NY Times: Jak bliźniaki Winklevoss znalazły usprawiedliwienie w fortunie Bitcoin

17.02.2021
Category: Przy Użyciu

NY Times: Myliłem się co do Bitcoina. Dlatego.

Począwszy od 2014 roku zaczęliśmy zauważać coraz więcej próśb o umieszczenie przycisku „Bitcoin , który pozwoliłby czytelnikom na przekazywanie darowizn na TomatoBubble.com za pomocą nowego, gorącego światowego systemu płatności „ kryptowaluta . Bitcoin i inne szybko pojawiające się kryptowaluty są formą „zdecentralizowanej waluty cyfrowej, ponieważ system działa bez banku centralnego lub jednego administratora.

Sieć Bitcoin jest oparta na osobach, a transakcje między użytkownikami odbywają się bezpośrednio przy użyciu wyłącznie kryptografii. Bitcoiny można wymieniać na inne waluty, produkty i usługi. Transakcje są automatycznie weryfikowane i rejestrowane w publicznie rozpowszechnianej księdze zwanej „blockchain.

Na początku wydawało się, że to dobry sposób na obejście PayPal i latanie pod radarem IRS, ale po prostu nigdy nie udało nam się zaangażować, ponieważ pomyśleliśmy, że federalni w końcu dogonią taką „walutę ludu i zamknęli ją tak czy siak. Ale teraz, popatrzcie, mania bitcoinów jest mocno promowana przez wielkich i dobrych ChRL (Predatory Ruling Class) – do tego stopnia, że ​​pojedynczy 1 $ Bitcoina zakupiony kilka lat temu jest dziś wart około 65 $!

Rozpowszechniane przez Piranha Press i pobłogosławione przez Centralne Banki Rothschilda, cyfrowe kryptowaluty – obecnie wśród nich przede wszystkim Bitcoin – eksplodują popularnością i „wartością.

Suckers na całym świecie kupują teraz Bitcoin za pomocą kart kredytowych, a nawet pożyczek mieszkaniowych (tak jak w alegorycznej historii „Wielkiej Bańki Pomidorowej ( tutaj ), od której pochodzi nazwa tej strony) . Fakt, że fundusze Wall Street Hedge dołączyły do ​​globalistycznej bańki medialnej Bitcoina, stanowi „prima facie (łaciński termin prawny o wartości 10 dolarów oznaczający „pierwszą twarz) dowodem na to, że za tymi cyfrowymi walutami kryje się złowieszczy program. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do takiego podejrzenia, nagłówki gazet powinny je rozwiać:

Coindesk: (17 grudnia 2017) : 2018: Rok, w którym banki centralne zaczynają kupować kryptowaluty ( tutaj )

CNBC: (18 grudnia 2017 r.) : Banki centralne mogą po raz pierwszy przechowywać bitcoiny i eter w 2018 r. (Tutaj)

Poprawka już jest, chłopcy i dziewczęta. Jaki jest motyw, pytasz?

Czas flashback:

(24 lutego 2016) :

Pozbycie się dużych banknotów może pomóc w walce z przestępczością

Przez
ANDREW ROSENTHAL ER „redakcja (kilka fragmentów)

W ramach swojego, jakże wspaniałego wysiłku mającego na celu „walkę z przestępczością Andrew Rosenthal (kaszel) , ten tajemniczy mały Wicked Weasel of Oz, który nazywa się „The Editorial Board, przeszedł na Sekretarz skarbu Larry Summers (kaszel) ostatnio wezwał do zakazania banknotu 100 dolarów. Musisz powstrzymać tych handlarzy narkotyków, co Andy? (przewracając oczami, sarkastycznie) .

To nagłe dążenie do zakazu dużych rachunków jest zwiastunem nadchodzących ciemnych dni. Jego znaczenie jest ogromne – tym bardziej, że naciska na niego Rosenfilth z New York Slimes (zaledwie kilka dni po tym, jak Washington Compost również opowiedział się za zakazem) .

„Niewielu Europejczyków używa banknotu 500-euro, a większość Amerykanów rzadko spotyka się z banknotem 100-dolarowym. Jednak setki milionów takich banknotów są w obiegu na całym świecie. Urzędnicy w Europie i innych krajach proponują zaprzestanie drukowania banknotów o wysokich nominałach.

Pozbycie się dużych rachunków utrudni przestępcom prowadzenie interesów.

Prezes Europejskiego Banku Centralnego Mario Draghi powiedział niedawno, że bank rozważa pozbycie się banknotu o nominale 500 euro (557 USD). choć bank centralny planuje zatrzymać banknoty 200 euro i 100 euro.

Krytycy sprzeciwiający się takim zmianom twierdzą, że wysokie rachunki ułatwiają ludziom utrzymanie oszczędności w gotówce, zwłaszcza w krajach o ujemnych stopach procentowych. Są to jednak stosunkowo niewielkie obciążenia w porównaniu z potencjalnymi korzyściami ograniczenia działalności przestępczej i uchylania się od płacenia podatków.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy