiedzieć, ile razy miałem do czynienia z operatorami i właścicielami, którzy prowadzili tandetną dokumentację. Dzięki.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy