Recenzja Dish TV: Czy to jest dobre?

17.02.2021
Category: Twojej Okolicy

Myślisz o przejściu na DISH? Weź danie na DISH. Przeczytaj tę szczegółową recenzję, zanim wybierzesz ją jako dostawcę telewizji satelitarnej.

Ogólny wynik

Sporty

Cena £

Wybór

Kontrakt

Plusy i minusy

 • Niskie ceny
 • Zaawansowany DVR
 • Pakiety kanałów
 • Zobowiązanie na 2 lata
 • Brak biletu niedzielnego na NFL

Podsumowanie

Dobry operator satelitarny z zaawansowanym DVR; najlepsze dla rodzin, które oglądają wiele programów

Dlaczego Dish Network wciąż ma dobrą wartość

Nie ma już nic prostego w oglądaniu telewizji.

Usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, Amazon Prime i Hulu, stały się normą. Firmy kablowe są teraz oldschoolowe. Dostawcy satelitarni, tacy jak DIRECTV i DISH, muszą wykazać się kreatywnością, aby Twoja firma mogła się rozwijać.

DISH ostatnio wyróżnia się na tle konkurencji obniżonymi cenami i kuszącą technologią.

Nowy DVR Hopper 3 ma 16 tunerów, więc każdy członek rodziny multi-TV może oglądać, co chce. Oferuje treści 4K (jakość ultra wysokiej rozdzielczości) i możliwość grania w wiele gier sportowych jednocześnie na telewizorze 4K. Otrzymasz również dostęp do YouTube i Netflix. Powinnaś ugryźć?

Czytaj dalej, aby zdecydować, czy DISH to dobry wybór, jeśli chodzi o ogólne wrażenia z oglądania telewizji.

Czy DISH jest naprawdę tańszy?: Przeczytaj naszą recenzję DIRECTV vs DISH, aby zobaczyć, która usługa jest lepsza.

Promocje na dania: październik 2020 r

Zobacz promocje DISH w Twojej okolicy Wybierz stan, aby rozpocząć

Porównaj pakiety DISH

Zadzwoń do DISH 855-995-0963

America’s Top 120 59,99 $ / mies

 • 190 kanałów
 • Cena pakietu gwarantowana przez 2 lata.
 • Darmowe kanały premium przez 3 miesiące
 • Darmowe HD na całe życie
 • Zawiera ESPN i kanały lokalne

Najlepsze w Ameryce 120+ 74,99 USD / mies

 • Ponad 190 kanałów
 • Cena pakietu gwarantowana przez 2 lata.
 • Darmowe kanały premium przez 3 miesiące
 • Darmowe HD na całe życie
 • W tym ESPN, kanały lokalne, sieć NFL i sporty regionalne
 • Obejmuje sieć SEC, sieć Big Ten, sieć Pac-12 i sieć Longhorn

America’s Top 200 84,99 $ / miesiąc

 • Ponad 240 kanałów
 • Cena pakietu gwarantowana przez 2 lata.
 • Darmowe kanały premium przez 3 miesiące
 • Darmowe HD na całe życie
 • W tym ESPN, kanały lokalne i sporty regionalne

America’s Top 250 94,99 $ / mies

 • 290+ kanałów
 • Cena pakietu gwarantowana przez 2 lata.
 • Darmowe kanały premium przez 3 miesiące
 • Darmowe HD na całe życie
 • W tym ESPN, kanały lokalne i sporty regionalne

Internet satelitarny DISH

DISH oferuje pakiety telewizyjne z internetem. Szybkość Internetu i dostępność zależy od lokalizacji. Więcej szczegółów.

Pakiety telewizyjne Pay As You Go

Miesięczne pakiety telewizyjne. Wymaga zakupu sprzętu i przedpłaty.

Promocje dla obecnych klientów

Aktualizacje dla istniejących klientów

Bezpłatne podglądy kanałów

Pakiety dań

CreditDonkey

Dish oferuje 4 różne pakiety, które zaspokoją każdą potrzebę oglądania. Możesz nawet stworzyć w pełni dostosowany pakiet programów telewizyjnych. Dostępne opcje:

Top 120 w Ameryce (59,99 USD / miesiąc):190 kanałów, w tym USA, CMT, Disney Channel, ESPN, E! i kanały lokalne.

America’s Top 120 Plus (74,99 USD / miesiąc):To najlepsza wartość. Otrzymujesz ponad 190 kanałów, w tym kanały lokalne (CBS, ABC, NBC, FOX i CW). Jest to również świetne dla fanów sportu, ponieważ masz również pakiet ESPN i regionalne sieci sportowe.

200 najlepszych w Ameryce (84,99 USD / miesiąc): natym poziomie otrzymujesz więcej kanałów premium, w tym NFL Network, Fox Sports 1, NBC Sports Network i Discovery Family.

 • America’s Top 250 (94,99 $ / miesiąc):To najlepszy pakiet z ponad 290 kanałami. Niektóre z dodatkowych kanałów, które otrzymujesz, to: STARZ Encore, The Movie Channel, Nat Geo Wild i FXM.
 • Porównaj pakiety DISH

  Zadzwoń do DISH 855-995-0963

  Zobacz tutaj, aby uzyskać bardziej szczegółowy przegląd pakietów DISH.

  Wraz ze wszystkimi pakietami otrzymujesz również:

  • Darmowy Hopper Duo na 2 telewizory

  • Darmowy pilot głosowy z 24-miesięczną umową

  • Darmowe HD na całe życie z 24-miesięczną umową

  • Bezpłatna instalacja na następny dzień (w zależności od harmonogramu)

  • Bezpłatna aktywacja z 24-miesięczną umową

  • Darmowe kanały premium przez 3 miesiące

  Przez ograniczony czas otrzymujesz Hopper Duo, który umożliwia nagrywanie programów na 2 telewizorach. Jeśli chcesz podłączyć więcej, będziesz musiał zapłacić opłatę za odbiornik w wysokości 7 USD miesięcznie za każdy dodatkowy telewizor.

  10 POWODÓW, BY WYBRAĆ DISH TV

  CreditDonkey

   Nie lubisz reklam.

   Kto lubi? The Hopper (teraz nowy Hopper3) umożliwia natychmiastowe pomijanie reklam jednym kliknięciem w programach nagranych w czasie największej oglądalności. Zamiast grzebać w pilocie, aby przewijać reklamy, DISH Hopper automatycznie je pomija. DISH jest jedynym dostawcą, który oferuje tę funkcję bez przekazywania. Już samo to może być warte swojej ceny.

  Twoja cena jest zablokowana na 2 lata.

  DISH ma 2-letnią gwarancję ceny, co daje lepszą ofertę w porównaniu z innymi firmami kablowymi. Zwykle pakiety promocyjne kończą się po 12 miesiącach. Ale DISH blokuje cenę na 2 lata. Ich najlepszy plan wartości to pakiet 59,99 $ miesięcznie (który obejmuje ponad 190 popularnych kanałów) i otrzymasz go przez całe 24 miesiące.

  Nie ma żadnych ukrytych opłat. Nie zostaniesz obciążony regionalną opłatą sportową (niezależnie od tego, czy oglądasz sport, czy nie). Poza tym nie musisz dodatkowo płacić za HD. Uważaj jednak na wysokie opłaty za anulowanie, jeśli spróbujesz anulować przed upływem 2 lat.

  (Wskazówka: jeśli jesteś aktywnym wojskiem lub weteranem, ratownikiem lub klientem w wieku powyżej 55 lat, DISH ma dla Ciebie specjalne oferty. Dowiedz się, jak możesz zaoszczędzić jeszcze więcej na telewizorze dzięki DISH).

  Możesz oglądać telewizję w podróży

  DISH GDZIEKOLWIEK (więcej szczegółów poniżej) pozwala na oglądanie programów z dowolnego miejsca. Możesz przenieść swoje programy bezpośrednio na urządzenie mobilne. Więc jeśli jesteś w ciągłym ruchu, możesz nadrobić zaległości w swoich programach, gdziekolwiek jesteś, kiedy tylko masz czas. Możesz również zarządzać swoimi nagraniami DVR i biblioteką z daleka.

  Masz nieograniczone możliwości

  Wybierając plan America’s Top 250 Top 250, otrzymasz ponad 290 kanałów do wyboru. A jeśli lubisz programy międzynarodowe, DISH oferuje pakiety obejmujące telewizję regionalną z Azji, Afryki, Europy, Bliskiego Wschodu i Ameryki Południowej. Będziesz mieć również do wyboru ponad 15 000 programów na żądanie, z których wiele jest bezpłatnych. A jeśli jesteś fanem SiriusXM, możesz zrezygnować z abonamentu i uzyskać dostęp do 70 kanałów za pośrednictwem DISH. (Jeśli kiedykolwiek pozbędziesz się DISH, będziesz musiał zapłacić za dostęp do kanałów SiriusXM.)

  Możesz nagrywać WSZYSTKIE swoje programy

  . Rejestrator DISH ma imponującą pojemność dysku twardego 2 TB (terabajty). To 2000 godzin programowania (500 godzin, jeśli jest to HD) i do 16 nagrań w tym samym czasie. Więc jeśli wszystkie Twoje ulubione programy nadawane są właśnie o 21:00, nie musisz przegapić żadnego z nich.

  Całkowicie przejrzyste rozliczenia

  Jest to ważne dla tych z nas, którzy lubią dokładnie analizować nasze miesięczne wydatki. Nie ma nic gorszego niż zobaczenie tajemniczych zarzutów – czy to dodatkowy dolar, czy dwadzieścia.

  Rachunki firmy DISH są przejrzyście przedstawione, dzięki czemu można łatwo sprawdzić, z jakich usług korzystałeś. Jeśli zamówiłeś film Pay Per View lub specjalny program sportowy, wyraźnie zobaczysz opłaty. Nikt nie lubi analizować zagmatwanego rachunku.

  Obsługa klienta na żywo 24/7

  Tak, prawdziwa osoba. Cały dzień i całą noc. Jeśli budzisz się w środku nocy, ponieważ zdałeś sobie sprawę, że zapomniałeś dokonać płatności lub masz problemy z usługą satelitarną, w DISH jest ktoś, kto żyje, oddycha i czeka na pomoc.

  Potrzebujesz pomocy w instalacji DISH? Obsługa klienta może Ci w tym pomóc. Po prostu umów się na spotkanie online, a oni zamontują Twoją satelitę bezpłatnie po wykupieniu abonamentu DISH.

  Zmień swój telewizor w smart TV

  DISH pozwala zamienić Twój telewizor w wszechstronne centrum rozrywki. Możesz przesyłać strumieniowo Netflix, YouTube, Vevo i Pandora bezpośrednio na swoim telewizorze. Możesz także przeglądać Facebooka, uzyskać dostęp do swojej osobistej kolekcji zdjęć w Hopper i grać w ponad 50 gier (z subskrypcją), w tym Monopoly i Tetris.

  Przypadkowo usunąłeś czyjś nagrany program? Użyj klawisza Odzyskaj, a natychmiast odzyskasz ten pokaz. Czuć się leniwie? Po prostu powiedz telewizorowi, czego chcesz, za pomocą pilota Voice Remote. Zgubiłeś pilota? DISH może to dla Ciebie znaleźć. Obserwujesz wiele gier sportowych? Nakładka sportowa DISH zapewnia aktualizowane dane co 30 sekund, dzięki czemu można śledzić wszystkie mecze na żywo. Twój telewizor stanie się urządzeniem wielozadaniowym.

 • Jesteś rodzicem

  DISH jest objęta zwykłą kontrolą rodzicielską, ale idzie o krok dalej. Możesz ustawić kontrolę rodzicielską, aby blokować określone kanały dla swoich maluchów, a także pozwala złapać dziecko, jeśli znajdzie obejście. Po tym, jak mały Timmy zakrada się do Twojej sypialni, aby oglądać telewizję, możesz zobaczyć, co robił, dzięki funkcji, która pokazuje cztery ostatnio oglądane kanały. Te podstępne maluchy będą miały trudniej oglądać coś, czego nie powinny.
 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy