Umpqua Bank

Vale, OR Godziny i lokalizacja

17.02.2021
Category: Który Jest

nasza historia

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłośćZaczęło się małeW połowie drogi między doliną Willamette a granicą Kalifornii leży Canyonville w stanie Oregon, drewniane miasto założone przez pionierów, którzy widzieli możliwości nad brzegiem rzeki South Umpqua. Przez pokolenia ciężkiej pracy społeczność budowała to, czego potrzebowała: szkołę, kościół, sklep spożywczy, restaurację, sklep samochodowy. A kiedy mieszkańcy Canyonville potrzebowali lepszego miejsca niż lokalna wodopój do realizacji czeków, zebrali się i zbudowali bank.

14 listopada 1953 roku South Umpqua State Bank otworzył swoje podwoje z zaledwie sześcioma pracownikami i jednym oddziałem mieszczącym się w loży masońskiej Canyonville. Wszyscy się do tego włączyli, od sortowania czeków po wyrzucanie śmieci. Pożyczki były udzielane na podstawie charakteru osoby i były przypieczętowane uściskiem dłoni. W ten sposób założyciele Umpqua wierzyli, że biznes powinien być prowadzony i (z dodatkiem nieco większej ilości papierkowej roboty) jest to sedno naszego dzisiejszego biznesu. (Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej historii pochodzenia, kliknij tutaj, aby obejrzeć krótki film).

Co jest w imieniu?Otrzymujemy więcej niż kilka pytań dotyczących naszej nazwy – najczęściej „jak je wymawiasz? Oto wskazówka: „sędzia oznacza „sędzia, a „qua jak „aqua.

Dzielimy nazwę Umpqua z rzeką, doliną i lasem narodowym, a także z kilkoma rdzennymi plemionami, które przez tysiące lat kształtowały ducha regionu południowego Oregonu. Nasza nazwa nawiązuje do naszych korzeni i dzięki niej jesteśmy dumni, że możemy oddać hołd naszemu bogatemu dziedzictwu.

Prowadzi do wzrostuW ciągu czterech dziesięcioleci, które nastąpiły po naszym założeniu, nasze zasady sąsiedzkie i praktyki społecznościowe doprowadziły do ​​powolnego i stałego wzrostu. Do 1994 roku rozszerzyliśmy działalność na sześć lokalizacji, ale szybko zmieniająca się branża bankowa okazała się wyzwaniem dla małych banków.

Na szczęście ci sami ludzie, którzy dostrzegli potrzebę zbudowania Umpqua, dostrzegli potrzebę adaptacji. Sprowadzili Raya Davisa, niezależnego bankiera z Atlanty w stanie Georgia. Jego misja: pozostać wiernym naszym korzeniom usług i wsparcia, jednocześnie definiując na nowo, czym bank może być dla swoich klientów i społeczności.

Z pomocą utalentowanego (i stale rosnącego) zespołu współpracowników, Ray właśnie to zrobił – i przez 22 lata będzie napędzał innowacje i rozwój Umpqua.

Tworzenie centrum społecznościNa szczycie naszej listy, jeśli chodzi o przedefiniowanie bankowości, znajdowało się samo środowisko bankowe. Zainspirowany przez światowej klasy sprzedawców detalicznych i znakomitych dostawców obsługi klienta, nasz oddział w West Roseburg w stanie Oregon został otwarty w 1996 roku i zaprezentował doświadczenie, które stawia klienta na pierwszym planie.

Była tam kawiarenka komputerowa z bezpłatnym dostępem do internetu, telefonem klienta z bezpośrednią linią do biurka CEO oraz nasza własna mieszanka lokalnie palonej kawy. Nazwaliśmy tę nową lokalizację sklepem (nie oddziałem) i otworzyliśmy ją dla naszej społeczności jako przestrzeń, którą mogliby nazwać własną. Wkrótce zarówno klienci, jak i członkowie społeczności byli gospodarzami wydarzeń w naszym sklepie i do dziś można znaleźć spotkania biznesowe, kluby książki, a nawet zajęcia jogi odbywające się w Twoim sąsiedztwie Umpqua Bank.

Kultura umacnianiaAby w pełni wspierać nasze nowe sklepy (i naszych nowych klientów), zlikwidowaliśmy tradycyjne role bankowe. Zamiast kasjera i zespołu bardziej wyspecjalizowanych bankierów, stworzyliśmy Universal Associate, kompetentnego eksperta, który jest w stanie zająć się większością spraw klientów na miejscu, bez konieczności przekazywania ich dalej.

Ta zasada upoważnienia umożliwia każdemu pracownikowi dokonywanie wspaniałych rzeczy dla naszych klientów i naszej społeczności. Na przykład, kiedy spłonęło miejsce weselne obok naszego sklepu w Vancouver w Waszyngtonie, współpracownicy nie czekali z prośbą o pozwolenie – sami zorganizowali wesele w sklepie, wieszając dekoracje, układając kwiaty i obsługując klientów przez całą ceremonię!

Na różne sposoby robimy wszystko, co w naszej społeczności, przenosząc nasze zasady poza ściany naszego sklepu i wychodząc na świat.

Tworzenie połączeniaNasza nowa wizja bankowości napędzała okres bezprecedensowego wzrostu, a wraz z nią pojawiły się nowe sposoby wyrażania i poszerzania zasięgu naszej społeczności.

W 2004 roku uruchomiliśmy naszą Sieć Wolontariuszy Connect, która daje każdemu współpracownikowi do 40 godzin płatnego czasu każdego roku na wolontariat w organizacjach młodzieżowych i społecznych. Wierzymy, że edukacja i infrastruktura mają kluczowe znaczenie dla przyszłego zdrowia i rozwoju naszych społeczności, a do tej pory przeznaczyliśmy ponad 400 000 godzin na usługi!

W tym samym roku wysłaliśmy również naszą pierwszą ciężarówkę z lodami na imprezy społecznościowe na Zachodnim Wybrzeżu. Uwielbiamy zachwycać naszych klientów na drobne, zaskakujące sposoby, a nasza flota ciężarówek z lodami (obecnie pięć pojazdów) jest jednym z naszych ulubionych. Wypatruj nas na następnym wydarzeniu społecznościowym!

Nigdy nie przestawaj rosnąćDziś mamy ponad 300 lokalizacji na Zachodzie i nowe kierownictwo ze strony CEO Corta O’Havera, który kontynuuje nasze dziedzictwo wspierania naszych klientów i społeczności każdego dnia.

Nasz program Local Spotlight zaprasza małe firmy do sprzedaży swoich towarów w wybranych sklepach, a my przekazujemy wszystkie wpływy. Nasz podcast „Otwórz konto omawia źródło stresu nr 1 w Ameryce poprzez szczere rozmowy o zarabianiu, traceniu i życiu z pieniędzmi. W naszych sklepach nadal odbywają się imprezy społeczne, od spotkań sąsiedzkich po wernisaże sztuki.

Wierzymy w potencjał wielkości w każdym z nas, a wszystko, co zrobiliśmy – i zrobimy – ma na celu pomóc nam razem wzrastać. Bez względu na to, dokąd zmierzamy (i się rozwijamy) jako bank, zawsze pozostaniemy wierni naszym podstawowym ideałom: bądź dobrym sąsiadem, idź o krok dalej i troszcz się o naszych klientów, naszą społeczność i siebie nawzajem.

O tej lokalizacji:

SklepPoniedziałek 10:00 – 16:00

Wtorek 10:00 – 16:00

Śr 10:00 – 16:00

Czw 10:00 – 16:00

Pt 10:00 – 17:00

Sob. Zamknięte

niedz. Zamknięte

PodjechaćPoniedziałek 10:00 – 16:00

Wtorek 10:00 – 16:00

Śr 10:00 – 16:00

Czw 10:00 – 16:00

Pt 10:00 – 17:00

Sob. Zamknięte

niedz. Zamknięte

Pon Cały dzień

Wto Cały dzień

Śr Cały dzień

Czw Cały dzień

Pt Cały dzień

Sob cały dzień

Niedziela Cały dzień

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy