Karty kredytowe Home Depot – wszystko, co musisz wiedzieć

17.02.2021
Category: Twoja Ocena

Pełne ujawnienie: Możemy otrzymać rekompensatę finansową, gdy klikniesz linki i zostaniesz zatwierdzony do produktów kart kredytowych od naszych partnerów reklamowych. Opinie i zalecenia dotyczące produktów na tej stronie są naszą wyłączną własnością i nie były one przedmiotem wpływu, przeglądu ani zatwierdzenia przez emitenta. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu dla reklamodawców. Doceniamy twoją pomoc!

Obdarzony taką postawą przywiązania? Uwielbiasz przebudowywać? Masz skłonność do majsterkowania? W takim razie niewątpliwie spędziłeś przyzwoitą ilość czasu (i pieniędzy) w sklepach z artykułami wyposażenia wnętrz, takich jak The Home Depot i prawdopodobnie zastanawiałeś się, czy jego karty kredytowe są tego warte.

Ta recenzja przedstawia zarówno opcje osobiste, jak i komercyjne, które ma do zaoferowania Home Depot, od korzyści po wady i wszystko pomiędzy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy którakolwiek z tych kart jest odpowiednia dla Twojego portfela!

Spis treści

Spis treści

Karty osobiste Home Depot w skrócie

Na pierwszy rzut oka obie te karty wyglądają jak typowe karty kredytowe, ale należy pamiętać o kilku głównych różnicach. Przyjrzyjmy się szczegółom.

Karta Home DepotKarta Home Depot to sklepowa karta wydawana przez Citibank. Z 2 oferowanych kart osobistych ta bardziej przypomina tradycyjną kartę kredytową. Jednak można go używać tylko do zakupów w domu Depot .

Ta karta jest przeznaczona dla osób, które dokonują dość regularnych zakupów średniej wielkości i mogą korzystać ze specjalnego finansowania.

Gorąca wskazówka: tą kartą nie zdobywasz żadnych nagród. Nie zapewnia zwrotu gotówki, punktów ani mil. Jeśli więc nie chcesz korzystać ze specjalnego finansowania, prawdopodobnie lepiej będzie, jeśli masz kartę, która przyniesie nagrody za te zakupy. Więcej wskazówek znajdziesz poniżej w sekcji Alternatywne karty kredytowe oparte na nagrodach.

Reklamowane zalety tej karty to:

 • Finansowanie na 6 miesięcy przy zakupach powyżej 299 USD
 • Do 24 miesięcy finansowania podczas specjalnych promocjiSpecjalne oferty rabatowe1 rok bezproblemowych zwrotów (4x dłużej niż w przypadku osób niebędących posiadaczami karty)Odpowiedzialność 0 USD za nieautoryzowane obciążeniaCitibank daje również możliwość sprawdzenia, czy kwalifikujesz się wstępnie do tej karty, bez wpływu na Twoją zdolność kredytową.

  Źródło zdjęcia: The Home Depot

  Nowe konta mogą również kwalifikować się do rabatu za rejestrację przy dokonywaniu kwalifikującego się zakupu.

  Konkluzja: Chociaż wiele z tych korzyści z pewnością może się przydać, w żadnym wypadku nie są to nadzwyczajne korzyści.

  Specjalne oferty finansowania karty Home Depot Nie każdy ma fundusze na bezpośrednie dokonywanie dużych zakupów. Brak finansowania z góry jest miejscem, w którym przydatne może być specjalne finansowanie. Z kartą The Home Depot masz wiele specjalnych opcji finansowania.

  Podstawowa specjalna oferta finansowania Home Depot to:

  • 6-miesięczne codzienne finansowanie zakupów o wartości 299 USD +Ponadto Home Depot daje posiadaczom kart możliwość skorzystania z ograniczonych w czasie specjalnych ofert finansowania. Przykłady opcji oferowanych lub obecnie oferowanych przez The Home Depot obejmują:

   • 12 miesięcy finansowania dowolnego zakupu zainstalowanego ogrzewania i klimatyzacji w wysokości 299 USD +
   • Do 18 miesięcy finansowania zakupu zainstalowanej wanny24-miesięczne finansowanie instalacji uzdatniania wody zainstalowanej przez RainSoft24-miesięczne finansowanie remontu zainstalowanej szafki, zainstalowanych blatów i zakupów backsplashTe oferty finansowania pozwalają posiadaczom kart spłacić saldo bez odsetek jeśli zostaną zapłacone w całości w wyznaczonym terminie. Ten rodzaj oferty finansowania nazywany jest odroczonym odsetkiem.

    Ale co się stanie, jeśli nie spłacisz salda na czas?

    Poznaj swoje warunki: Co to jest odroczone odsetki?Za każdym razem, gdy korzystasz ze specjalnej oferty finansowania, powinieneś dokładnie zapoznać się z warunkami. Istnieje DUŻA różnica między „bez odsetek przez 6 miesięcy a „bez odsetek, jeśli zapłacono w całości w ciągu 6 miesięcy. To ostatnie oznacza, że ​​będziesz podlegać odroczonym odsetkom. W przypadku The Home Depot prawie wszystkie specjalne oferty finansowania mają odroczone odsetki.

    W przypadku odsetek odroczonych, jeśli spłacisz w całości swój zakup w okresie promocyjnym, odsetki nie zostaną naliczone. Jednak (i ​​to jest duże), jeśli nie spłacisz w całości swojego salda odsetki zostaną naliczone od salda początkowego w RRSO za regularne zakupy z mocą wsteczną od daty zakupu.

    RRSO regularnych zakupów to stawka przypisana do Twojego konta na podstawie Twojej zdolności kredytowej; znajdziesz go w warunkach umowy o kartę.

    Podsumowanie: Opłaty mogą się łatwo sumować, jeśli nie spłacasz salda na czas, zwłaszcza jeśli masz wiele zakupów, które są spłacane w ramach specjalnej promocji finansowania z odroczonym odsetkiem. Twoje saldo może wzrosnąć jeszcze szybciej, jeśli przypisany APR jest zawyżony.

    Pożyczka na projekt Home DepotKredyt na projekt Home Depot jest przeznaczony dla osób, które zajmują się poważnym projektem, takim jak przebudowa kuchni i łazienki, dobudowa pokoju lub wymiana dachu. Chociaż technicznie jest to karta Mastercard, nie jest to tradycyjna karta kredytowa. Zamiast tego jest to karta, której używasz, aby uzyskać dostęp do środków z pożyczki konsumenckiej, która została ci udzielona przez Home Depot Loan Services za pośrednictwem GreenSky, LLC.

    Państwo może korzystać tylko z kartą w Home Depot i homedepot.com , w tym Home Services.

    Dlaczego ta karta jest tak popularna? Co mi to daje?Pożyczka na projekt Home Depot daje posiadaczom kart niezwykle dużą linię kredytową (do 55 000 USD), 6 miesięcy na robienie zakupów i do 9,5 roku na spłatę.

    Jeśli wydajesz sporą sumę pieniędzy na dużą renowację, dodatek lub nową konstrukcję, ta oferta może brzmieć bardzo kusząco i przyniesie korzyści właściwemu użytkownikowi. Upewnij się tylko, że wiesz, w co się pakujesz, zanim wybierzesz tę opcję karty.

    Linia kredytowa do 55 000 USDPosiadacze kart używają tego małego kawałka plastiku, aby uzyskać dostęp do linii kredytowej lub funduszy z wcześniej zatwierdzonej pożyczki konsumenckiej.

    Pierwszym krokiem we wniosku jest zażądanie kwoty pożyczki, zazwyczaj kwoty, którą oszacowałeś, będzie kosztować ukończenie projektu domu. Pożyczka na projekt Home Depot umożliwia pożyczki od 2500 do 55 000 USD.

    Ogólnie rzecz biorąc, dobrą praktyką jest proszenie tylko o to, czego Twoim zdaniem potrzebujesz. Jednak budżet na renowacje może być czasami trudny do określenia. Jeśli ostatecznie wydasz mniej niż limit kredytowy przypisany przy zatwierdzaniu pożyczki, odpowiadasz tylko za kwotę wydaną w ciągu 6-miesięcznego okresu zakupu.

    Pożyczka na projekt Home Depot jest pożyczką niezabezpieczoną, co oznacza, że ​​nie jest wymagane żadne zabezpieczenie. Status niezabezpieczonego jest krytyczny do rozważenia, ponieważ oznacza, że ​​zatwierdzenie pożyczki jest oparte głównie na Twojej ocenie kredytowej, wskaźniku zadłużenia, czy jesteś właścicielem domu, dlaczego potrzebujesz pożyczki i potencjalnie na kilku dodatkowych czynnikach.

    Jeśli poprosisz o ogromną linię kredytową, ale nie masz profilu finansowego do zabezpieczenia pożyczki, jest mało prawdopodobne, że zostaniesz zatwierdzony.

    6-miesięczne okno zakupówPo zatwierdzeniu pożyczki będziesz mieć 6-miesięczny okres na zakup przedmiotów i materiałów eksploatacyjnych.

    Stałe niskie miesięczne płatnościAPR to moment, w którym potencjalni posiadacze kart powinni szybko obliczyć, zanim na ślepo wskoczą na pokład.

    Pożyczka ma 4 poziomy z terminem i RRSO pod warunkiem uzyskania kwalifikującej się zgody kredytowej:

    • 66 miesięcznych płatności w wysokości 7,42%
    • 78 miesięcznych płatności w wysokości 12,86%90 płatności miesięcznych po 16,24%114 miesięcznych płatności na poziomie 19,96%Home Depot stwierdza, że ​​„miesięczne płatności nie przekroczą 20 USD za każde wydane 1000 USD (np. 160 USD miesięcznie za zakup za 8000 USD).

     Podają przykład tego, z czym równałyby się Twoje stałe miesięczne płatności dla niektórych popularnych kwot pożyczek:

     Kwota pożyczki Miesięczne płatności (20 USD za każde pożyczone 1000 USD)
     1000 $ 20 $
     5000 $ 100 $
     10 000 $ 200 $
     25 000 $ 500 $
     35 000 $ 700 $
     55 000 $ 1100 $

     To, czego nie pokazują w powyższej tabeli, to ile zapłacisz odsetek w ramach tych miesięcznych płatności. Kilka z nich obliczyliśmy dla Ciebie w poniższej tabeli, używając najniższego poziomu 66 miesięcznych płatności na poziomie 7,42%.

     Kwota pożyczki 66 płatności miesięcznych Łącznie zapłacono Kwota spłacona ponad pierwotne saldo
     1000 $ 20 $ 1320 $ 320 USD
     5000 $ 100 $ 6600 $ 1600 $
     10 000 $ 200 $ 13 200 $ 3200 $
     25 000 $ 500 $ 33 000 $ 8.000 $
     35 000 $ 700 $ 46 200 USD 11 200 $
     55 000 $ 1100 $ 72 600 $ 17 600 $

     Ważna różnica: ta suma to cała kwota, którą ostatecznie zapłacisz jeśli pozwolisz, aby płatności rozciągnęły się na pełne 66 miesięcy (5,5 roku).

     Jednak The Home Depot nie nakłada kary za wcześniejszą spłatę pożyczki.

     Widzisz, dokąd z tym zmierzamy.

     Podsumowanie: Jeśli masz dość pewności, że możesz dokonać co miesiąc więcej niż minimalne płatności lub odciąć saldo z kilkoma dodatkowymi płatnościami w czasie, aby spłacić pożyczkę w całości szybciej niż w pełnym okresie spłaty, pożyczka na projekt Home Depot może być przydatną kartą.

     Jeśli uważasz, że zapłacenie więcej niż pierwotne saldo jest niefortunną, ale nieuniknioną premią niezbędną do wykonania projektu, pożyczka na projekt Home Depot może być dla Ciebie tego warta.

     Wizytówki Home Depot w skrócie

     Dla profesjonalistów komercyjna karta i konto oferują podobne korzyści – decyzja, który produkt jest dla Ciebie odpowiedni, zależy od elastyczności płatności. Przyjrzyjmy się najpierw wspólnym korzyściom.

     Pro Xtra: Pro program lojalnościowyPro Xtra to program lojalnościowy Home Depot dla profesjonalistów. Członkowie otrzymują ekskluzywne korzyści, takie jak ceny hurtowe, śledzenie zakupów, nagrody za farby oraz ekskluzywne rabaty i oferty. Dostępne są również narzędzia biznesowe, takie jak autoryzacja zakupu Text2Confirm, karty upominkowe z możliwością doładowania oraz wirtualny identyfikator.

     Oszczędność paliwaZarejestruj swoją kartę komercyjną w programie Fuel Rewards i zarób 10 centów za galon za każde 100 USD kwalifikujących się zakupów w The Home Depot.

     Na uczestniczących w programie Shell i innych wybranych stacjach benzynowych cena paliwa spadnie, gdy przeciągniesz kartę przy dystrybutorze (ograniczenie do 20 galonów paliwa na zakup na pojazd).

     Kup przedmiotyMiesięczny wyciąg z rachunku zawiera wykaz wszystkich zakupów dokonanych za pomocą konta komercyjnego lub karty. Zakupy można śledzić według nazwy kupującego lub zlecenia, numeru zlecenia lub zamówienia zakupu.

     60 dni bez odsetek od każdego zakupuWreszcie zarówno komercyjna karta, jak i konto oferują opcję 30- lub 60-dniowych terminów płatności. Jeśli Twoja firma nie ma wystarczającej historii kredytowej, aby założyć konto komercyjne, szczególnie w przypadku młodych lub małych firm, możesz dać osobistą gwarancję . W przypadku, gdy firma nie wywiązuje się z płatności, będziesz osobiście odpowiedzialny za wszystkie zobowiązania i należne kwoty.

     Konto komercyjne Home Depot działa bardziej jak karta obciążeniowa niż karta kredytowa. Nie ma ustalonej RRSO ani minimalnej miesięcznej płatności, ponieważ oczekuje się, że saldo spłacisz w całości w każdym cyklu rozliczeniowym.

     Komercyjna odnawialna karta obciążeniowa Home Depot działa w rzeczywistości bardziej jak karta kredytowa. Wymagane są minimalne płatności miesięczne a odsetki od niezapłaconego salda będą naliczane po upływie 60 dni.

     Opłaty i wady kart kredytowych Home Depot

     Omówiliśmy wiele opłat i wad związanych z każdą kartą, ale porównamy je tutaj.

     Osobisty Biznes Karta Home Depot Pożyczka na projekt Home Depot Konto komercyjne Home Depot Handlowa odnawialna karta obciążeniowa Home Depot Roczna opłata 0 USD 0 USD 0 USD 0 USD Kup APR 17,99%, 21,99%, 25,99% lub 26,99% w

     oparciu o zdolność kredytową 4 poziomy z terminem i RRSO podlegające kwalifikującej ocenie kredytowej: Ogólnie rzecz biorąc, możesz łatwo uzyskać dostęp do warunków dla wszystkich kart kredytowych, ale ponieważ pożyczka na projekt Home Depot nie jest tradycyjną kartą kredytową, warunki karty nie są łatwo dostępne online i mogą nie być dostępne przez telefon , zarówno.

     Dzwoniąc pod numer obsługi klienta dedykowany klientom The Home Depot Project Loan, przedstawiciel był w stanie udostępnić informacje o spóźnionej opłacie, ale był mniej jasny co do zwróconej opłaty, stwierdzając: „Nie pobieramy opłaty za zwrot, ale niektóre banki tak.

     Niestety, oznacza to, że nie możesz przejrzeć wszystkich warunków, dopóki nie uzyskasz zgody i nie przejrzysz dokumentów związanych z zatwierdzeniem pożyczki.

     Gorąca wskazówka: Najlepszym sposobem na uniknięcie opłat i prowizji jest bycie odpowiedzialnym posiadaczem karty poprzez spłacanie całości salda co miesiąc . Jeśli nie możesz go spłacić w całości (dlatego prawdopodobnie masz specjalną kartę finansowania), zapłać tyle, ile możesz. Przynajmniej zawsze wpłacaj minimalną kwotę na czas.

     WadyOto główne wady kart The Home Depot:

     • Możesz używać tych kart tylko w The Home Depot i homedepot.com
     • Nie zdobędziesz żadnych nagród (zwrot gotówki lub punkty premiowe)Wysokie APR na karcie Home Depot mogą stać się kłopotliwe, jeśli masz saldoKonto komercyjne Home Depot wymaga pełnej płatności co miesiącNie dowiemy się nawet, co się stanie, jeśli nie spłacisz pożyczki na projekt Home Depot.

      Ubieganie się o karty osobiste i biznesowe The Home Depot

      Klienci mogą ubiegać się o którąkolwiek z kart The Home Depot osobiście w sklepie Home Depot lub online.

      Karta Home DepotJeśli składasz wniosek online, zostaniesz przekierowany na stronę aplikacji Citibank.

      Źródło zdjęcia: Citibank

      Pożyczka na projekt Home DepotJeśli składasz wniosek online, zostaniesz przekierowany na stronę aplikacji THD Loan / GreenSky.

      Źródło zdjęcia: Kredyt na projekt Home Depot

      Wystarczy wypełnić odpowiednie formularze i złożyć wniosek.

      Jeśli zdecydujesz się złożyć wniosek osobiście, pracownik Home Depot pomoże Ci w złożeniu wniosku i przeprowadzi Cię przez wszelkie pytania.

      Wizytówki Home DepotSkładając wniosek online w celu skorzystania z dowolnej opcji komercyjnej, zostaniesz przekierowany na stronę Citibank, na której należy podać informacje o Twojej firmie oraz dane osobowe. Możesz złożyć wniosek z osobistym poręczycielem o konto handlowe The Home Depot.

      Źródło zdjęcia: Citibank

      Istnieje możliwość wyboru 30- lub 60-dniowych terminów płatności, a także można zapisać się do programu Fuel Rewards i wybrać liczbę posiadanych kart programu (do 4).

      Oceny kredytowe

      Karta Home Depot

      Większość witryn z recenzjami kart kredytowych podaje, że do otrzymania karty wymagana jest rzetelna ocena kredytowa.

      Pożyczka na projekt Home DepotZ tą kartą sprawy są nieco bardziej skomplikowane. Chociaż twoja ocena kredytowa jest istotnym czynnikiem w tej decyzji, możliwe jest również, że decyzja zależy od innych czynników, takich jak to, czy jesteś właścicielem domu, Twój stosunek zadłużenia do dochodów i powód, dla którego potrzebujesz pożyczki (między innymi ).

      Jednak konsensus innych witryn z recenzjami kart jest taki, że aby rozważyć złożenie wniosku, powinieneś mieć co najmniej uczciwą ocenę kredytową.

      Pamiętaj, że każda aplikacja jest wyjątkowa . Istnieją doniesienia o odmowach przyznania wysokich wyników kredytowych i zatwierdzeniach dla najniższych wyników uczciwych.

      Wizytówki Home DepotKonto komercyjne Home Depot jest najlepsze dla osób z uczciwym kredytem. Handlowa odnawialna karta obciążeniowa Home Depot jest nieco trudniejsza do zakwalifikowania i wymagałaby dobrej oceny kredytowej.

      Logowanie i zarządzanie kontem online

      Karta Home Depot i konta komercyjne

      Posiadacze kart The Home Depot mogą zarządzać swoim kontem online za pośrednictwem portalu internetowego. Podobnie, użytkownicy Konta komercyjnego Home Depot i karty Odnawialnej opłaty handlowej Home Depot mają podobne portale.

      Źródło zdjęcia: Citibank

      Ten portal zarządzania kontem umożliwia posiadaczom kart wykonywanie następujących czynności:

      • Wyświetl aktywność na koncie
      • Wyświetl wyciągi rozliczenioweSkonfiguruj wyciągi elektroniczne i komunikację elektronicznąDokonać płatnościOtrzymuj ekskluzywne ofertyAktywuj alerty dotyczące kontaPożyczka na projekt Home DepotPosiadacze kart mogą zarządzać swoją pożyczką na projekt Home Depot online za pośrednictwem innego portalu.

       Źródło zdjęcia: Kredyt na projekt Home Depot

       Ten portal zarządzania kontem umożliwia posiadaczom kart wykonywanie następujących czynności:

       • Sprawdź stan konta
       • Dokonuj płatnościZarejestruj się w płatnościach automatycznychPoproś o wypłatęPoproś o kopie dokumentów pożyczkiAlternatywne karty kredytowe oparte na nagrodach (nasze zalecenia)

        Średnia cena zakupu w sklepie takim jak The Home Depot jest wyższa niż w większości innych sklepów. Wyższe kwoty płatności to jeden z powodów, dla których Home Depot oferuje rozwiązania z przystępnymi APR.

        Jednak wiele kart z nagrodami ma 0% RRSO przez okres do 18 miesięcy, co może być atrakcyjną alternatywą, zwłaszcza jeśli nie musisz wydawać dziesiątek tysięcy dolarów (ponieważ kwota ta może wymagać wyższego limitu kredytowego).

        Jeśli chcesz zarabiać na zakupach innych niż remont domu, rozważ karty kredytowe z nagrodami, które oferują elastyczne opcje wykupu.

        Oto niektóre z naszych ulubionych alternatywnych kart kredytowych z nagrodami, które obejmują hojne premie pieniężne:

        Jak możesz sobie wyobrazić, opcji jest więcej – szczególnie dla tych, które kwalifikują się do otrzymania dobrej i doskonałej karty kredytowej.

        Jeśli rozważasz alternatywę dla opcji komercyjnych z The Home Depot, zebraliśmy zbiór najlepszych dostępnych kart kredytowych dla małych firm. Podczas opracowywania strategii maksymalizacji korzyści z zakupów biznesowych nasz pomocny przewodnik może się przydać.

        Końcowe przemyślenia

        Każda z tych kart ma swoje zalety i wady.

        Karta Home Depot może być dla Ciebie dobrą kartą, jeśli potrzebujesz specjalnych opcji finansowania codziennych zakupów w domu . Istnieje jednak wiele innych (bardziej popularnych) kart, które zapewniają podobne specjalne finansowanie i mogą jednocześnie zapewniać korzyści w postaci nagród. Pamiętaj, że możesz używać karty Home Depot tylko w Home Depot i nie otrzymasz za to żadnych nagród.

        Pożyczka na projekt Home Depot może być pomocna, jeśli kończysz duży projekt i nie masz gotówki, aby zapłacić za wszystko z góry. Ta karta może potencjalnie dać ci linię kredytową w wysokości do 55 000 USD, a także otrzymasz 6-miesięczny okres zakupów z niskimi płatnościami rozciągającymi się na okres od 66 do 114 miesięcy przy RRSO od 7,42% do 19,96%.

        To całkiem niezłe oprocentowanie, jeśli przedłużasz spłaty na chwilę, ale jeśli planujesz przeciągnąć je na 114 miesięcy, zapłacisz znacznie więcej niż pierwotna kwota pożyczki. Mimo to niektórzy mogą uznać to za przeszkodę niezbędną do ukończenia projektu. Jeśli zdecydujesz się na tę kartę, zalecamy jak najszybszą spłatę pożyczki aby uniknąć wysokich skumulowanych opłat.

        Wreszcie, jeśli szukasz karty cashback lub karty kredytowej z nagrodami w podróży, która pomogłaby Ci w zdobywaniu punktów lub mil, ta karta nie jest dla Ciebie.

        Dla profesjonalistów zajmujących się budownictwem komercyjnym lub majsterkowaniem wizytówka i konto mogą być przydatne dla osób, które wydają dużo pieniędzy w The Home Depot. Posiadacze kart otrzymują zniżki, specjalne ceny i ekskluzywne korzyści tylko dla członków. Jeśli Twoje wydatki biznesowe są rozłożone na wiele kategorii i sprzedawców, możesz potrzebować wizytówki, która wynagradza więcej z tych zakupów.

        Często Zadawane Pytania

        Która karta kredytowa Home Depot jest najlepsza?

        Odpowiedź na to całkowicie zależy od tego, do czego planujesz używać karty.

        Jeśli chcesz dokonać ogólnych zakupów w domu, robisz tu i ówdzie drobiazgi do majsterkowania, potrzebujesz tylko kilku nowych urządzeń w ciągu następnego roku lub lubisz kupować przyzwoitą ilość artykułów ogrodniczych itp. Karta Home Depot jest dla Ciebie lepszą kartą.

        Jeśli podejmujesz się dużego projektu, takiego jak nowa budowa, remont domu lub dodatek, pożyczka na projekt Home Depot jest lepiej dopasowana do Twoich planów wydatków.

        Kto wydaje lub obsługuje kartę kredytową Home Depot?Karta Home Depot, komercyjna opłata odnawialna Home Depot oraz konto komercyjne Home Depot są wydawane przez Citibank.

        Pożyczka na projekt Home Depot to zasadniczo karta, której używasz do uzyskiwania dostępu do środków z linii kredytowej wydanej przez Home Depot Loan Services za pośrednictwem GreenSky, LLC.

        Czy kart kredytowych Home Depot można używać wszędzie?Nie. Zarówno wizytówki osobiste, jak i wizytówki z The Home Depot są ograniczone do zakupów w Home Depot lub homedepot.com, w tym Home Services.

        Czy karta kredytowa Home Depot daje zniżkę?Krótko mówiąc, nie. Główną zaletą karty The Home Depot jest możliwość skorzystania ze specjalnych opcji finansowania. Posiadaczom kart nie oferuje się standardowej zniżki ani możliwości zdobycia nagród lub zwrotu gotówki za pomocą karty.

        Jednak może się zdarzyć, że w ciągu roku Home Depot rozszerzy posiadaczom kart ofertę dotyczącą rabatów na określone towary lub w określonych terminach zakupów. Te oferty nie są gwarantowane i są dostępne tylko przez ograniczony czas.

        Czy karta kredytowa Home Depot ma roczną opłatę?Nie, żadna z kart The Home Depot nie ma rocznej opłaty.

        Czy możesz spłacić swoją kartę kredytową Home Depot w sklepie?Nie, nie możesz zapłacić salda karty Home Depot w sklepie. Możesz zapłacić online, telefonicznie lub pocztą.

        Karta Home Depot

        • online
        • Telefonicznie: 866-875-5488Pocztą :

         The Home Depot Consumer Credit Card Payments

         Home Depot Credit Services

         PO Box 9001010

         Louisville, KY 40290-1010 Pożyczka na projekt Home Depot

         • online
         • Telefonicznie: 877-476-3860Pocztą :

          Home Depot Loan Services

          PO Box 933614

          Atlanta, GA 31193-3614 Handlowa odnawialna karta obciążeniowa Home Depot

          • online
          • Telefonicznie: 866-875-5489Pocztą :

           The Home Depot Commercial Revolving Card Payments

           Home Depot Credit Services

           PO Box 9001030

           Louisville, KY 40290-1030 Konto komercyjne Home Depot

           • online
           • Telefonicznie: 866-875-5490Pocztą :

            The Home Depot Commercial Account Płatności

            Home Depot Credit Services

            PO Box 78047

            Phoenix, AZ 85062-8047Twoja opinia została wysłana. Dziękuję Ci!

            Twoje komentarze traktujemy bardzo poważnie, ponieważ naprawdę pomagają nam one ulepszać witrynę.

            Jeśli chcesz dodać komentarz do tego artykułu i podzielić się cennymi opiniami i opiniami, kliknij tutaj, aby zostawić komentarz.

            Mynaprawdęto doceniam!

            – Alex i Erin

            Wystąpił błąd. Proszę spróbować później

            O Erin Miller Zastrzeżenie: Wszelkie komentarze wymienione poniżej nie pochodzą od reklamodawcy bankowego ani nie zostały przez niego sprawdzone ani zatwierdzone. Reklamodawca bankowy nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze.

            4 komentarze

            Po raz pierwszy otrzymuję kartę kredytową z darmowymi odsetkami przez 6 miesięcy, a ponieważ nie zostanie zapłacona w całości przez 6 miesięcy, odsetki wrócą na Twoje konto, aby zwiększyć saldo. To nie jest sprawiedliwe dla klientów. Radzę ludziom, aby nie korzystali z tego kredytu, jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zapłacić przed upływem 6 miesięcy, zarobią na tobie dużo pieniędzy. Nie skorzystam z tej karty kredytowej, nie kupię nic w Home Depot, od teraz pójdę do innego sklepu.

            Czyste oszustwo. Będą pobierać opłaty i nie oferować pomocy, chyba że co tydzień kupujesz setki dolarów. Nigdy nie zostałem poinformowany o miesięcznych opłatach przy zakupie produktu. Obiecano mi również, że koszt produktu (poniżej 50,00 zakup) będzie niższy, jeśli wykupię kartę i nie poinformuję ustnie ani pisemnie o opłatach miesięcznych, czy karta jest używana, czy nie. Zamknąłem konto i poprosiłem agencję kredytową o zmniejszenie opłat za opóźnienia.

            Możesz dokonać płatności lub zapłacić kartą w sklepie. Mam 3 i robię to cały czas.

            Złożyłem wniosek o ofertę karty kredytowej 25,00 dolarów zniżki przy zakupie powyżej określonej kwoty. Zamówiłem przedmiot i powiedziano mi, że na moim wyciągu pojawi się% 25,00 kredytu. Otrzymałem wyciąg, a kredytu w wysokości 25,00 USD nie było na wyciągu. Zadzwoniłem do Home Depot i wyjaśniłem, że nie otrzymałem takiego kredytu w wysokości 25,00 $. Przedstawiciel wyjaśnił, że powinienem był upewnić się, że dostałem go przy zakupie online. Wyjaśniłem, że to zrobiłem i powiedziano mi, że będzie to uznanie na moim wyciągu. Powiedział mi, żebym poszedł do sklepu i im to wyjaśnił. To oszustwo.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy