Najlepsza karta kredytowa Amazon: jak najlepiej wykorzystać swoje zakupy

17.02.2021
Category: Zwrotu Gotówki

Uwaga redakcyjna: treść tego artykułu oparta jest wyłącznie na opiniach i zaleceniach autora. Być może nie został sprawdzony, zatwierdzony lub w inny sposób zatwierdzony przez wystawcę karty kredytowej. Ta strona może otrzymywać wynagrodzenie za pośrednictwem partnerstwa z wydawcą karty kredytowej.

Informacje związane z kartą Amazon Prime Rewards Visa Signature i Amazon Rewards Card zostały zebrane przez ValuePenguin i nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę tej karty przed publikacją. Warunki mają zastosowanie do ofert kart kredytowych Chase. Więcej informacji na chase.com.

Klienci Amazon mają do wyboru wiele kart kredytowych, zarówno od samego giganta e-commerce, jak i od innych firm obsługujących karty kredytowe, które zachęcają do wydawania pieniędzy w Internecie i supermarketach. Poniżej podzieliliśmy stawki nagród i bonusów, abyś mógł zmaksymalizować swoje pieniądze podczas zakupów.

 • Zobacz ceny i opłaty. Obowiązują warunki.
 • Na bezpiecznej stronie American Express
 • Zobacz ceny i opłaty. Obowiązują warunki.
 • Na bezpiecznej stronie American ExpressAmazon oferuje klientom dwa rodzaje kart kredytowych – kartę lojalnościową i kartę sklepową – a każdy z nich ma opcję Amazon Prime i standardową do wyboru.

  Jedyną znaczącą korzyścią wynikającą z karty Amazon.com Store Card i Amazon Prime Store Card, której nie można już uzyskać od ich odpowiedników z kartami nagród, jest opcja miesięcznego finansowania. Za pomocą jednej z kart sklepowych Amazon możesz sfinansować zakupy na określoną kwotę w ramach sześcio-, 12- lub 24-miesięcznego planu spłaty z oprocentowaniem 0%. Uważamy jednak, że ta korzyść nie wystarczy, aby uzasadnić wybór karty sklepu zamiast którejkolwiek z kart nagród.

  Zamiast tego, jeśli często robisz zakupy na Amazon.com lub w Whole Foods i chcesz otrzymać zwrot gotówki za zakupy, powinieneś porównać karty Amazon z najlepszymi kartami kredytowymi cashback, aby podjąć decyzję.

  Najlepsza karta kredytowa Amazon dla subskrybentów Prime: karta Amazon Prime Rewards Visa Signature

  Najlepsze dla osób, które:

 • Są już członkami Amazon Prime.
 • Wydawaj ponad 6000 USD rocznie na produkty Amazon.Wydaj ponad 119 USD rocznie na wysyłkę produktów objętych programem Prime.Często kupuj w Whole Foods.Mieszkaj w centrum wysyłkowym Amazon tego samego dnia.Nasze przemyślenia na temat karty Amazon Prime Rewards Visa SignatureKarta Amazon Prime Rewards Visa Signature to najlepsza karta kredytowa do zakupów w Amazon. Nie ma opłaty rocznej (poza subskrypcją Amazon Prime za 119 USD) i zawiera kartę podarunkową Amazon.com o wartości 70 USD po zatwierdzeniu. Oferuje również znaczny 5% zwrot gotówki za zakupy w Amazon.com i Whole Foods. Zakupy w restauracjach, stacjach benzynowych i drogeriach zapewniają zwrot 2%, a na pozostałe wydatki 1%.

  Świetnie, jeśli jesteś już członkiem PrimeJeśli subskrybujesz już Amazon Prime, aby uzyskać inne korzyści, takie jak bezpłatna dwudniowa wysyłka (lub dostawa tego samego dnia w niektórych obszarach) i dostęp do usługi strumieniowego przesyłania wideo Amazon Prime, dodanie tej karty do portfela jest darmowym sposobem aby zoptymalizować wydatki. Jego kategorie zwrotu gotówki w wysokości 2% i 1% nie są złe, ale nie odróżniają go również od większości innych kart z nagrodami na rynku. Prawdziwą zaletą karty jest możliwość zarobienia 5% zwrotu na zakupach Amazon i Whole Foods.

  Jeśli jednak uważasz, że nie zamówiłeś wystarczająco dużo od Amazon, aby zagwarantować płatność za Amazon Prime, nie uważamy, że powinieneś się zarejestrować, aby kwalifikować się do tej karty Amazon. Istnieją inne dobre karty bez rocznej opłaty i subskrypcji Prime, w tym karta Amazon Rewards.

  Najlepsze karty kredytowe Amazon, jeśli nie masz Prime: karta Amazon Rewards

  Najlepsze dla osób, które:

 • Nie chcę Amazon Prime.
 • Wydawaj mniej niż 6000 USD rocznie w Amazon.com i Whole Foods.Kup wiele produktów od Amazon, które nie kwalifikują się do wysyłki Prime.Nasze przemyślenia na temat karty nagród AmazonKarta Amazon Rewards jest zasadniczo uproszczoną wersją karty Amazon Prime Rewards Visa Signature Card. Wszystkie kategorie wydatków przynoszą takie same 2% do 1% zwrotu, co za pomocą karty Amazon Prime Rewards Visa Signature Card, z wyjątkiem zakupów na Amazon.com i Whole Foods, gdzie otrzymasz tylko 3% kredytu za zakupy zamiast 5%. Ponadto karta Amazon Rewards zawiera kartę podarunkową Amazon o wartości 50 USD po zatwierdzeniu zamiast karty podarunkowej o wartości 70 USD, którą otrzymasz wraz z kartą Amazon Prime Rewards Visa Signature Card.

  Dobrze, jeśli nie masz PrimeŻadna subskrypcja Amazon Prime nie jest wymagana, aby kwalifikować się do otrzymania karty Amazon Rewards, co oznacza, że ​​zyskasz na pierwszym zakupie. Na przykład ktoś, kto wydaje 4000 USD rocznie w Amazon i Whole Foods, zarabiałby 120 USD z powrotem na tych zakupach z kartą Amazon Rewards, ale tylko 81 USD z kartą Amazon Prime Rewards Visa Signature Card po odliczeniu kosztów Amazon Prime. Nie uwzględnia to jednak żadnych pieniędzy, które mógłbyś zaoszczędzić na zniesionych opłatach za wysyłkę dzięki subskrypcji Amazon Prime, więc ustalenie, która karta jest dla Ciebie najlepsza, naprawdę zależy od całkowitej kwoty, którą wydajesz i czy produkty, które regularnie zamawiasz, kwalifikują się dla najlepszej wysyłki. W większości przypadków lepszym wyborem jest karta Amazon Prime Rewards Visa Signature Card.

  Nie tak dobre dla osób dużo wydającychGdy wydasz dokładnie 5950 USD w Amazon i Whole Foods w ciągu roku, karta Amazon Prime Rewards Visa Signature Card przyniesie Ci więcej w przyszłości, niezależnie od korzyści związanych z wysyłką, ze względu na wyższą stopę zwrotu.

  Inne dobre opcje dla klientów Amazon

  Chociaż karta Amazon Prime Rewards Visa Signature Card zapewnia dobre korzyści częstym kupującym w Amazon, nie powinna być jedyną, którą rozważasz. Istnieją inne dobre karty dla kupujących online, a także karty stworzone dla osób z dużym rachunkiem za zakupy spożywcze.

  Najlepsza karta Cash Back do ogólnych wydatków: karta Discover it® Cash Back

  Najlepsze dla osób, które:

 • Większość zakupów w Amazon robią w okresie świątecznym.
 • Chcesz mieć długoterminową, bezpłatną kartę kredytową, aby zwiększyć swój kredyt.Chcesz w tym roku większy bonus za rejestrację.Nasze przemyślenia na temat karty Discover it® Cash BackDiscover it® Cash Back to jedna z naszych ulubionych kart do zakupów online i wydatków w ogóle dzięki programowi cashback i premii za pierwszy rok.

  Kalendarz 5% zwrotu gotówkiCo kwartał, Discover it® Cash Back oferuje 5% zwrotu gotówki przy zakupach do 1500 $ LUB maksymalnie kwartalnie w nowej kategorii (wymagana jest aktywacja). Wszelkie wydatki poza kategorią z tego kwartału dają skromny 1% zwrotu.

  Oto kalendarz kategorii bonusowych na 2020 rok:

 • Styczeń – marzec: sklepy spożywcze, Walgreens i CVS
 • Kwiecień – czerwiec: stacje benzynowe, Uber, Lyft i kluby hurtowe Lipiec – wrzesień: restauracje i PayPal Październik – grudzień: Amazon.com, Target i Walmart.comJak widać, Amazon.com jest jedną z rotacyjnych kategorii, w których można uzyskać zwrot 5% gotówki, i pojawia się w samą porę na święta. Jeśli nie wydajesz dużo pieniędzy w Amazon przez cały rok i nie chcesz płacić za Amazon Prime, skorzystanie z Discover it® Cash Back nadal pozwoli Ci generować nagrody pieniężne podczas najbardziej ruchliwego sezonu zakupowego w roku.

  Premia za pierwszy rokInną rzeczą, którą uwielbiamy w programie Discover it® Cash Back, jest bonus dostępny dla nowych posiadaczy kart. Pod koniec pierwszego roku Discover podwoi zarobiony dotychczas zwrot gotówki. Oznacza to, że możesz zarobić nawet 10% zwrotu na niektórych zakupach w ciągu pierwszego roku.

  Dobra karta długoterminowaDiscover it® Cash Back to świetna karta zapasowa do przechowywania w portfelu. Nie zawsze możesz chcieć skorzystać z programu cashback, ale jeśli regularnie korzystasz z niego przy małych zakupach przez cały rok, może to być świetne narzędzie do budowania zdolności kredytowej w czasie.

  Najlepsza karta dla supermarketów: karta Blue Cash Preferred® od American Express

  Jeśli wydajesz więcej w Whole Foods niż w Amazon lub jeśli robisz zakupy w innym supermarkecie, karta Blue Cash Preferred® od American Express może być dla Ciebie świetną opcją.

 • Zobacz ceny i opłaty. Obowiązują warunki.
 • Na bezpiecznej stronie American ExpressNajlepsze dla osób, które:
 • Wydawaj około 500 USD miesięcznie w supermarketach.Nasze przemyślenia na temat karty Blue Cash Preferred® od American ExpressChociaż karta Blue Cash Preferred® od American Express wiąże się z roczną opłatą w wysokości 95 USD, nadal uważamy, że jest to świetna alternatywa dla osób, które dużo wydają w supermarketach, takich jak Whole Foods lub Trader Joe’s.

  Karta nie oferuje żadnych korzyści przy zakupach online, poza standardowym zwrotem gotówki w wysokości 1%, który daje za wszystkie ogólne zakupy, ale posiadacze karty otrzymają imponujący zwrot gotówki w wysokości 6% w supermarketach za zakupy do 6000 USD rocznie (i % odtąd). Jeśli więc zazwyczaj wydajesz 500 USD miesięcznie w supermarketach, możesz zarobić 360 USD w ciągu roku.

  Otrzymasz także 3% zwrotu gotówki na stacjach benzynowych i 250 USD na wyciągu po wydaniu 1000 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Karta oferuje również 6% Cash Back na wybrane amerykańskie subskrypcje streamingowe i 3% Cash Back za tranzyt, w tym taksówki / wspólne przejazdy, parking, opłaty drogowe, pociągi, autobusy i inne.

  Jeśli masz w domu głodne dzieci lub lubisz się bawić, uważamy, że posiadanie w portfelu karty Blue Cash Preferred® od American Express to świetny wybór – nawet jeśli zdecydujesz się również zarejestrować jedną z kart powyżej.

  Aby uzyskać informacje na temat stawek i opłat za kartę Blue Cash Preferred® od American Express, kliknij tutaj.

  Często Zadawane Pytania

  Czy karta kredytowa Amazon jest tego warta?

  Uważamy, że karta Amazon Prime Rewards Visa Signature Card to dobra okazja, jeśli często robisz zakupy w Amazon.com i Whole Foods, a już subskrybujesz Amazon Prime. Ponieważ dostępne są inne dobre karty zwrotu gotówki, nie uważamy, że warto rejestrować się w Prime tylko dla tej karty, chyba że chcesz skorzystać z innych korzyści Prime, takich jak usługa przesyłania strumieniowego wideo.

  Czy trudno jest uzyskać zgodę na kartę kredytową Amazon?Zakwalifikowanie się do którejkolwiek z kart kredytowych Amazon nie powinno być szczególnie trudne, pod warunkiem, że posiadasz niezbędne członkostwo, jeśli dotyczy. Ogólnie rzecz biorąc, osoby z dobrymi lub doskonałymi wynikami kredytowymi powinny zostać zatwierdzone.

  Czy karta Amazon Prime Store jest kartą kredytową?Tak, Amazon Prime Store Card to karta kredytowa wydana przez Synchrony Bank. Jednak karta nie jest powiązana z siecią poza zakupami Amazon.com, więc jej użycie jest ograniczone. Z drugiej strony, Amazon Prime Rewards Visa Signature Card i Amazon Rewards Card są wydawane przez Chase i mogą być używane wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa.

  Jakiej karty kredytowej używa Amazon?Istnieją cztery karty kredytowe marki Amazon dostępne do indywidualnego użytku, ale najlepszą kartą, którą oferuje Amazon, jest karta Amazon Prime Rewards Visa Signature Card.

  Gdzie jest login karty kredytowej Amazon?Jeśli masz kartę nagród Amazon, możesz zalogować się i zobaczyć tutaj swoją aktywność na koncie. Jeśli masz kartę sklepu Amazon, możesz się tutaj zalogować i wyświetlić aktywność na swoim koncie.

  Porównaj, jak działają karty dla Ciebie

  Nasze narzędzie do porównywania kart kredytowych pozwala zobaczyć, jak każda karta radzi sobie z Twoimi unikalnymi nawykami dotyczącymi wydatków. Wprowadź kwoty, które zazwyczaj wydajesz co miesiąc, aby zobaczyć swoje potencjalne zarobki w okresie dwóch lat. Pamiętaj, że Twoje osobiste nagrody mogą się różnić, jeśli możesz skorzystać z niektórych ofert, takich jak rotacyjne kategorie, aby uzyskać wyższy zwrot gotówki.

  Daniel jest byłym autorem pracującym w ValuePenguin, zajmującym się ubezpieczeniami, emeryturami i innymi kwestiami dotyczącymi finansów osobistych. Wcześniej pisał o zgodności i najlepszych praktykach dla okręgów szkolnych K-12 w Frontline Education.

  Te odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawcę bankowego. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy banku.

  Ujawnienie reklamodawcy: produkty wyświetlane w tej witrynie mogą pochodzić od firm, od których ValuePenguin otrzymuje wynagrodzenie. Ta rekompensata może mieć wpływ na sposób i miejsce wyświetlania produktów w tej witrynie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). ValuePenguin nie obejmuje wszystkich instytucji finansowych ani wszystkich produktów oferowanych na rynku.

  Jak obliczamy nagrody: ValuePenguin oblicza wartość nagród, szacując wartość w dolarach wszelkich punktów, mil lub premii uzyskanych za pomocą karty, pomniejszoną o wszelkie powiązane opłaty roczne. Szacunki te dotyczą wyłącznie ValuePenguin, a nie wystawcy karty i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez wystawcę karty kredytowej.

  Przykład, w jaki sposób obliczamy stawki nagród: gdy wymieniamy je na podróż przez Ultimate Rewards, punkty Chase Sapphire Preferred są warte 0,0125 $ każdy. Karta przyznaje 2 punkty za podróże i posiłki oraz 1 punkt za wszystko inne. Dlatego mówimy, że karta ma 2,5% stawki za jedzenie i podróże (2 x 0,0125 USD) i 1,25% stawki za wszystko inne (1 x 0,0125 USD).

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy