Przewodnik wyborczy do PE 2020

17.02.2021

Zabawa płynie na festiwalu Delaware River

 • Aktualności
 • ZdrowieKulturaWydarzeniaSporty

  Sporty

  2020 WWB Holdings, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Facebook
  • ŚwiergotGoogle PlusLinkedInInstagramPinterestWięcej sportów:
  • Orły
  • UlotkiSixersPhilliesFantasy FootballZapasyWWE 2016 Money in the Bank: Ambrose zdobywa płatne miejsca i zdobywa tytuł WWE World HeavyweightDean Ambrose wygrał w niedzielę wieczorem teczkę Money in the Bank i nie tracił czasu na spieniężenie starego wroga.

   Money in the Bank w niedzielny wieczór był przez tygodnie promowany przez WWE jako najlepszy płatny pay-per-view Money in the Bank. Zanim wpadłem w szum, przypomniało mi to, jak w każdy poniedziałek w Wrestlingu Mistrzostw Świata reklamowano Nitro w TNT jako „najlepsze w historii naszego wspaniałego sportu, dzięki Tony’emu Shiavone.

   Na T-Mobile Arena w Las Vegas w niedzielę był to naprawdę najlepszy płatny pay-per-view Money in the Bank. Zwycięstwo CM Punk z Johnem Ceną w głównym turnieju w 2011 roku, skutecznie pozostawiając firmę bez kontraktu jako WWE Champion, jest teraz blisko drugiego.

   Pay-per-view zaczął się powoli, ale należało się tego spodziewać, biorąc pod uwagę to, co dał nam wstępny pokaz, a mecz Fatal Four Way dla WWE World Tag Team Championships był rozczarowującym początkiem. Dodajmy do tego, że NBA prezentowało mecz siódmy finałów NBA w telewizji sieciowej, a WWE miało dość żmudną walkę. Ale gdy gra 7 weszła na wyższy poziom, tak samo jak Money in the Bank.

   Sprawdźmy, co wydarzyło się w niedzielną noc w Vegas:

   The Golden Truth [Goldust and R-Truth] kontra Breezango [Tyler Breeze and Fandango]

   Tyler Breeze zasługuje na coś lepszego. Nawet R-Prawda zasługuje na coś lepszego. Bez pozostałych dwóch mogę się obejść.

   Chociaż Breeze i Fandango spaleni z powodu Goldust i R-Truth podnoszą temperaturę łóżka do opalania, to trochę zabawne. Tyle czasu poświęcę tej historii.

   Golden Truth wygrał po tym, jak R-Truth uderzył w neutralizator na Breeze, a Goldust trafił w Final Cut na Fandango, aby wygrać.

   Twoi zwycięzcy:Goldust i R-Truth

   Dudley Boyz kontra Lucha Dragons

   Punktem kulminacyjnym tego meczu był Mauro Ranallo, który wykrzyknął: „„ Gra o tron ​​nie jest jedynym serialem, w którym występują latające smoki! Ach, wysoko latający zapaśnicy. Muszę ich kochać. Lucha Dragons odnieśli zwycięstwo po tym, jak Kalisto uderzył Salida del Sol na Bubba Ray, gdy Sin Cara dołączył i uderzył bombę Swanton, którą Ranallo nazwał Smoczą Bombą, aby odnieść zwycięstwo.

   Twoi zwycięzcy:Lucha Dragons

   Fatal Four Way Match o WWE World Tag Team ChampionshipThe New Day kontra Enzo Amore / Big Cass kontra Karl Anderson / Luke Gallows kontra Vaudevillains

   Enzo Amore, Big Cass i The New Day obsłużyli wejścia całkiem niezłymi promocjami. Wiem, że są świetni w promocjach, ale to było dość rażące, że Vaudevillains, Gallows i Anderson nie mieli czasu na mikrofon.

   Ale to nie zrujnowało meczu. Niektóre pechy i pominięte miejsca osłabiają ten tytuł jako oficjalny otwieracz do pay-per-view. Kofi Kingston przegapił Trouble in Paradise z powodu pomyłki ze strony Amore, a Gallows po prostu stał tam, gdy Big E zabrał swojego partnera na Big Ending i zamiast szubienicy próbującej go zaatakować, po prostu stał tam, czekając, a potem ruszył za kolejnym zapaśnikiem. Nie miało to większego sensu, a ktoś zdecydowanie tęsknił za swoim miejscem.

   Dwuosobowe Big Ending i WWE World Tag Team Championship pozostały u swoich prawowitych właścicieli.

   Twoi zwycięzcy i STILL WWE Tag Team Champions:The New Day   Dolph Ziggler kontra Baron Corbin


   Po obejrzeniu Breaking Ground: Reloaded w sieci WWE w niedzielę, w przekonujący sposób starałem się wygrać ten mecz z Baronem Corbinem. Wydawało się, że tak się stało, gdy uderzył Dolph Ziggler End of Days i wygrał. Niewiele więcej do powiedzenia na temat tego meczu. Miejmy nadzieję, że Corbin może teraz wejść w lepszy konflikt.

   Twój zwycięzca:Baron Corbin

   Charlotte i Dana Brooke kontra Natalya i Becky Lynch

   Nie miałem wielkich oczekiwań co do tego meczu po prostu dlatego, że nie czułem fabuły. Charlotte powinna być teraz zaangażowana w historię o wyższym profilu i w porównaniu z trzema największymi meczami wieczoru, mecz z udziałem mistrzostw kobiet lub nawet strzał w mistrzostwach kobiet w przyszłości miałby znacznie wyższy standard niż ten tag mecz drużynowy.

   Co to jest warte, dopasowanie tagów było dobre. Nigdy w to nie wątpiłem. I faktycznie podobał mi się kąt po zakończeniu meczu. Koniec nastąpił, gdy Natalya zamknęła Charlotte w Sharpshooter, ale Brooke weszła i złapała ją za włosy, próbując ją zdjąć. Lynch próbował wejść i odciągnąć Brooke, ale Brooke wykonała sprytny ruch i pchnęła Lyncha na Natalię, co doprowadziło do tego, że Charlotte trafiła w Naturalną Selekcję na Natalię, aby wygrać.

   Twoi zwycięzcy:Charlotte i Dana Brooke

   Po meczu Lynch opiekował się Natalią, która w końcu odwracała się od niej i rzucała cios za ciosem za ciosem w jej partnera z drużyny. Heel Natalya jest tutaj.

   Apollo Crews kontra Sheamus

   Apollo Crews zadebiutował swoją pierwszą kartą główną w systemie pay-per-view w głównym składzie przeciwko Sheamusowi. Myślałem, że obaj mieli całkiem niezłą historię dotyczącą tego meczu, ale zajęło to dużo czasu, zanim doszło do skutku. Może trochę za długo.

   Ale to nie powstrzymało Crews od wywarcia wpływu i chwały dla Sheamusa za pomoc w tym procesie. Po uderzeniu Crews z White Noise ze środkowej liny, Crews wyskoczyło i wykorzystało Sheamusa siedzącego tam w szoku, aby zwinąć go z krucyfiksem i przypiąć go do jego pierwszej wygranej w systemie pay-per-view.

   I będzie to dla niego pierwszy z wielu.

   Twój zwycięzca:Apollo Crews   AJ Styles kontra John Cena

   Ten mecz miał ogromne poczucie wymarzonego meczu, a to prawdopodobnie dlatego, że WWE go jako takiego przesyła. Myślę, że przekonali mnie, że chciałem zobaczyć ten mecz na zawsze. Ale to zdecydowanie wielki mecz, który mógłby się odbyć na WrestleManii, podobnie jak główne wydarzenie wieczoru.

   Więc myślę, że mamy szczęście, że możemy to zobaczyć. A my byliśmy.

   Obaj gracze wykonali światowej klasy występ w meczu, który opowiadał wspaniałą historię, w której obaj przeciwstawili się sobie, uderzając swoje charakterystyczne ruchy tylko po to, aby drugi wyrzucić. Styles przeciwstawił się również próbie Dostosowania Postawy do Crusher łydek, co było dość fenomenalne. Żadna gra słów nie zamierzona.

   Niesławne uderzenie sędziego nastąpiło, gdy Cena poszedł na kolejną korektę nastawienia, a stopy Stylesa kopnęły nieprzytomnego sędziego poza ring. To wtedy Anderson i Gallows weszli na ring i uderzyli w Magic Killer na Cena. Jeśli pamiętasz, Styles podpisał kontrakt, który nie obejmowałby jego kolegów z drużyny z Klubu i wygląda na to, że naciskali, że Styles nie wiedział, że jego koledzy z drużyny przeszkadzali.

   Styles wygrał po tym, jak Anderson i Gallows rzucili go na martwe ciało Ceny za trzy punkty.

   Twój zwycięzca:AJ Styles

   Jeśli Styles wiedział, że przeszkadzali mu koledzy z drużyny, to z pewnością nie obchodzi.

   Pieniądze w meczu drabin bankowychKevin Owens kontra Sami Zayn kontra Cesaro kontra Chris Jericho kontra Dean Ambrose kontra Alberto Del Rio

   Ten mecz był dokładnie tym, czego spodziewalibyśmy się po meczu Money in the Bank Ladder Match. Z drabin było wiele wysokich nierówności, ściągaczy i nierówności na drabinach. Były drwiny, kto złapie teczkę, jak zawsze, i w pewnym momencie prawie mnie oszukali. Myślałem, że Sami Zayn wyjdzie z teczką, ale Jericho nie pozwolił na to.

   W całkiem fajnym miejscu dwie drabiny zostały ustawione w przestrzeni na stopy między drabinką w środku ringu, aby można było je połączyć ze środkowymi ściągaczami. Widzieliśmy, jak cała szóstka zawodników walczy na wszystkich trzech drabinkach, co dawało zgrabny obraz.

   Owens uderzyłby swoją żabą ryczącą pluskiem na Ambrose’a, który leżał na drabinie, a także zbombardował Zayna na kolejną drabinę, ale moim ulubionym, aby wygrać mecz, byłby odpad po tym, jak Ambrose pokonał go, gdy przebił się przez drabinę ustawioną w ściągacz. Następnie Lunatic Fringe odpiął zatrzask i został zwycięzcą w 2016 roku w kategorii Money in the Bank.

   Twój zwycięzca i nowy posiadacz kontraktu Money in the Bank:Dean Ambrose

   WWE United States ChampionshipRusev kontra Titus O’Neil

   Współczułem tym chłopakom, głównie dlatego, że w ogóle nie widziałem tego meczu. Oglądałem koniec gry 7. Cofając się do tyłu, prawie się cieszę, że to pominąłem. Niestety ten mecz był na miejscu śmierci nawet dla ludzi znajdujących się na arenie.

   Titus O’Neil miał swoich synów przy ringu i uściskał ich i całował, zanim przyjął Ruseva o szansę zostania mistrzem Stanów Zjednoczonych. Gdy zadzwonił dzwonek, Rusev wyszedł, aby spojrzeć na dzieci O’Neila, zanim obaj zapaśnicy wpadli na siebie z podwójnymi sznurkami do bielizny.

   W trakcie meczu Rusev wrzeszczał na dzieci O’Neila po bułgarsku, co wydawało się rozpalić ogień w byłym mistrzu WWE World Tag Team, ale to nie wystarczyło. Dość szybko Rusev zachował mistrzostwo Stanów Zjednoczonych po tym, jak O’Neil zagrał w The Accolade.

   Twój zwycięzca i mistrz STILL WWE Stanów Zjednoczonych:Rusev

   Po meczu Rusev skonfrontował się z dziećmi O’Neila i powiedział im, że jest przegrany.

   WWE World Heavyweight ChampionshipRoman Reigns kontra Seth Rollins

   Ten mecz miał się odbyć na Survivor Series w listopadzie ubiegłego roku, zanim Seth Rollins zranił się w kolano, a WWE nie marnowało czasu na ponowne złożenie tego w całość, gdy Rollins został oczyszczony z Romanem Reignsem jako mistrzem. Ci dwaj mieli świetną chemię po przeciwnych stronach przez ostatnie dwa lata, odkąd Rollins włączył The Shield, skutecznie rozbijając grupę.

   Niedzielna noc nie była inna. Mecz był dobry, ale spotkał się z pewną apatią publiczności, ponieważ impreza trwała trochę długo i jestem pewien, że wielu zwracało uwagę na zakończenie tej niesamowitej gry 7.

   Reigns zdecydował się na włócznię, ale Rollins skontrował rodowód, ale mistrz wyrzucił na drugą stronę. Zszokowany, ale nie wstrząśnięty, pretendent złapał swojego przeciwnika z maty i uderzył go drugim rodowodem i przypiął go, aby zostać dwukrotnym mistrzem świata WWE w wadze ciężkiej.

   Twój zwycięzca i NOWY mistrz świata wagi ciężkiej WWE:Seth Rollins

   Ale to nie wszystko. Byliśmy już ponad 20 minut po godzinie 11, kiedy hit muzyczny Lunatic Fringe i zdobywca teczki Money in the Bank spieniężył swój kontrakt. Atakując od tyłu zamiast przechodzić przez główne wejście, Ambrose uderzył Rollinsa w głowę teczką, zanim oficjalnie zrealizował kontrakt z sędzią, który był na zewnątrz, sprawdzając Reignsa.

   Po tym, jak Lilian Garcia wydał oficjalne ogłoszenie, Ambrose uderzył Rollinsa z Dirty Deeds i zdobył WWE World Heavyweight Championship.

   Twój zwycięzca i NOWY mistrz świata wagi ciężkiej WWE:Dean Ambrose

   Wszyscy trzej członkowie The Shield zdobyli największy na świecie tytuł 19 czerwca 2016 r. Co za niesamowity moment, który nastąpił wkrótce po zdobyciu przez Cleveland Cavaliers tytułu NBA.

   Rollins czysto zdobył tytuł nad Reigns. Kto w ogóle pomyślał, że to się stanie? Wydawało się, że to panowanie, które umocniło Reignsa jako najlepszego psa w firmie, może nawet przyćmiewając Cenę. Utrata tytułu tak szybko nie była czymś, co nawet myślałem, że jest możliwe.

   Ale WWE wyrzuciło swój własny regulamin w niedzielę wieczorem. Ambrose jest mistrzem, ale na jak długo? Rządy przegrał z Rollinsem, więc czy odzyska to z powrotem w drodze? Chyba tak.

   Ale na razie wszyscy powinniśmy się tym cieszyć. Czy postać Ambrose’a zmieni się? Co się dzieje z Reigns? Rollins wygrał czysto w swoim pierwszym meczu od listopada. Dzisiejszego wieczoru na Raw jest mnóstwo pytań. Może we wtorek uzyskamy odpowiedzi w podsumowaniu Raw. Bądźcie czujni.

   Śledź Nicka na Twitterze:@nickpiccone

   Śledź The Straight Shooters – Twitter:@ShootersRadio
   |Facebook:The Straight Shooters

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy