Kursy zatwierdzenia kredytu PayPal, wyjaśnienie wymagań dotyczących zdolności kredytowej

17.02.2021
Category: Cash Back

Krótka odpowiedź: Kredyt PayPal wymaga zazwyczaj oceny kredytowej 670 lub wyższej do zatwierdzenia. Jednak Synchrony Bank – pożyczkodawca obsługujący kredyt PayPal – weźmie również pod uwagę Twój roczny dochód, status zatrudnienia i ogólny profil kredytowy. Osoby ubiegające się o kredyt PayPal muszą mieć konto PayPal i jednocześnie mogą mieć tylko jedno konto kredytu PayPal. Większość kandydatów otrzyma natychmiastową decyzję podczas ubiegania się o kredyt PayPal online. Więcej informacji na temat kwalifikacji kredytu PayPal, procesu składania wniosków i kursów zatwierdzenia można znaleźć poniżej.

Spis treści

Skala kredytowa wymagana do kredytu PayPal

Kredyt PayPal zazwyczaj wymaga zdolności kredytowej co najmniej 670 do zatwierdzenia; kandydaci z wynikami na poziomie 700 lub wyższym będą mieli najlepsze szanse na zatwierdzenie. Przedstawiciele obsługi klienta PayPal nie byli w stanie potwierdzić dokładnego zakresu do zatwierdzenia kredytu i zauważyli, że akceptacja nie jest gwarantowana wyłącznie na podstawie Twojej zdolności kredytowej.

Kwalifikacje kredytu PayPal obejmują całkowity dochód po opodatkowaniu, status zatrudnienia i pełną historię kredytową. Jeśli masz dobrą zdolność kredytową, ale wysokie dochody, Synchrony może zatwierdzić Twoje zgłoszenie; podobnie, jeśli masz niższe dochody, ale bardzo dobrą zdolność kredytową, również możesz zostać zatwierdzony. Kredyt PayPal prawdopodobnie odrzuci kandydatów z ograniczoną historią kredytową i / lub słabym kredytem.

Pożyczkodawca kredytu PayPal, Synchrony Bank, dokona „twardego ściągnięcia Twojego kredytu podczas procesu zatwierdzania. Synchrony zazwyczaj pobiera dane z TransUnion. (Aby dowiedzieć się, czy kredyt PayPal zgłasza biurom kredytowym, zobacz nasz powiązany artykuł).

Aby zebrać informacje o procesie zatwierdzania kredytu PayPal, najpierw skontaktowaliśmy się z działem obsługi klienta PayPal. Przedstawiciele PayPal skierowali nas do działu obsługi klienta Synchrony.

Uwaga: Kredyt PayPal był wcześniej znany jako Bill Me Later. Bill Me Later nie jest oddzielną usługą i nie ma innych wymagań dotyczących zdolności kredytowej niż Kredyt PayPal.

Kursy zatwierdzenia kredytu PayPal

Twoje szanse na zatwierdzenie kredytu PayPal będą się różnić w zależności od Twojej zdolności kredytowej oraz statusu zatrudnienia i poziomu dochodów.

Pamiętaj, że nie możesz mieć dwóch kont PayPal Credit; jeśli złożysz wniosek o drugie konto podczas dokonywania zakupu, PayPal będzie nadal pobierać opłaty za zakupy na istniejące konto i nie otworzy nowego konta na Twoje nazwisko.

Wstępna kwalifikacja do kredytu PayPalKredyt PayPal nie oferuje narzędzia do wstępnej kwalifikacji ani wstępnej akceptacji online. Jeśli jednak masz aktywne konto PayPal, możesz otrzymać zaproszenie do złożenia wniosku o kredyt PayPal za pośrednictwem poczty elektronicznej. PayPal wysyła te oferty na podstawie historii zakupów i aktywności na koncie; nadal będziesz podlegać kontroli kredytowej, gdy będziesz ubiegać się o kredyt PayPal, a zatwierdzenie nie jest gwarantowane.

Proces składania wniosku o kredyt PayPalAby ubiegać się o kredyt PayPal, musisz zalogować się na swoje konto PayPal. Wniosek poprosi o podanie daty urodzenia, dochodu po opodatkowaniu oraz czterech ostatnich cyfr numeru ubezpieczenia społecznego.

Większość kandydatów może podjąć natychmiastowe decyzje; możesz ubiegać się o kredyt PayPal online i sprawdzić, czy kwalifikujesz się w ciągu kilku minut. Możesz również zobaczyć opcję złożenia wniosku podczas płatności, robiąc zakupy w sklepach, które akceptują kredyt PayPal.

Odmowa kredytu PayPalJeśli PayPal Credit odrzuci Twoje zgłoszenie, otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą powód (y) odmowy. Będziesz mógł ponownie złożyć wniosek za 35 dni.

PayPal oferuje dwie opcje kredytowe Mastercard – PayPal Cash Back Mastercard i PayPal Extras Mastercard – ale nie są one przeznaczone dla klientów, którzy nie kwalifikują się do kredytu PayPal. Zamiast tego możesz rozważyć złożenie wniosku o inną formę kredytu. Nasze powiązane artykuły szczegółowo opisują opcje natychmiastowego zatwierdzenia kart kredytowych i kart sklepowych z łatwym zatwierdzeniem. Pamiętaj jednak, że najlepiej nie ubiegać się o więcej niż kilka kart w krótkim okresie, szczególnie jeśli te karty wykorzystują mocne ciągnięcia; duża liczba zapytań może spowodować utratę zdolności kredytowej.

Limity i podwyżki kredytu PayPalTwój limit kredytu PayPal będzie się różnić w zależności od Twojej zdolności kredytowej, ze szczególnym uwzględnieniem Twoich dochodów. Przedstawiciele kredytu PayPal nie podali początkowego zakresu limitu kredytowego, ale powiedzieli, że kredyt PayPal ma minimalny limit otwarcia wynoszący 250 USD. Po zatwierdzeniu możesz w dowolnym momencie sprawdzić aktualny limit, logując się na swoje konto PayPal.

Kredyt PayPal może automatycznie zwiększać lub zmniejszać limit kredytu w zależności od aktywności na koncie, zmian dochodów i zdolności kredytowej. Możesz również poprosić o podwyżkę w trybie online lub dzwoniąc do obsługi klienta kredytu PayPal pod numerem (844) 373-4961.

Synchrony może również zwiększyć Twój limit kredytowy, jeśli spróbujesz dokonać zakupu, który przekroczyłby Twój obecny limit. Nie jest to jednak gwarantowany sposób zabezpieczenia podwyższenia limitu kredytowego.

Nie możesz zwiększyć swojego limitu kredytowego bez aktualnych informacji o dochodach, więc przed złożeniem wniosku o podwyższenie limitu upewnij się, że informacje na Twoim koncie są aktualne. Zwiększenie limitu kredytu wymaga „miękkiego ściągnięcia kredytu.

Korzystanie z kredytu PayPal po zatwierdzeniuKredyt PayPal zostanie automatycznie połączony z Twoim kontem PayPal po zatwierdzeniu. Zwykle możesz zacząć używać go w ciągu jednego dnia roboczego. Pojawi się jako opcja płatności, gdy wyewidencjonujesz, wraz z innymi metodami płatności również powiązanymi z kontem PayPal, takimi jak konta czekowe lub karty kredytowe.

Ponieważ PayPal Credit to odnawialna, cyfrowa linia kredytowa, a nie karta kredytowa, po zatwierdzeniu nie otrzymasz fizycznej karty pocztą. Z Kredytu PayPal możesz korzystać tylko w przypadku zakupów online w witrynach lub aplikacjach, które akceptują system PayPal.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy