Stawki IRRRL: Informacje o stopie refinansowania pożyczki VA

17.02.2021

Zaktualizowano styczeń 2018 r

Znany również jako VA Streamline Refinance, program pożyczki refinansowej z redukcją stopy procentowej (IRRRL) prowadzony przez Departament Spraw Weteranów Stanów Zjednoczonych jest świetną opcją refinansowania dla właścicieli domów, którzy obecnie posiadają pożyczkę VA.

Jego głównym celem jest pomoc właścicielom domów w stanie VA w obniżeniu obecnych oprocentowania kredytów hipotecznych i uzyskaniu bardziej przystępnego terminu płatności. Należy pamiętać, że stawki i wytyczne IRRRL różnią się w zależności od pożyczkodawcy, dlatego ważne jest, aby przeprowadzić badania przed wybraniem pożyczkodawcy.

Dzięki programowi IRRRL możesz refinansować swój istniejący kredyt hipoteczny VA bez konieczności całkowitej ponownej kwalifikacji i możesz obniżyć bieżące oprocentowanie do dzisiejszych stawek rynkowych.

Prześlij swoje informacje poniżej, aby dopasować się do wspaniałego pożyczkodawcy zatwierdzonego przez VA, który może pomóc Ci uzyskać bezpłatną wycenę stawki IRRRL.

Wyłącznie dla właścicieli domów VA

Oprócz jednej z najlepszych obecnie dostępnych opcji pożyczek mieszkaniowych, członkowie służby wojskowej zarówno na emeryturze, jak i na służbie mają również wyłączny dostęp do prawdopodobnie jednego z najlepszych programów refinansowania na rynku. Istnieje wiele powodów, dla których właściciel domu decyduje się na refinansowanie. Może to być wykupienie kapitału i zwiększenie przepływów pieniężnych lub wykorzystanie wpływów z pożyczki na sfinansowanie niektórych wydatków awaryjnych lub remontu domu. Jednak właściciel domu nie otrzyma gotówki z IRRRL.

Zwróć uwagę, że pożyczka musi być refinansowaniem od VA do VA i ponownie wykorzystać pierwotnie wykorzystane uprawnienie.

Zaangażowanie w służbę

IRRRL.com wykorzystuje rozległe doświadczenie VA, aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać tę opcję refinansowania. Oferujemy proste i skuteczne opcje, które pomogą Ci znaleźć najlepszą cenę i zaoszczędzić jak najwięcej.

Złóż wniosek o pożyczkę VA IRRRL

Złóż wniosek teraz i refinansuj swój kredyt hipoteczny na niższą stopę procentową. Zacznij oszczędzać już teraz z pomocą naszych ekspertów pożyczkowych VA.

Popularne informacje VA IRRRL

Niektóre z bardziej popularnych tematów związanych z programem IRRRL obejmują:

Refinansowanie IRRRL: szybkie fakty na temat programu pożyczki refinansowej z redukcją stóp procentowych
 • IRRRL jest prostym procesem w porównaniu z pierwotną pożyczką hipoteczną VA. W większości przypadków pożyczkodawca jest w stanie zamknąć się automatycznie.
 • VA nie wymaga wyceny, informacji kredytowych ani gwarancji, ale Twój pożyczkodawca zatwierdzony przez VA może ich wymagać.Możesz przenieść wszystkie koszty i opłaty za zamknięcie do nowej pożyczki, aby nie ponosisz żadnych opłat z własnej kieszeni.Miesięczna rata IRRRL musi być niższa niż miesięczna rata poprzedniej pożyczki, chyba że refinansujesz kredyt hipoteczny o zmiennej stopie procentowej lub nowy okres pożyczki jest krótszy niż stary.IRRRL musi mieć niższą stopę procentową niż poprzednia pożyczka. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy refinansujesz pożyczkę o zmiennej stopie procentowej. Powodem, dla którego możesz chcieć pożyczki o wyższej, stałej stopie procentowej, jest to, że oprocentowanie pożyczki o zmiennym oprocentowaniu ostatecznie wzrośnie.IRRRL można zastosować do pożyczki o stałym lub zmiennym oprocentowaniu.Energooszczędne ulepszenia mogą być refinansowane do Twojego IRRRL do 6000 USD.Twoja miesięczna rata kredytu hipotecznego może wzrosnąć, jeśli sfinansujesz energooszczędne ulepszenia domu, sfinansujesz koszty zamknięcia, w tym opłaty za finansowanie, punkty finansowe lub uzyskasz wyższe oprocentowanie, jeśli przejdziesz na pożyczkę o stałym oprocentowaniu.Nie możesz otrzymać żadnej wypłaty przy zamykaniu za pomocą IRRRL.Musisz być na bieżąco z istniejącym kredytem hipotecznym VA i nie spłacić więcej niż jedną spóźnioną spłatę kredytu hipotecznego o 30 dni w ciągu ostatnich 12 miesięcy.Pożyczkodawcy VA IRRRL: Co chcesz wiedzieć

  Jeśli chodzi o znalezienie „odpowiedniego kredytodawcy refinansującego VA, pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć, jest to, że nie każdy pożyczkodawca zatwierdzony przez VA ma takie same wytyczne dla programu IRRRL. Każdy pożyczkodawca może mieć inne wymagania dotyczące wyników kredytowych, wycen lub innych aspektów procesu kredytowego. Z tego powodu ważne jest, aby porozmawiać z wieloma pożyczkodawcami zatwierdzonymi przez VA, którzy mogą pomóc w uzyskaniu pisemnej wyceny, abyś mógł je wszystkie przedstawić i porównać. Chcesz mieć pewność, że wybierasz pożyczkodawcę odpowiedniego do swojej konkretnej sytuacji – i możesz być również zaskoczony, gdy dowiesz się, ile pieniędzy możesz prawdopodobnie zaoszczędzić, robiąc zakupy u kilku pożyczkodawców.

  Gotowy żeby zacząć? Prześlij swoje informacje poniżej, a dopasujemy Cię do świetnego pożyczkodawcy zatwierdzonego przez VA, który może przedstawić Ci pisemną wycenę refinansowania IRRRL.

  Stawki IRRRL: Jakie są dzisiejsze stawki refinansowania VA?Ponieważ stawki IRRRL zmieniają się wiele razy każdego dnia i mogą się znacznie różnić w zależności od pożyczkodawcy, najdokładniejszym sposobem określenia stawek jest uzyskanie spersonalizowanej wyceny od pożyczkodawcy zatwierdzonego przez VA. Aby rozpocząć, podaj poniżej swoje dane kontaktowe – zajmie to tylko chwilę.

  Stawki IRRRL: Rozejrzyj się

  Kwotowania stawek IRRRL powinny być wolne od pożyczkodawców VA, a po uzyskaniu informacji dostarczą Ci szacunkową ocenę w dobrej wierze, jaka dokładnie byłaby Twoja stopa IRRRL, gdybyś otrzymał pożyczkę IRRRL w odpowiednim momencie.

  Oto kilka pomocnych wskazówek, których należy przestrzegać, jeśli chcesz uzyskać najlepszy kurs na rynku: Zapytaj, ile czasu zajmie zamknięcie pożyczki.

  • Uzyskaj skierowanie od zaufanej osoby. Skontaktuj się z pożyczkodawcą i omów z nim opcje pożyczki. Poproś pożyczkodawcę o porównanie konwencjonalnych, FHA, USDA, VA i innych opcji pożyczki, do których możesz się kwalifikować. Wykorzystaj te informacje jako podstawę przed skontaktowaniem się z innymi pożyczkodawcami.
  • Upewnij się, że Twoja zdolność kredytowa jest najlepsza. Sprawdź swój rekord pod kątem niespójności. Zgłoś wszelkie znalezione błędy i poinformuj odpowiednie podmioty, że kwestionujesz błąd.Przynajmniej wiedz, jak długo planujesz utrzymać pożyczkę.Pojedyncza wycena od jednego pożyczkodawcy nie wystarczy. Robić zakupy.Jeśli to możliwe, wpłać większą zaliczkę.Wiedz dokładnie, czego chcesz i ile jesteś skłonny zaproponować. Kupujesz mieszkanie lub dom jednorodzinny? Ile jesteś skłonny zapłacić za zaliczkę? Kupujesz lub refinansujesz? Czy chcesz zapłacić za ubezpieczenie kredytu hipotecznego?Zapytaj pożyczkodawców o opłaty za zamknięcie.Zapytaj pożyczkodawców, czy do programów dołączono kary przedpłaty.Porównując oferty pożyczkodawców, musisz zadzwonić lub skontaktować się z nimi w krótkich odstępach czasu, ponieważ stawki często się zmieniają.Zapytaj, ile czasu zajmie zamknięcie pożyczki.Zdecyduj, czy chcesz płacić za punkty.Uzyskaj bezpłatną wycenę kursu VA IRRRL już dziś, wypełniając poniższe informacje.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy