Money Crashers

17.02.2021
Category: Małych Firm

Co chcesz

zrobić ze swoimi pieniędzmi?

 • Zarabiać pieniądze
  • Kariera
  • StudiaMały biznesDodatkowy przychód Zarządzaj pieniędzmi

   • Bankowość
   • AsygnowaniePodatkiDający Oszczędzać pieniądze

    • Oszczędność
    • ZakupyOferty Pożyczać pieniądze

     • Wyjść z długu
     • Karty kredytoweBankructwoHipotekaPożyczki Chroń pieniądze

      • Planowanie nieruchomości
      • UbezpieczeniePrawnyAlert o oszustwie Inwestować pieniądze

       • Więzy
       • Przejście na emeryturęNieruchomość O Money Crashers
       • O
       • Napisz do nasnaciśnijReklamowaćKontakt
       • Karty kredytowe
        • Zwrot gotówki
        • Niskie odsetki APRNagrody za podróżNagrody hoteloweNagrody za gazStudentBiznesZabezpieczone Bankowość

         • Nowe promocje dotyczące kont bankowych
         • Najlepsze banki internetoweDarmowe konta czekoweRachunki rozliczeniowe o wysokiej dochodowościKonta rozliczeniowe nagródRachunki oszczędnościowe o wysokiej dochodowościNajlepsze konta na rynku pieniężnymNajwyższe oprocentowanie CDNajlepsze biznesowe konta czekoweDarmowe konta biznesoweRachunki bankowe studentówKonta bankowe dla dzieci Pożyczki

          • Hipoteka
          • Pożyczki osobiste Dom rodzinny

           • Dzieci i rodzicielstwo
           • Majsterkowanie w domuRelacjePlanowanie nieruchomości Inwestowanie

            • Nowe promocje na koncie maklerskim
            • Najlepsi maklerzy giełdowi onlineMaklerzy giełdowi dla początkującychBezpłatny obrót akcjamiPrzesiewacze zapasówUłamkowe udziały akcjiUsługi kompletacji towaruAplikacje do mikroinwestowaniaDoradcy Robo Mały biznesNajnowsze historie

             Jak korzystać z witryn z wyprzedażami błyskawicznymi, aby zdobyć zabójcze oferty – wady i zalety

             Co to jest fundusz rynku pieniężnego – definicja, rodzaje, zalety i wady10 najbardziej satysfakcjonujących i satysfakcjonujących ofert pracy i karieryUjawnienie reklamodawcy:karty kredytowe i oferty bankowe, które pojawiają się na tej stronie, pochodzą od firm obsługujących karty kredytowe i banków, od których MoneyCrashers.com otrzymuje rekompensatę. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej pojawiają się na stronach kategorii. MoneyCrashers.com nie obejmuje wszystkich banków, firm obsługujących karty kredytowe ani wszystkich dostępnych ofert kart kredytowych, chociaż dokładamy wszelkich starań, aby dołączyć pełną listę ofert, niezależnie od wysokości odszkodowania. Partnerzy reklamodawcy to między innymi American Express, Chase, US Bank i Barclaycard.

             BadaćPolecane treści12 najlepszych kart kredytowych typu cash-back – recenzje i porównania

             Polecane treści12 najlepszych kart kredytowych typu cash-back – recenzje i porównania

             Polecane treści7 najlepszych kart kredytowych o niskim oprocentowaniu – recenzje i porównania

             Polecane treści18 najlepszych kart kredytowych Travel Rewards – recenzje i porównania

             Polecane treści14 kart kredytowych Best Hotel Rewards – recenzje i porównania

             Polecane treści11 najlepszych kart kredytowych gazu – recenzje i porównania

             Polecane treści6 najlepszych kart kredytowych dla studentów – recenzje i porównania

             Polecane treści22 Najlepsze karty kredytowe dla małych firm – recenzje i porównania

             Polecane treści7 najlepiej zabezpieczonych kart kredytowych do odbudowy kredytu – recenzje i porównania

             Przez

             Wyświetlenia

             Akcje

             Udostępnij ten artykuł

             Kop głębiej

             Śledź @MoneyCrashersPopularne artykuły12 najlepszych aplikacji z wyprzedzeniem, które pomogą Ci zdążyć na wypłatę22 Najlepsze nowe promocje i oferty dotyczące kont bankowych – październik 2020 r36 najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w domu (legalne)10 wspaniałych pól kariery na przyszłość26 kreatywnych pomysłów na romantyczną randkę w domu (z ograniczonym budżetem)Zostań Money Crasher!

             Dołącz do naszej społeczności.Jak sprzedawcy mogą sprawić, by ich domy kwalifikowały się do kredytu hipotecznego FHA Przez

             Wyświetlenia

             Akcje

             Udostępnij ten artykułJeśli przygotowujesz swój dom do sprzedaży, na pewno koncentrujesz się na tym, aby był jak najbardziej atrakcyjny dla potencjalnych nabywców. Dokonywanie drobnych napraw, usuwanie bałaganu i czyszczenie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – to bardzo ważne kroki. Jednak oprócz wystawiania domu dla kupujących, chcesz również, aby Twój dom był atrakcyjny dla Federalnej Administracji Mieszkaniowej (FHA).

             Większość kupujących, którzy kupują kredyt hipoteczny FHA, wybiera taki, ponieważ wymagają niewielkiej zaliczki, a jednocześnie oferują niskie stopy procentowe, atrakcyjne warunki i niższe miesięczne raty w porównaniu z tradycyjnymi kredytami hipotecznymi. W rzeczywistości kredyty hipoteczne FHA są szczególnie atrakcyjne dla nabywców domu po raz pierwszy, ponieważ FHA wymaga tylko 3,5% zaliczki. Ponieważ kredyty hipoteczne FHA są tak popularne, jako sprzedawca powinieneś dowiedzieć się, co możesz zrobić, aby Twój dom stał się takim, który FHA jest skłonny sfinansować.

             Co to jest FHA?

             FHA jest częścią amerykańskiego Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (HUD). Założeniem HUD, a co za tym idzie FHA, jest udostępnienie mieszkańcom domu przystępnych cenowo dla każdego. Aby to osiągnąć, FHA ubezpiecza kredyty hipoteczne, aby pożyczkodawcy nie ponosili całego ryzyka przy udzielaniu kredytu kupującym. W rezultacie pożyczkodawcy chętniej oferują finansowanie szerszemu gronu nabywców, co oznacza, że ​​konsumenci mają więcej możliwości zostania właścicielami domów. Jako sprzedawca oznacza to więcej potencjalnych nabywców Twojego domu.

             Kiedy Twój dom jest przyjazny dla FHA, otwierasz drzwi dla większej liczby potencjalnych nabywców. Około 30% kredytów hipotecznych, które kupujący wykorzystują do finansowania zakupu, jest zabezpieczonych przez FHA – co oznacza, że ​​jeśli Twój dom nie spełnia wymagań FHA, automatycznie odcinasz się od 30% potencjalnych nabywców domu.

             Kroki, aby dom był przyjazny dla FHA

             Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że potencjalni nabywcy domu mogą skorzystać z kredytu hipotecznego FHA na sfinansowanie zakupu domu, jest zrozumienie, czego wymaga FHA.

             1. Ustaw odpowiednio cenę

             FHA ogranicza wysokość kredytu hipotecznego, który zagwarantuje, chociaż maksymalny limit może się zmieniać z roku na rok i może różnić się w zależności od miasta. Ogólnie maksymalna kwota kredytu hipotecznego wynosi około 271 000 USD. Jednak na obszarach kraju, w których ceny domów są znacznie wyższe, takich jak San Francisco, FHA ustala maksymalną kwotę kredytu hipotecznego na nieco ponad 729 000 USD.

             Limity ustalone przez FHA dotyczą kwoty kredytu hipotecznego. Innymi słowy, jest to kwota, którą można sfinansować po wpłaceniu 3,5% zaliczki, którą kupujący musi zapłacić z własnej kieszeni. Jeśli wartość rynkowa twojego domu mieści się w wytycznych cenowych dla twojego regionu, to już jesteś na czele.

             2. Przygotowanie domu do inspekcji

             Inspektorzy domu oceniają stan twojego domu, aby upewnić się, że spełnia on przepisy dotyczące bezpieczeństwa, zdrowia i prawa budowlanego. Jednak kontrole domowe to nie to samo, co wyceny. Tak więc to, że dom wycenia określoną wartość rynkową, nie oznacza, że ​​może przejść kontrolę.

             Możesz pomóc w inspekcji domu, dokonując niezbędnych napraw, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie. Dach, klimatyzacja, ogrzewanie, toalety, prysznice i wanny to tylko niektóre z podstawowych elementów, które FHA wymaga, aby były sprawne. Możesz nawet zapłacić za własną inspekcję domu, aby wskazać konieczne naprawy. Daje to również czas na dokonanie naprawy, zanim kupujący zaplanuje oficjalną kontrolę domu.

             3. Zaproponuj pomoc w pokryciu kosztów zamknięcia

             Zwłaszcza na rynku kupującego, na którym Twój dom jest jednym z wielu innych na rynku, możesz sprawić, że Twój dom będzie się wyróżniał z tłumu, oferując pokrycie części kosztów zamknięcia kupującego . FHA zezwala sprzedawcy na zapłacenie do 6% całkowitych kosztów zamknięcia w imieniu kupującego. Ponieważ wielu kupujących po raz pierwszy korzysta z kredytów hipotecznych FHA, zaoferowanie pomocy w pokryciu tych kosztów może pomóc w szybszej i łatwiejszej sprzedaży domu.

             Właściwości niekwalifikujące się do FHA

             1. Domy z problemami z wtargnięciem

             Jeśli nieruchomość ma garaż, szopę, służebność komunalną, mieszkanie lub inny rodzaj struktury fizycznej, która jest własnością sąsiada lub osoby trzeciej, ale narusza własność właściciela domu, wówczas nie kwalifikuje się za pożyczkę FHA.

             2. Domy niedokończone Dom

             musi posiadać lub być w stanie uzyskać pozwolenie na użytkowanie, które jest zaświadczeniem przez inspektora okręgowego stwierdzającym, że dom nadaje się do zamieszkania. Dom mieszkalny ma wykończone ściany, pokryte podłogi (nie odsłonięty cement), działające krany w kuchni i łazienkach, spłukiwane toalety i ciepłą wodę. Żadne ziejące dziury w dachu lub ścianach ani żaden inny czynnik uniemożliwiający zamieszkanie w domu nie są dozwolone w przypadku finansowania FHA.

             3. Inwestycje i wynajem nieruchomości

             FHA finansuje wyłącznie domy zajmowane przez właścicieli i domy wakacyjne. Jeśli obecnie masz lokal na wynajem w swojej nieruchomości, istnieje duża szansa, że ​​nie będzie kwalifikował się do finansowania FHA.

             Ostatnie słowo

             Uatrakcyjnienie domu dla kupujących może zwiększyć liczbę osób, które go oglądają, a najlepiej liczbę otrzymywanych ofert. Ostatecznie może pomóc doprowadzić do prostej, dochodowej sprzedaży. Jednak dodatkowe ustawienie domu tak, aby świeciło podczas oglądania przez FHA, może zapewnić, że Twoja ciężka praca nie zostanie zmarnowana, a otrzymasz najlepszą możliwą cenę.

             Czy Twój dom spełnia wymagania FHA? Co możesz zrobić, aby Twój dom był bardziej przyjazny dla FHA?

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy