Oś czasu przelewu bankowego

17.02.2021
Category: Przy Użyciu

Gdy zainicjujesz standardowy przelew bankowy (zazwyczaj wykonywany w ciągu 1-3 dni roboczych, bez opłat) przy użyciu połączonego konta bankowego, pokażemy Ci szacowaną datę przybycia. Przelewy są sprawdzane, co może skutkować opóźnieniami lub zamrożeniem środków lub usunięciem ich z konta Venmo. Dowiedz się więcej tutaj.

Ta strona dotyczy standardowych przelewów bankowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat Insta transferów nt (1% opłaty, o minimalnej opłaty w wysokości $ 0,25 do max Imum o $ 10 ) wysłanego do konta bankowego, v Isit Przelewy błyskawiczne FAQ .

Kiedy nadejdzie mój przelew bankowy?

Przelewy bankowe zazwyczaj docierają w ciągu 1-3 dni roboczych. Przeczytaj bardziej szczegółową odpowiedź:

 • Jeśli zażądałeś przelewu bankowego w dzień powszedni (od poniedziałku do piątku) przed godziną 19:00 czasu wschodniego , przelew bankowy może wpłynąć na Twoje konto bankowe już następnego dnia roboczego. (Dotarcie może zająć do 3 dni roboczych)
  • Na przykład: jeśli zażądasz go w poniedziałek przed 19:00 czasu wschodniego, może pojawić się na Twoim koncie bankowym już we wtorek. Nie powinno nadejść później niż w czwartek
  • Jeśli zażądałeś przelewu bankowego w dzień powszedni (od poniedziałku do piątku) po godzinie 19:00 czasu wschodniego , przelew bankowy zostanie zainicjowany następnego dnia roboczego. Może wtedy trafić na Twoje konto bankowe już następnego dnia roboczego. (Dotarcie może zająć do 3 dni roboczych)

   • Na przykład: jeśli zażądasz tego w piątek po godzinie 19:00 czasu wschodniego, zostanie ono zainicjowane następnego dnia roboczego, w poniedziałek. Wtedy może pojawić się na Twoim koncie bankowym już we wtorek. Nie powinno nadejść później niż w czwartek
   • Jeśli poprosiłeś o przelew bankowy w weekend (sobota lub niedziela), przelew zostanie zainicjowany następnego dnia roboczego (prawdopodobnie w poniedziałek). Może wtedy trafić na Twoje konto bankowe już następnego dnia roboczego (już we wtorek). (Dotarcie może zająć do 3 dni roboczych)

    • Na przykład: jeśli zażądasz tego w sobotę rano, zostanie ono zainicjowane następnego dnia roboczego, w poniedziałek. Wtedy może pojawić się na Twoim koncie bankowym już we wtorek. Nie powinno nadejść później niż w czwartek
    • W przypadku dni wolnych od pracy dodaj jeden dzień roboczy do osi czasu. Lista świąt federalnych obowiązujących w większości banków znajduje się na tej stronie

     • Na przykład: jeśli zażądasz go w poniedziałek przed 19:00 czasu wschodniego, a wtorek jest dniem wolnym od pracy, może pojawić się na Twoim koncie bankowym już w środę. Jeśli poprosisz o nią w poniedziałek po 19:00 czasu wschodniego, może ona dotrzeć już w czwartek Dlaczego terminy zależą od dni roboczych?

      Terminy przelewów bankowych zależą od Automated Clearing House (ACH), partnera bankowego Venmo i Twojego banku. Jeśli zainicjowałeś już standardowy przelew bankowy, nie możemy przyspieszyć tego procesu.

      Na podstawie powyższych informacji powinienem już otrzymać przelew bankowy, ale go nie widzę. Gdzie to jest?

      Czasami przelew może zostać zaksięgowany na wyciągu bankowym w innym dniu niż szacowany w aplikacji, więc sprawdź również daty w okolicy.

      Jeśli po trzech pełnych dniach roboczych (na podstawie powyższych ram czasowych) nadal nie widzisz przelewu na koncie bankowym, zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać więcej informacji o tym, co może się dziać i jak rozwiązać ten problem. I koniecznie sprawdź nasze Często zadawane pytania dotyczące standardowych przelewów bankowych.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy